Içimize Ne Doğdu; Ne Oldu???

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve NXIXLXSXAH tarafından 25 Ocak 2008 başlatılmıştır.

25 Ocak 2008
    Konu Sahibi : NXIXLXSXAH
  1. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR GEBELİKTE ÇOGU ANNE ASLINDA DOĞACAK BEBEĞİN CİNSİYETİNİ HİSSEDERMİŞ DERLER.YANİ Bİ ŞEKİLDE İÇİNE DOĞARMIŞ..BEN HENÜZ ÖĞRENEMEDİM NASİPSE 15 ŞUBATTA SEVİNCİMİ SİZLERLE PAYLAŞICAM.BENİM İÇİME OĞLUM OLACAK DİYE DOĞUYOR.RÜYALARIMDADA ZATEN HAMİLE KALMAZDAN EVVEL BİLE ERKEK BEBEĞİM OLDUĞUNU GÖRÜRDÜM HEP.BAKALIM BU HİSSİYAT NE KADAR GERÇEKÇİ.BUNU TEST ETMEK İÇİN SİZLERİNDE YORUMLARINI BEKLİYORUM.CİNSİYETİNİ ÖĞRENEN HAMİŞLER HİSLERİNİZDE YANILDINIZ MI YOKSA HAKLI MI ÇIKTINIZ?

2. 25 Ocak 2008
  3. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslında bi kızım olsun istedim.Rüyamda hep oğlan çocucuğu gördüm.2 oğlum var.

4. 25 Ocak 2008
  5. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    nilşahcım ben rüyamda görmüştüm cinsiyetini öğrenmeden önce oğluşum olmuştu ve bana benziyodu....:teytey:
    bakalım oğlan olduğunu tutturduk sıra benzemesinde....:sm_cool:
    bide benim karnım çok belli etmişti zaten kendini sivrilivermişti öne doğru hemen.....:dance:

:nazar::KK46::nazar::asigim:

6. 25 Ocak 2008
  7. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim içimede oğlan idye doğuyor ama bende 9 şubatta öğrteneceğim az kaldı o zaman yazarım buraya :)

8. 25 Ocak 2008
  9. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben hep oglan olacagini hissediyordum hatta odasini hep mavi hazirladim tulumlarini felan mavi aldim gorenler baktirdinmi erkekmi diyordu bakytirmadim ama erkek oldugundan eminim diyordum oyleki dogumda doktor bebek cikinca ne bekliyorsunuz dedi ben oglumuz oldu demi dedim doktorum baktirmadigimi biliyordu o bile sasirdi nasil bu kadar emin olabildin diyea.s

10. 25 Ocak 2008
  11. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    hep oğlum olacağını hissettim 16.haftada doktorum cinsiyeti açıkladı oğlanmış...:1rolleyes:

12. 25 Ocak 2008
  13. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    hep oğlum olsun istedim...annemde kendi yöntemiyle bişiler yaptı ve bana oğlun olacak dedi...rüyamda hep erkek bebek gördüm...ama 3-4 gun önce rüyamda şeftali gördüm ve o sırada kendime benzeyen renkli gözlü,sarı kıvır kıvır saçlı bir kız çocugu gördüm...şeftalinin anlamına baktıgımda kendine benzeyen kız çocugun olacak diyordu...yarın doktorla randevum var...hayırlısı bakalım...bu tezi yarın bende ögreneceğim,inşallah yani...bebiş gösterirse...

14. 25 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

bana herkes senin oğlun olucak dıyo ama ben kızım olucak diye hissediyorum haftaya çarşamba kontrole gidicem doktorum o zaman kesinleşir ama buyuk ihtimal kız gibi gözüküyo dedi bakalım sağlıklı olsunda gerisi onemli deil
    :KK46:

16. 25 Ocak 2008
  17. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hamile olduğumu öğrendiğimden beri içime oğlum olacak diye doğuyor ama ikili testte renkli ulrasonda doktor kıza benzetti.. ben de merakla bekliyorum bakalım hangisi doğru çıkacak :)

18. 25 Ocak 2008
  19. cosette333

cosette333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Ben hep kızım olacağını düşünüyormuş ama bebeğim erkekmiş. :)