İçimizi dökelim...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Smyl tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

15 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Smyl
  1. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gün içinde bizi sinirlendiren kızdıran üzen şeyleri yazalım istedim bu konuya...

2. 15 Ocak 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sevgilime çoook kızdım bugün.. yanlıslıkla ayağina bastım canı acıdı diye bana ayı dedi.. konusmuyorum onunla.. affetmicem işteeeeeeeeeeeeeeee.

4. 15 Ocak 2010
  5. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok kızgınımm sevgilime...dişin çekildi üstüne bikaç problem çıktı merak ettim zaten geçti sorun kalmadı de bari...off çok kızdım sana

6. 15 Ocak 2010
  7. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya baba her akşam neden şu bulaşıkları yıka diyosun ki, sen söylemesende ben yıkarım, hep te yıkıyacam zaten ama senin söyleyipte beni sinirlendirmene gerek yokki :hulya:

8. 15 Ocak 2010
  9. ..NiiL..

..NiiL.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anneee neden bu kadar inatci oluyosun bazennnn :kızgın:

10. 15 Ocak 2010
  11. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile3

12. 16 Ocak 2010
  13. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    boshayallersmile ay ben buqün kimseye kızmadım.. yarın kızarsam qelip yazarımkaydirigubbakcemile3

14. 16 Ocak 2010
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

patronuma we patroniçeme her gün olduğuu gibi bugünde sinirr oldumm:eek:klava:
    herşeyii incelemeye ne gerek war yaaa

16. 18 Ocak 2010
  17. SevBeni

SevBeni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar benim konuma yakin bir baslik bulup yazamadim umarim buraya uygundur...bugün üye oldum ...esimle 12 yillik evliyim, cok mutluyuz,hala olsun bana seni seviyorum der bende ona, ama ben esimin mail adresinin sifresini biliyorum ara sira giriyorum mailine, ve görüyorumki aacayip ciplak kadin mailleri yolluyo arkadaslari buna offfff buda baska arkadaslarina yolluyo, bakmamak mümkün degil o kadar gzel kadinlarki ama cok igrenc vaziyetteler yani tam vaginalarini görebiliyosun igrenc sekilde, cokk üzülüyorum esim buna bakiyor diye yaaa icim icime sigmiyo yakistiramiyorum esime inanin :KK43:( bana gelince belki dersiniz bakimsiz birimisin degilim beni gören herzaman icin iltifahat eder maasallah hic birakmadin kendini herzaman mükemmelsin giyim kusam sac makyaj diye..cirkin biri degilim fizik olarakta güzelim,esimde bana cok güzelsin der kiskanir hala evde bile pesime dolanir öper sarilir, ama neden böyle maille bakma geregi duyuyor sebep ney..kac seferler girdim mailine hep böyle ciripciplak kadinlar :KK43:(( yakistiramiyorum esimeeeee, kendi kendimede sakinlestiriyorum kendimi banada mail yollasalar bende bakardim ama iste esimin yapmasini istemiyorum sacma birsey düsünüyorum demi ?? üzülüyorum o kadinlara bakip sonra benlemi karsilastiriyor acaba diye..bende iyi kötü iste 4 4 lük bir fizik sahibi degilim 2 cocuktan sonra karnim var mesela az biraz sarkik,,esime desem sifresini degistirir yüzde yüz demesemm üzülüyorum...demem ama kesinlikle...insallah yorum yaparsiniz beni sakinlestirecek saolun simdiden ,,

18. 18 Ocak 2010
  19. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153

aynen benim anacımda böleee şu an:kızgın: