Idrar kaçırma

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    :eek:KIZLAR BEN VARYA BU GÜN RESMEN ALTIMA İŞEDİM LAVABODA YÜZÜMÜ YIKIYODUM BİRDEN Bİ:1shok:RE AKMAYA BAŞLADI VE ENGEL OLAMADIM TUTAMADIM İŞTE NASIL TUTAMADIM BENDE ANLAMADIM NOLDU BANA ŞİMDİ BÖYLE ? HAA BU ARADA 3 AY ÖNCE SEZERYANLA DOĞUM YAPTIM BİRDE MALUM BÖLGEDE HAFİF Bİ YANMA OLDU BU MALUM OLAYDAN ÖNCE YORUMLAR LÜTFEN.

2. 17 Mart 2009
  3. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    yanmanın sebebi idrar yolu enfeksiyonu olmasın.genellikle o zaman oluyo yanma bende.ama bu kaçırma olayı bende de çok olmaya başladı.:eek:fena halde sinirimi bozuyo.evvelden sabahtan akşama tutardım.şimdi bi an geciksem felaket.şu işimi halledeyim öyle gideyim diyom artık çok geç oluyo.-tatlicadiarzu-ben de normal doğumdan mı ki diyodum.:uhm:

4. 17 Mart 2009
  5. seli54

seli54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    550
    Ödül Puanları:
    123
    doğumdan sonra bende 3 kere böyle kaçırdım aynen anlattığın bigi gayet normal zamanla geçiyo bhen normal yaptım ama sezeryan de de oluyomuş

6. 18 Mart 2009
  7. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben nrmal yaptım bole bır sorun olmadı.
    ama hemen gıdıp yapma ıhtıcı duyuyorum.eskıden saatlerce tutbılırdım sımdı kacıracak gıbı oluyorum.
    senınkı yanma varsa enfeksıyondan olabılır.dra gıt bence,gecms olsun