İçinden çıkamadığım büyük dert. Yalvarıyorum yardım edin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _gizem_ tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : _gizem_
  1. _gizem_

_gizem_ Guest

merhaba arkadaslar, benimde icinden cikamadigim buyuk bi derdim var!!
    ben evliyim. yurdisinda yasiyorum, arkadasim dilekle turkiyeye tatile gittim, dilek bekar, msnden birini tanimis bunu gormek istedi tamam dedim gorelim, gorduk tanistik, sonra dilege sordum asikmisin beyendinmi falan dilek yok hayir dedi asla olmaz falan, dedim ok iyi arkadasimiz olur ozaman bizim dedim, sonra bidaha gorustuk bu sefer gec oldu ve bizi arkadasinin evine getirdi, orda bastan cok iyidi arkadasi,arkadasinin kiz arkadasi ve kizin kucuk kardesi vardi yani toplam 6 kisiyiz, biz eylendik ictik falan gec oldu kiz kardesinle odasina cekilmis sevgilisi sandigim sevgilisi deilmis!! dilekte arkadasini aldi odasina cekildi ve biz sadece ev sahibinle odada kaldik, ve ben salak gibi bununla yan yana yattim!!! iliskiye girme olmadi ama opustuk!!! cok pismanim hayatimin en buyuk hatasiydi bi yandan esimi aldatiyorum!! herneyse sabah oldu moralim cok bozuk sekilde burdan gittik!! arkadasima dedim bise yaptinizmi yok dedi dedim bende bise yapmadim ama biz yan yana yattik esim duysa ooof neler olmaz!!, cok kotu oldum kendimden igrendim esimi dusundum hep agladim kendimi oldurmek falan anlatilamayan kotu duygulara kapildim intihar bile etmek istedim, her aklima geldiginde cok bunaliyorum bagirmak geliyo icimden, ve biz bunu unutmaya soz verdik, ama keske unutulsa keske hic olmamis olsa!!
    herneyse, arkadasim bana geliyo ve ben cok asik oldum cok ozluyorum biz devam konusuyoruz bu kisiyle ve biz evlenmek istiyoruz diyo, sok oldum sok , eyer evlenirse esimi taniyacak hersey daha kotu olucak, ailemi taniyacak ve buyuk ihtimale esimin ayni is yerinde caliscak, delirmemek elde deil unutmak istiyorum hala unutamiyorum :KK43:( arkadasimi ikna ediyorum anlatiyorum oda cok uzuluyo agliyo ama cok seviyorum diyo, ne yapayim arkadaslar yalvariyorum yardim edin bi akil verin ooooooff deliriyorum olmek istiyorum allah cezalandiriyo beni cok kotu sekildee:KK43:( , arkadasimi ayircak benden hersey daha kotu olucak, arkadasima devam yalvarayimmi neler yapayim bilmiyorum oooof ooooff

2. 30 Kasım 2008
  3. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    dilek o adamla sizin beraber yattığınızı biliyor.

ve o adamı sevdiğini söylüyor.

siz bu adamın eşinizle karşılaştığında bir şeyler yumurtlamasından korkuyosunuz.

adam yurtdışına gelecek ve sizin eşinizle iş arkadaşı olacak.

doğru mu anladım bilmiyorum ama çok zor bir durum

Son düzenleme: 30 Kasım 2008
  4. 30 Kasım 2008
  5. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    yardım istiyosun ama canım olmuşla ölmüşe care yoktur bak kendin diyosun allah beniz cezalandırıyo diye ...içtik diyosun zaten içmek helede aşırısı insana istemediği şeyleri yaptırır ...sana gösterebileceğim bi yol yok ama tek duam allah yardımcın olsun allah seni bu pişmanlığından dolayı selamete rahat çıkarsın

6. 30 Kasım 2008
  7. mademoiselle

mademoiselle offf pofff Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anladıysam arap olim valla

8. 30 Kasım 2008
  9. Lillyum

Lillyum çok bilmiş Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hepten yanlış yapmışsın
    öncelikle baştan niyetin iyiydi diyelim e be kızım
    yeni tanıştığın insanla
    bir ev partisinde senin ne işin var
    evli bir bayan olarak bu rikse atmamalıydıın kendini :1no2:
    yediğin hurmalar her taraflarını tırmalıyor şimdi :1no2:

10. 30 Kasım 2008
  11. Lillyum

Lillyum çok bilmiş Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    inan çokta ön yargılı olmak istemiyorum
    hata insanlara mahsus
    eğer düzeldim ve eşimi çok seviyorum diyorsan
    o çok yakınım dediğin arkadaşınla ilişkini kes tamamen bitir
    herkes kendi yoluna de :1no2:

12. 30 Kasım 2008
  13. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    valla ne diyim.yani yapmışsın bir hata .:1no2:canım birde tanıdık birisi olması kadar kötü bişi yokfisfisfis
    onlar söylemese bile sen onları görünce aklına gelecek.:bbo:
    bence o arkadaşlarından ve o çevreden uzaklaş.:sm_confused:

14. 30 Kasım 2008
  15. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bir internette tanışmışlar ne kadar güvendinizde (güvenilirde) alıp sizi evine götürebiliyor 2.cisi evinde birde içiyorsunuz.3.öpüşmekten başka bişiy olmadı dediğine göre aklın başındaydı içki çarpmamış demek.4. nasıl bakıyosun eşinin yüzüne

16. 30 Kasım 2008
  17. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    iyi de siz evliyken arkadaşınızla tatile türkiyeye gelmeniz de bana garip geldi biraz, hadi tatile gittiniz, o ortamda işiniz ne?

18. 30 Kasım 2008
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çok kötü bi durum.ama çok hata yapmışsınız..birinin evinde beraber kalacam ve onunla öpüşecem evliyim bide..hatta ileri bile giderdin ateşle barut yanayana durmaz..öpüştükten sonra herşey çorap söküğü gibi gelir..pişmansınız şimdi gerçekten arkadaşınla evlenirse o kişinin sizi rahat bırakacağını sanmam..buda sizin açınızdan çok kötü olacak eşin duysa yuvanda yıkılacak...tek çare arkadaşına anlatmak ve vazgeçmesini sağlamak..