içinde kızıl bulundurmayan kahve tonları istiyorummm .:(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve meltem2809 tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : meltem2809
  1. meltem2809

meltem2809 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar saçlarımı boyatıcam ve artık bi renkte sabit kalmak istiyorum sürekli boyamaktan çok sıkıldım mutlaka bi kızıl tonu oluyor boyadıgım tüm kahvelerde , ya da kızıl parlıyor güneşte . İçinde hiçbir şekilde kızıl olmayan kahve tonlarından marka ve numaraları hakkında önerilerde bulunabılırmıyız hemde diger arkadaşlarımızada faydalı bilgiler olmuş olur

örnegin şöyle ;

biraz küçük gözkmüş resim aslı tandoganın saç rengi gibi...

Ekli Dosyalar:

2. 6 Şubat 2010
  3. meltem2809

meltem2809 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kestane küllü akaju nasıl sizce içinde kızıl warmı yada koyu kumralirize dore. loreal recital prefence renklerinden bu renkler lorealturkıye sıtesınden bakabılırsınız rengıne

4. 7 Şubat 2010
  5. yaneka

yaneka Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emin olmasam da akaju ifadesi kızıllık demek,bir de çıkolata kahve ve tonları(bitteri,sıcağı..vs) da kızıllık içeriyor..

6. 1 Nisan 2010
  7. Gizemmmm

Gizemmmm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yeni katıldım aranıza arkadaşlr.herkese merabaa. bu resmdeki rengi bulabildinmi meltem.bende saçımı boyucamda kızıl olmayan kahve rengi arıyorum hepsinde kızıllık oluyo istemiyorum

8. 22 Mayıs 2010
  9. UykusuzPrenses

UykusuzPrenses Modern Jessica Rabbit =) Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    kızıl olmayan kahve tonları ancak küllü tonlar olabilir. Onun dışında arkadaşın da dediği gibi adında altın, irize, dore, sıcak, çikolata.. vb ifadeler bulunan boya tonları özellikle kızıllık barındırır. Aslı Tandoğan'ın bu resimdeki saç rengi koyu kumrala daha çok benziyor. Ancak resmi google görsellerden az önce bulup baktım daha büyük bir versiyonundan, onun da saç renginin zemininde çok çok hafif bir kızıllık var aslında. Demek ki parıltılı olmayan düz bir kahveye boyatmış saçlarını.

10. 22 Mayıs 2010
  11. zelixsx06

zelixsx06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bütün kahvelerın ıcınde azda olsa kızıllık oluyor bende 2 gün önce boyattım saclarımı kuafore içinde kızıllık olmasın ama ben cıkolata kahve ıstıyorum dedım oda cıkolata kahvenın içine kumral kattı kızıllıgı minimum seviyeye indirdi cokta güzel oldu cok dogal duruyor evde kendın boyarsan zor bıraz

12. 22 Mayıs 2010
  13. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    içinde kızıl dore falan bulundurmayanını istiyorsan akaju kestane falan bunlardan uzak dur..aslı tandoğanın saçı bana 4 ya da 3 numara gibi geldi ... zaten numararın sonu 0 la bitmesi gerekiyo 4.0,3.0,5.0 gibi bunlarda kızıllık ya da karışım yoktur..benim saçımın rengi bakırdı.. 5 numaraya boyadım üstleri açıktı orayıda 4 le boyadım hafif yansıma var ama o kadar bariz değil eğer sende de kızıllık varsa beyaz sabunla yıka biraz akana kadar sonra bu renklerden birine boya derim.. ben haziranda falan 3 numara boyıcam

Son düzenleme: 22 Mayıs 2010
  14. 14 Mart 2011
  15. gingerbread

gingerbread Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Kizillik istemiyorsaniz zeytuni tonlari deneyin.

16. 15 Mart 2011
  17. Lys

Lys Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yansıması 4,5,6 olan tonlardan kaçınacaksınız....fakat 1,2,3,7 olabilir.....nette uzman bir kuaför wella koleston perfectin 7.77 nosu içinde kızıllık barındırmayan bir kahvedir diyordu....7.7 yansıması için bu son derece doğru.... bir de 7 sonrası ana renkleri tercih ederseniz,onlarda kızıllık bulunmaz ama genel olarak piyasa boyaları ile kızıl olmayan kahve elde etmek güçtür..mutlaka karma boya kullanmalısınız.... bu resimdeki saç rengi karma boya ile elde edilmiş...

18. 15 Mart 2011
  19. kubur

kubur Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben koleston 7.77 ye boyamıstım ama kızıl yansımalar wardı yine de içinde ya :KK53::KK53: