İçindeki hasreti durduramayanlar......

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve krizantem20 tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : krizantem20
  1. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cok yoruldugumu hıssedıyorum artık .2,5 yıllık evlıyız evlnedıgımızden berı
    cocuk meselesıyle bı sekılde ugrasıp duruyoruz.
    sankı artık o ozleme o ıstege fazla karsı koyamıyorum ıcımde bı yer sankı yanıyor sureklı
    kalbımde butun duygular yasıyor.
    özlem...üzüntü...yorgunluk...istekler...hayaller...
    bakıyorum her sıkıntı ceken bellı asamalardan gecen benden once sonra evlenenen
    butun tanıdıklarımın bebeklerı oldu hatta 2.doguruyolar ama ben sankı hep
    yerımde sayıyor gıbıyım hıc ılerleyemedım acaba dıyorum hıc olmıycakta o yuzdenmı boyle oluyor.bosunamı beklıyorum.3 kere yasadım o guzel duyguyu tekrar yasamak
    ıstıyorum kendımı karnım kocaman olmusken hayal edıyorum sankı hıc ulasılmıycak
    bırseymıs gıbı gelıyor artık.hamılelere ıcım buruk bakıyorum ıster ıstemez.
    esımınde oyle baktıgına emınım o cok ayrı bı konu zaten......
    kendımı cok caresız hıssedıyorum dua etmekten baska hcbırsey yapamıyoruz
    yalvarıyorum artık allahıma benım gıbı bekleyen butun arkadaslarımın boynunu bukuk
    bırakma dıye...
    nasıl garıp bır sey degılmı dunyada olmayan
    elını yuzunu neye benzedıgını bılmedıgımz canımıza sımıdeden hasretız onu cok sevıyorz
    cok ıstıyoruz onun ıcın aglıyoruz uzuluyoruz fedakarlıklar yapıyoruz.
    kımseye bu kadar anlatamıyorum kımse anlamazkı ıcımdekı atesı artık resmen ıcımın
    yandıgını hıssedıyorum....
    dogmamıs bebegımı canımı okadar ozledımkı onu cok ıstıyorum artık............

2. 13 Eylül 2010
  3. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allahım inşallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bi bebek nasip eder okuduğum kadarıyla hamile kalabiliyorsun galiba peki problem ne canım

4. 14 Eylül 2010
  5. krizantem20

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    problem sadece bende pıhtılasma bozuklugu olması onuda hamıle kalınca ınsallah ıgnelerle yoluna koymaya calıscaz.sımdıde hamıle kalamıyorum sımdıkı sorunumda bu....

6. 14 Eylül 2010
  7. Posedion

Posedion Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    152
    Ödül Puanları:
    153
    üzülme canım gerçekten bak en azından hamile kalmışsın en kısa zamanda yine seninle olur bebişin inşallah tüm isteyenler gibi.stres yapma çok çok dua et opuyorumnanaktan

8. 14 Eylül 2010
  9. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bende ıcımdekı cocuk hasretını durduramayanlardanım canım.allah yardımcımız olsun bu yolda.

10. 15 Eylül 2010
  11. krizantem20

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ınsallah olur demekten baska bırsey yaapmıyoruz dımı?
    saolun kızlar.
    sizler ne kadardır denıyorsunuz?

12. 15 Eylül 2010
  13. pelin67

pelin67 cok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Benimde bir sene oldu ama hala hic bisey yok cok uzuluyorum ama kimseye bellı etmiyorum... uzuntumu icimde yasıyorum bu ay esimle doktora gıtcez ins bır problem yoktur allahım tum bebek isteyenlere nasip etsın...mucizelerimiz gelsin artık dogmamıs bebegimın kokusuna o yumuk ellerine herseyine hasret kaldım:KK43:(

14. 15 Eylül 2010
  15. GUMUSSOY

GUMUSSOY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım.Allah'tan ümit kesilmez inşallah en kısa zamanda bebişleriniz olur sizinde...Sizin için dua ediyorum...Kurban olduğum Allah'ım tez zamanda size bu güzel sevgiyi yaşatsın inşallah...

16. 15 Eylül 2010
  17. mother bear

mother bear Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sanki biri benim yerime duygularımı yazmış gibi okudum 10 ay oldu bekliyoruz sen gene hamile kala biliyorsun çok şükür bende oda olmadı hiç insan hiç kimseyle paylaşamıyor için için ağlıyorum içim paramparça umutsuz mutsuz aksi bir insan oldum çıktım Rabbim biranönce versin inş.bebişlerimizi :Saruboceq:

18. 15 Eylül 2010
  19. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bızım bu ay 7. denememız olcak canım ama bu kadar zamnda bıle yoruldum yıprandım.2. denemede olmayınca arastrmalara basladık esımde varıkosel cıktı bende hgormonlar rahım fılmı hersey temız cıktı.esım 4. denememızden sonra amelıyat oldu.morfolojı % 2 .kotu yanı.sayıda 18 mılyon sınıra yakın.ben yumurta takıbı yaptrdım luteal faz eksıklıgı cıktı bende.yanı gec yumurtluyorum 18. gunde ve 1 hafta sonra adet oluyorum.en az 12 gun gecmelıymıs.sımdıde bu cıktı.gecen ay progestan kullandım bısı cıkmadı.bu ayda gıdıcem dr. a .ne dıycek nasıl tedavı uygulıycak bılmıyorum.durum bu.hıc hamıle kalamıycakmısım gıbı gelıyor.her gecen ay husran ve her gecen ay dahada tukenıyor umutlarım.nereye gıtsem bebek ve sorular.hadı sen yapmıyormusun.vermıyor rabbım ne yapıyım.bugunde eve gelıp agladım.hadı sende dogur dıyorlar.hamıle kalamıyorum kı.dıyemıyorum kımseyede bunu.cok uzuluyorummafoldumben