idrar testi negatif olobda kanda pozitif olanvarmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve seyyyah2 tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : seyyyah2
  1. seyyyah2

seyyyah2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dün 8 günümdü akşam testyaptım negatif cıktı benimgibi olanvarmı

2. 11 Ağustos 2009
  3. _naz

_naz :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hakkında hayırlısı olsun cnmmm

cnm benım 9. gunu idrarda negatıf çıkmıştı ama 12. gun kanda hcg yukselmıştı genelde tek gebelıklerde erkenden idrarda değilde kanda bellı oluyorr

ınşallah hamılesındırr 4 gun sonra burda kutlarızzz

4. 11 Ağustos 2009
  5. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    11 gün idrarda negatif olupta kanda pozitif çıkan çok var.merak etme.idrar testi anketi bir oku bak.

6. 11 Ağustos 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben varım 10.gün negatif çıktı idrarda 12.gün pozitifti kan tahlilimde canım ben çok moral bozukluğu yaşadım ama bebişleri üzüyoruz ben artık idrar testi test günü gelmeden yapmaya karşıyım arkadaşım çünkü her insanın demekki kana geçiş zamanı farklı olabiliyo canını hiç sıkma sakında üzme negatif diye canım sonradan pozitif çıkınca üzülürsün neden stres yaptım dersin benim gibi

8. 11 Ağustos 2009
  9. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canim negatif olupta kanda pozitif cikan cok kan testi daha onemli

10. 11 Ağustos 2009
  11. seyyyah2

seyyyah2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah söylediniz gibiolur çok saolun adet sancısıgibi sancımvar 2 gündür göüslerimde tedavim boyunca hepgegindi hala çok gergin

12. 11 Ağustos 2009
  13. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adet sancısı gibi sancı bel ağrıları normal diyorlar ama endişe etme.

14. 11 Ağustos 2009
  15. ece_brc

ece_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    ben dayanamayıp 11.gün idrar testi yapmıştım, negatif çıkmıştı. yıkıldım, resmen çökmüştüm. Ertesi gün kan verdikten 2-3 saat sonra doktorum aradı ve sonucumun 150 çıktığını söyledi. Gebelik oluşmuş dedi. Geçen hafta keseyi gördük, 2 gün sonra da kalp atışlarını duyacağız inşallah..
    Sonuç olarak kızlar, bence kan tahlilinden önce idrar tahlili yapmayın. ıster istemez ve sebepsiz yere insanın morali bozuluyor. O idrar tahlili bende sonucum 300 e yükseldiğinde bile silik çizgi şeklindeydi. Yani idrar tahlilleri çok yanıltıcı bence. Kan tahlilinden başkasına güvenmemek lazım..
    Seyyyah2 sen de sakın moralini bozma. Mesela ben daha önceki tüp bebek denememden farklı olarak karnımın üst kısmında midem civarında bir sertlik bir kas hissetmeye başlamıştım kan tahlilinden önce.. Sanırım 9-10-11. günler olabilir. Ayrıca adet ağrısı, karın ağrısı, göğüslerde sertleşme,ağrı, hissetmiştim. Ama herkeste bu belirtiler değişik olabiliyormuş. Çok zor bir dönem biliyorum ama sabretmek çok önemli. Çünkü kan tahlili sonucunu alana kadar gerçekten ne olduğunu blime şansımız yok. Onun için kafayı başka şeylerle dağıtmak lazım. Umarım senin de sonucun pozitif çıkar, sağlıkla bebeğini kucağına alırsın. (umarım ben de alırım :) )

16. 11 Ağustos 2009
  17. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne güzel yaaa seni tebrik ederim ece..bende 10 cu gün idrarda yaptım negatif çıkmıştı sonra ertesi gün yaptım yine negatif ..12 ci günde kandan vardı maalesef ordada negatif çıkmıştı..artık alıştım canım ben negatif duymaya ..acaba bende çift çizgiyi görebilecekmiyim acaba..herkez benim gibi olacak diye kayde yok ..seyyah2 canım kafana fazla takma dua et canım ..hep pozitif düşün..inaşşşaallah hayırlısı olur..

18. 11 Ağustos 2009
  19. seyyyah2

seyyyah2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok saolun inşallah herkesin bebei olur allahım kimseyi böyle imtihan etmesin