İdil bebek annesine kavuşmuş

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve ebrizm tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ebrizm
  1. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar mehtap3 arkadaşımız hastane ile görüşmüş minyatür prensesimiz İdil çocuk servisine alınmış ilnar da yanındaymış süper bir haber : Tüm dualarımız onunla bir an önce evine sağlıkla gitmesi dileğimle kendi minik yüreği kocaman dayanımlı prensesimiz seni öpemiyoruz henüz ama mis gibi kokunu içimize çekiyoruz cennet kokulumuz

İlnarcım gözün aydın.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkishihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

2. 10 Kasım 2009
  3. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5 SıZı SEVıYORUZ gzell günler siziiiiiii bekliyor aferin yavru kuşumaaaaa

4. 10 Kasım 2009
  5. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay çpk sevindimmmmmmm ne güzel onun mis kokusunu annesi duyucak artık.idilimiz gerçekten savaşçı ruhlu mücadeleyi bırakmadı minik kuşum herşeyin en güzeli onun olsun

6. 10 Kasım 2009
  7. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    idilcim aramıza anneciğinin kucağına hoşgeldin bebeğimmmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

8. 10 Kasım 2009
  9. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    çok sevindim ne güzel haber ohhh beeeeeee yaşasın idil bebek ailesiyleeeeeeeee maşallah güçlü preensesssss

10. 11 Kasım 2009
  11. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ya kizlar ben de hastaneyi aramak istiyorum hangi hastane isterseniz ozelden yazin hatta idilin annesi diye ilnari istemek bile istiyorum, cok sukur ogrendik guzel haberi ama daha da ogrenmek istiyorum, simdi annesinin kollarinda diyorsunuz ya sanki dogurdum da yavrumu kucagima aldim gb tuhaf bir duygu seli yasiyorum. artik geriye donus olmaz degil mi kizlar, Masallah kizimiz artik korkutmayacak degil mi? :nazar:
    sakarya devlet hastanesi mi? birisi ozele numarayi yazsin lutfen ayrica yakinda idilin fotografinizi da goruruz degil mikaydirigubbakcemile2

12. 11 Kasım 2009
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    cok sevındım...............

14. 11 Kasım 2009
  15. mehtap3

mehtap3 BERKAY'IN ANNESI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar bugün ılnarla görüştüm. Pazartesi apar topar hastaneden çağırdıkları için foruma birşeyler yazamadan işinden apar topar hastaneye gitmiş. Pediatri bölümünde şu an oksijen desteği alıyormuş ıdil bebek. Annesi ve anneannesi yanında. ılnar çok emin değil ama tahmini 1 hafta kadar daha yatıp oksijen desteğiyle taburcu edilebileceğini düşünüyor. Herkese sedlamları var.. Maşallah diyelim. ınşallah hep daha güzel haberlerini alırız.

16. 11 Kasım 2009
  17. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok sevindikkkkkkkkkkkkkkkkk hoşgeldin idilciiikkkkkkkk

18. 11 Kasım 2009
  19. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    cok sevındım Rabbım butun premature,hasta,anasında ayrı bebeklerı annelerıne kavustursun bı an once :Saruboceq: