içiniz de benim gibi olan var mı?

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ya ufffffffff sözlümden uzaktayım onu çok seviyorum yaaaaaaa daha evlenmemize iki buçuk üç sene var sene de bir yüzyüze görüşme fırsatımız oluyor..:çok üzgünüm: bazen içime çok sıkıntı doluyor geçmiyor. onunla kavuşacağım gün çok uzun geliyor yaaaaaaaaa uffffff şu an çok sıkıntıdayım. beş senedir sözlüyüz artık yanında olmak istiyoruuuuuuuuuuuuuuumsenağlama

2. 15 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

a pardon evleneceğimiz zaman beş sene olacak

4. 16 Nisan 2008
  5. xuxfxuxrxuxkten_teyyare

xuxfxuxrxuxkten_teyyare ♥ I'm With You ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en yakın zmaanda kavuşrsunuz inş. canım..Allah bütün sevenleri kavuştursun..Hasretlik çok kötü bişey...
    ama niye o akdar uzun süredir sözlüsün ki..
    evlenino lsun bitsin
    Ben böyle uzatlamaları hiç sevmiyorum..

6. 16 Nisan 2008
  7. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Anliyorum seni canim.. Benim de 4 senelik bir iliskim var ve evlenenecegimiz zaman suan icin mechul:bbo:
    En erken 2-3 sene sonra evlenebilecegiz,belki de bakarsin bu süre uzayip gidecek..
    Benim sevgilim benim yakinmda ama bu gececek olan zaman insanin gözünü ister istemez korkutuyor..
    Ama beklemekten baska caremiz yok maalesef, hakkimizda hayirli olani zaman gösterecek.. :çok üzgünüm:
    Seni de Allah en kisa zamanda kavustursun sevdigine insallah :asigim:

8. 16 Nisan 2008
  9. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sayili Gun Cabuk Gecer Derler Yaa..evet Oyle Ama Birde O Gunleri Gecerirken Sorsunlar Insana..haklisin Csnim Cok Zor Oluyor Uzadikca...bizde Eesimle 6 Yilin Sonunda Evlendik Simdi Donup Bakinca Ne Cabukkk Gibi Geliyor Ama... O Gunleri Yasarken Cok Zor Olur.. Allah Kolaylik Versin Ennn Cok Sabir Versin.. Dua Et Canim Elinden Ne Gleir Ki..

10. 16 Nisan 2008
  11. ozicelcius

ozicelcius üçüzlerime kavuştum.:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım umarım en yakın zamanda kavusursunuz....ama ben de bi benzerinim...nikahım kıyıldı tayin için ama 16 agustosa kadar kavusamıycam....çünkü dügün 16 agustosta....allah sabır versin....

12. 16 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

okuduğu için beklemek zorundayız... evet ya çok zor gerçekten amıin inşallah.. sizlere de kavuşmayı nasip etsin...

14. 23 Nisan 2008
  15. jelibon_prenses

jelibon_prenses :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimde askim su an türkiyede bende iki hafta önce geldim almanyaya onu cok özlüyorum :1no2: cok zor daha okulu var bitince evlenicez insahllah ama ben bir an önce hep onun yaninda olmak istiyorum :asigim: birbirimize teselli verelim arkadaslar.

16. 25 Nisan 2008
  17. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    :asigim:Evet canim sozlusu nisanlisi Sevdigi uzaklarda olunca gunler gecme bilmio, hep yaninda olmak, gozlerine bakmak, elini tutmak, onun yaninda uyumak....offff bunlari ozluyorum bende...senağlama ama onun bana sevgisini dusunuyorum. Aramizdaki sevgi kuvvetli..:nazar: Onunla gecirdigim zamani dusunuyorum...Ama derler yaa sayili gun cabuk gecer diye, evet farkindayim bunun dugunumuz yaklastikca insan fark ediyor, temmuzda evleniyoruz Askimla...Sende sabredeceksin canim, diyeceksin ki bana demesi kolay!! ama dusunme, baska birseylerle avut kendini...Allah kavustursun canim, Allah mutluluklar versin, sevenleri ayirmasin.:nazar:

18. 25 Nisan 2008
  19. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bende senin gibiyim iste canim, nisanlanali 2 kilo kaybettim!!! Askimdannnnnnnn yaaaaaaaa