Idrar testi negatif kanda pozitif gören var mı ??

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BOSTANCI34 tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : BOSTANCI34
  1. BOSTANCI34

BOSTANCI34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar..

Benim yarın 12.günüm .kan testim var.hiç bir belirtimde yok. Yine hayal kırıklığı mı yaşıyacağım? Dün evde kendim test yaptım dayanamadım . Tek çizigi çıktı . Testin tam ortasında . T c harflerinin ortasında. Acaba test te mi sorun vardı ? Idrar testinde negatif görüp kanda pozitif gören var mı?

2. 10 Mayıs 2010
  3. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben idrarde 10.gün pozitif sonucu çıkmıştı.Fakat kan testi pozitif olduğu halde idrar negatif çıkabiliyor. B Bence hiç kafana takma yarın kan testini yaptır. Şimdiden bol şans canım. Rabbim kalbine göre versin.

4. 10 Mayıs 2010
  5. dilkalman

dilkalman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşım...Ben de 10.gün idrar testinde negatifi görmüştüm.12.gün değerim 33,6 ydı,Doktorum değeriniz düşük,size hamilesiniz diyemem demişti,4 günde bir test yaptım,her seferinde değerim çok güzel yükseldi.... Allaha çok şükür bebeğim tuttu,Şu anda da 38.haftadayım..Önümüzdeki hafta Allah kısmet ederse kızımı kucağıma alacağım..ınanır mısın hiç bir hamilelik belirtim de yoktu(sadece adet olmuyordum),kendim bile göbeğim çıkana kadar inanmamıştım..ınşallah sende güzel haberler alacaksın,lütfen moralini bozma canım olur mu?

6. 11 Mayıs 2010
  7. yareni

yareni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende 10 cu gun ıdrarda negatıfdı ıkız oldugu halde cıkmamısdı kanda 12 cı gun pozıtıf cıkdı sımdı 3 bucuk aylık hamıleyı m

8. 11 Mayıs 2010
  9. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim kan degerim 186 cikti halde bile idrarimda ikinci cizgi yoktu bence kan degerini bekle benimde hic bi belirtim yoktu ama allaha sükür hamileyim ikizlerimi bekliyorum...

10. 11 Mayıs 2010
  11. BOSTANCI34

BOSTANCI34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Buğün sabah kan testi yaptırdım. Malesef negatif :KK43:((

12. 11 Mayıs 2010
  13. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy canım nasıl sevındım senın adına senınle konusmustuk sen tedavıye baslıycam dıodun yurt dısındaydın degılmı sen kacaylık oldular ıkızlerın nerede yaptırdın artık ozaman karar verememıstın ıme yaptırsam dıye konusyoun bende persembe gunu sonuc alacam dua et bana ltfen darısı bana olur ınsallah

14. 11 Mayıs 2010
  15. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm problem neydi. Kaç embriyo tansfer ettiler nerede yaptırdım..umarım bir daha ki sfere pozitif sonucu alırsın.rabbim isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu

16. 11 Mayıs 2010
  17. adanor

adanor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili Tok arkadasini tebrik ediyorsun anliyorum ama tam Bostancinin kan testinin negatif ciktiginin altina yazmissin ,,yani ben Bostancinin mesajini okuyunca uzuldum tam altinda sen diger arkadasina aa cok sevindim hamilesin yazisi ,,,neyse Bostanci34 umarim diger denemende olumlu bir sonuc alirsin

18. 12 Mayıs 2010
  19. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim biliyorum cok zor bi dönem ama yipratma kendini fazla sonucta buna bile hazirlikli oluyoruz bende ilk negatifimi aldimda cok yiprandim cok agladim ama ellimize olan birsey yok malesefffff insallah ikinci denemene gerek kalmaz ve normal yolldan olur bebisin,bunu sorununun ne olmadini bilmeden yaziyorum ,ALLAH yardimcin olsun canim....