İçinden çıkamıyorum yardım edin!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bonuaa58 tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

17 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bonuaa58
  1. bonuaa58

bonuaa58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ilk ve tek çıktıgımdı can gecen yıl köye gittigimde yüzyüze bile bakamıyoduk aile dostu ve aile içinde kız alınmış kız verilmiş köylümüzün ogluydu.ayrı sehirlerdeydik ama yinede denedik ailelerin duyması göze ala ala.onun ailesi arkadasları kuzenleri amcaları yengeleri hep ögrenmişti.ilk defa bi erkege güvendim ailesini tanıyodum çünkü ablasının digerlerinin nası yetistigini görüyodum ama olmadı yürümedi.çünkü can ilk çıktıgı kız tarafındn en yakın arkadasıyla gözü önünde boynuzlanmıştı acısını bende çıkardı canımı çok yaktı emek verdim elimden geleni yaptım ama degerlerimi ve kendimide silip atamazdım hasan.. canın 2 yas büyük kuzeni ank.da bi üniversite kazandı ve aynı yıl geldi.. bize geldiginde hep düşünceli içli olurdu eski bi cıktıgı kız vardı ondan sanırdım sigara içerdi peşpese gözleri dolardı.. konuşur dertlesirdik hep.. takı 1 hafta önceye kadar.yine çok kötüydü brini seviyodu acılamıyodu..hayatın iki günlük oldugunu ve milete göre hareket etmemesini mutlu olması söyledim.acılırsa kıza bütün akrabaları kaybedebilcegini kimsenin yüzüne bakamayacagını reddedilirse o kız tarafından yıkılıp bidaha kalkamayacagını söyledi degermi bi kıza dedim deger ona dedi.. o gece bi mesaj geldi olacakları o kızın kim oldugunu neler olacagını biliyosun degermi olurmu bonuaa bana yeterki bunu söyle herkesi herseyi göze alırım dedi...O KIZ BENİM..hiç beklemedim böyle biseyi hep abi edasıyla yaklasırdı. napcagımı sasırdım. anlamamış ayagına yattım.nolur bi yol gösterinn
    şimdi benden kaçıyo ve çok kötü durumda ardım edin napcam ben:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

2. 17 Eylül 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu önemli değil ister ağlasın ister sızlasın sen ona karşı ne hissediyorsun?
    abi olarak görüyorsan aileleri falan geçtim zaten sen istemezsin onu
    uygun bir dille de söylersin ona başka gözle bakmadığını

4. 17 Eylül 2010
  5. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    neden olmasın?

6. 17 Eylül 2010
  7. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ee sen bşi hssetmiosan uygn bi dille anlt yaniCADIARZU

8. 17 Eylül 2010
  9. bonuaa58

bonuaa58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aık söylemek gerekirse hiç böyle bi fikir yoktu.. hep bi dert ortagı yol göstericiydi .. ama herseyi akrabalarını bile karsısına alacak herkesi silcek kadar sevmesi etkiledi.. kim etkilenmezki... ama yapamam... çünkü o canın kuzeni ve ailesi canla çıktıgımı biliyo yüzlerine bakamam ben tanıdık diye canla cıkarken bile köye gidemezken böyle bisey yapamam:sinifsinif:

10. 17 Eylül 2010
  11. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    içinden ne geliyorsa onu yap. millet bir laf eder iki laf eder unutur. insanlara göre değil, kalbine göre haraket et bence. her çocuk da böyle sevmez... yıllar sonra pişman olma onu elediğin için..

12. 17 Eylül 2010
  13. bonuaa58

bonuaa58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok güzel diyosun.. ama pişman olabilir.. ailesiz bi erkek ne kadar dayanabilirki.. bundan benide sorunlu tutabilir.. ve yüzlerine bakamam her gördügünü iki kuzeni kardesi ayartan birbirine düsüren kız durumuna düşcem:KK43:(

14. 17 Eylül 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Bu kadar sevıyorsa denemeye deger...

16. 17 Eylül 2010
  17. bonuaa58

bonuaa58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

her iki türlüde mutsuz olacak... kaldım arada... çok zor benim açımdanda onun açısındanda

18. 17 Eylül 2010
  19. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman kendini feda et başkaları için ne diyeyim.. ya kendi duyguların ya başkaları..

ama seviyorsan çok da pişman olursun gelecekte..