idrar testi hafif çizgi lütfen yardım hamilemiyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve pinkparadise tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : pinkparadise
  1. pinkparadise

pinkparadise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar,adetim 5 gün gecikti ve dün evde idrar testi yaptım.testi yaptım koydum sonra yarım saat sonra falan baktığımda belli ama silik bir çizgi vardı ama belli yani.sonra heyecanlandım bi tane daha aldım başka bi marka test onu da henmen yaptım.onda negatif çıktı.sabah kalakr kalkmaz yine yaptım oda negatif.şimdi ben hamilemiyim hangisine inananyım. yaaaaa offff çok sevinmiştik oysa ki.çok üzüldüm.böyle bi durum yaşayıpta hamile olan varmmı?lütfen cevaplarınızı beklıorum.

2. 13 Ekim 2010
  3. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kanda beta hcg baktırma imkanın varsa o kesin sonuç verir. son ikisi negatif çıkmsaydı kesin pozitif derdim çünkü test 10 günden sonra kesin belli oluyo. 3-5 günden sonra yapmışsan silik çıkabiliyo. ama diğer ikisi negatif çıkmışsa ilkinin yanlış sonuç olması daha muhtemel.

4. 13 Ekim 2010
  5. mihracee

mihracee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198

şekerim kutunun üzerinde yarımm saat -1 saat sonraki sonuçları dikkate almayın diye not yazdığını anımsıyorum ilk 5 dk içinde belli olması lazımm:KK43:

6. 13 Ekim 2010
  7. desert_rose85

desert_rose85 ...umutsuz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım hevesini kırmak istemiyorum ama yarım saat sonra baktım diyorsun, genelde geçersiz sayılır o tür testler. keşke 10 dakka başında bekleseydin. en sağlıklısı gidip kanda baktırmak canım.

inşallah hamilesin ama kendine kan sonuçu alana kadar kaptırma derim opuyorumnanaktan

8. 13 Ekim 2010
  9. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    neden üst üstte idrar testi yapıyosun ki kan testi yaptır kesin sonucu al için rahatlasın

10. 13 Ekim 2010
  11. pinkparadise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için.umut işte insan heyecanlanıyor.çok istediğim için olumlu olana inanmak istiyorum.tabi hayal kırıklığı da cabası.kan testi yaptıracağım atbi ama gece ölyle aklıma geldi bir andda yaptım işte.hiç adet belirtimde yok ama ya.kan testi yaptırmamı istedi eşim ama ben cesaret edip gitmedim bugün.çünki kesin sonuç ve ben artık negatif görmekten bıktım.üzülmek istemıorum.sanırım artık tekrar doktora gidip tedavi olsak iyiy olacak.

12. 13 Ekim 2010
  13. bunalxixmdayxixm

bunalxixmdayxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar suredır bebek istıyosun canım benım.kan testı yaptır canım belkı olumlu olur uzme kendını hepimiz beklıyoz bebişlerimize kavuşmak için

14. 13 Ekim 2010
  15. pinkparadise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok uzun süre değil aslında sabırsız bir insanım 1 yıl kadar oldu ama aslında eşimin sperm sayısı düşük biraz yinede tedavi önerdi doktorlar ama biz doğal yoldan denmek istedik ve tedavi olmadık.doktor 3 ay normal deneriz olmassa aşılam yaparız dedi. bir yıl önce.bizde çok acele davranıldığını yanlış yönlendirdiğimizi düşündük.sizce doktorları dinlemenin vakti geldimi.ne yapçam bilmiyorum.yarın kan testi yaptıracağım ve hamile olup olmadığımı öğrenicem.bu belirsizlik beni sinir ediyor.

16. 14 Ekim 2010
  17. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı şey bende de oldu. test yaptım 1 saat sonra silik hafif bir pembe çizgi çıktı.ama 2 gün sonra 2 test daha yaptım hiç bir şey cıkmadı.biraz daha bekledim adet olur muyum diye ama olmadı.bugünde kan testi yaptılrdım.sonucu yarın alıcam.haber veririm sana durumlarımız benzer...

18. 14 Ekim 2010
  19. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ilk 5 dk içindeki sonuç geçerli diye biliyorum cnm