id bare Minerals Kullanan varmı

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve evra_ni tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : evra_ni
  1. evra_ni

evra_ni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    id bare mineralsi eczaneden aldım eczacı çok övdü bende aldım toz halinde pudra gibi özel fırçası var onunla yüze uygulanıyor sonra fondoten gibi duruyor ama hiç memnun değilim fırçayı ilk vurduğum yerde koyu bir iz kalıyor dünyanında parasını verdim ne yapacağımı bilmiyorum resmen kazıklandım güya eczanelerden alır derler ben zaten kremlerimi eczanelerden alırım ilk defa pudrayı eczaneden aldım ama hiç memnun kalmadım.Güya kanser vakfı tarafından onaylıymış ne kadar doğru bilmiyorum birde içinde hiç yağ yokmuş

2. 4 Aralık 2008
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aldıgın ürün pudra degil toz fondötendir elindeki dünyanın en dogal secilmiş ürünlerinden biridir sana farklı gelmiş olabilir ben enson 78liraya aldım yani pahalı diye vazgeçtim yoksa 10numara markadır

4. 4 Aralık 2008
  5. sbl

sbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende geçen broşürünü aldım.fiyatları gerçekten çok pahalı.
    bide eczaneler eczanelikten çıkmış, yani neredeyse tabelasını görmesek anlamayacağız eczane olduğunu.kozmetik... çok satılır olduben oralarada güvenmiyorum

6. 4 Aralık 2008
  7. Lotf

Lotf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ilk uygulayışınızsa ondan olabilir. yani doğru uygulamayı öğrenene kadar memnun olamayabilisiniz. ben de kullanıyorum i.d. fondöten uygulamaya alıştıktan sonra çok memnun kalmıştım.

8. 5 Aralık 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben id kullanmayı düşünmüyorum onun yerine onun kadar iyi ve çok çok daha ucuz olan everyday minerals i tavsiye ediyorum, kampanyaları var ve verdiğin sipariş indirimli oluyor üstelik belli bir ücreti aşarsan büyük boy hediye de yolluyorlar. ki aşmamak işten bile olmuyor.

Postayla 12 günde geliyor. Web sitesini inceleyebilirsin, mineral ürünler diğer makyaj malzemelerinden daha farklı internette youtube da pekçok uygulama videosu var ben oralardan ögrendim çok memnunum. Eğer doğru rengini bulur ve iyi bir şekilde uygulamaya başlarsan ne kadar güzel durduğunu göreceksin.

Özellikle bu everyday mineralsin allıkları pahalı markalara taş çıkarır kalıcılıkta. Üstelik güzel olan bir yanıda ne biliyormusun, bazı allıkları ruj olarak ta kullanabiliyorsun ya da göz farı, tam tersi de olabiliyor. Yani aldığın hiçbirşey boşa gitmiyor neredeyse.

10. 5 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

vallahı bende her ürünü var ve cok memnunum canım belki uygulama seklınden kaynaklıdır. 3 senedir bittikçe alıyorum yanı ve 1 seneyi askın gidior bir kutusu hesaplı oluyor bende kullanmayı bilmekten de kaynaklanabilir i. d profesörü oldum canım baska bi sorun olursa cevaplarım

12. 5 Aralık 2008
  13. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    her eczanede olur mu ?

14. 5 Aralık 2008
  15. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    birde her ürünün fiyatını sorduğum gibi bunun da fiyatını öğreneyim

16. 28 Ocak 2009
  17. beba

beba Guest

bu i.d fondöteni nası kullanıcas :S

18. 31 Ocak 2009
  19. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ıd kullnamadım everday den siparişlerim geldi. ben maden suyunu fırçaya sıkıp bi çay tabağına çok az fondöteni döküp dairesel hareketlerle sanki tabağı siliyomuş gibi fırçaya yediriorum. sonrada aynı şekilde dairesel harekelerle yüzüme sürüyorum. emin ol küçücük şey fazlasıyla yetiyo:lepi: