Idrar testi pozitif kan testi negatif fikri olan varmi?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve kerman tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : kerman
  1. kerman

kerman Guest

Arkadaşlar 2-3 gün önce idrar testi yaptım silik çizgi çıktı hala yapıyıorum hepsi öyle. aynı gün kan testi yaptırdım negatif. bugün yine yaptırdım sonuç bekliyorum.sabah testte yine çıktı. hiç başınıza böyle bir şey geldi mi.lütfen bir fikir verin. doktor kan testinde yanlışlık olabileceğini söyledi ama???????????
    bu arada 7 gün geçti.
    senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

2. 29 Ağustos 2008
  3. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bi test markası var tam hatırlayamıyorum ama bendede geçen ay öyle çıkmışdı..ve hep öyle çıkıyor onlar ....bence kan testi en garantisi canım....yada kimyasal gebelik geçirdin:KK43:

4. 29 Ağustos 2008
  5. zakkum6644

zakkum6644 Ela Seni ÇOK Seviyorum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim gecikmemin 6. günü idrar testi yaptım negatif çıktı. olmadı 11. günde hem idrar hem kan testi yapıldı yine negatif çıktı. mayıs 14 te adet olmalıydım normalde. neyse zaman geçti, 10 temmuzda gittim yine test aldım çünkü kan testi kesin sonuç dediler ve ben de hormonal bi sorun var diye bu zamana kadar bekledim. neyse 10 temmuzda testte 2 çizgi çıktı hem de hemen. yani hamile olabilirsin belki de ama ümit vermek istemem sadece tedbir olarak ilaç falan kullanma derim. hakkında hayırlısı olsun. kendine iyi bak...

6. 29 Ağustos 2008
  7. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ahhh canım benim bu testler yüzünden kafayı yedim ben her ay dünyalarca test onlarca ve bir avuç para inan...

iki ay bunu yaşadım testlerde silik ikinci çizgi... en son geçen ay adetimde 7 gün gecikmişti ve yine ikinci silik çizgiler çıktı en sonuda adet oldum .... salı günü dr. gittim bunlardan bahsettim kimyasal gebelik olabilirmi dedim dr. bana ben bunlara inanmıyorum yani testleri kastediyor benim için en garantisi kan testi diyor ondan sonra ultrasın daha sonra o idrar testleri en son da bayandaki belirtiler diyor... bozuk olabilir, süresi geçmiş olabilir vs. bir sürü ihtimal saydı dr. kabul etmiyor anlayacağın...

o yüzden bence sende o testlerle daha fazla yapıp psikolojini bozma ben bu ay kafama takmadım günümden önce bile adet oldum.... artık testlerle oyalanacağıma gidip kan testi yaptıracağım....

yok sa çok karamsar kalıyoruz kafamız karışıyor......

8. 29 Ağustos 2008
  9. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aklıma gelmişken duyduğum kadarıyla bir hormonun yüksekliği o ikinci çizginin çıkmasına neden olabiliyormuş birde eğer çatlatma iğnesi falan da vurunduysan oda o silik çizgilerin çıkmasını sağlıyormuş....

birde bir şey sormak istiyorum adet günün geçtimi yada daha kaç gün var.... birde bu kan testini ne kadar süre varken yaptırdın adetine...

sevgiyle......

10. 29 Ağustos 2008
  11. kerman

kerman Guest

canım tam olarak anlayamadım kan testi yaptırdığın gün mü idrarda pozitif çıktı ve hamilemeymişsin.

12. 29 Ağustos 2008
  13. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    benim tam pozitifdi. 2 çizgide tamamen kırmızıydı ama yinede emin olamadım kan testi yaptırdım sonuç kocaman bir NEGATİF bazen bu tip testler yanlış pozitif sonuç verebiliyor. birde eğer iğne, hap vs. tedavisi görüyorsan onlarda pozitif sonuç çıkarıyorlar.

14. 29 Ağustos 2008
  15. kerman

kerman Guest

farklı eczanelerden aldım testleri.

16. 29 Ağustos 2008
  17. serdi

serdi Guest

kızlar bazen böyle şeyler olabiliyormuş en iyisi beklemek ve görmek idarada silik çıktıysa şayet gebelik varsa 2-3 gün sonra test tekrarlandığında koyulaşması gerekir.

18. 29 Ağustos 2008
  19. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim bırak ucuz testleri clear blue aldım 23 liraya onda bile silik + şekli çıktı ama malesef adet oldum inanma bu testlere inan çok strese giriyorsun...