idrar testi ve kan testi

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU2 tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar adetim 3 gün geçikti az önce idrar testi yaptım pozitif asıl merak ettiğim idrarda pozitif çıkıp kanda negatif çıkma ihtimali vamı?tedavi görmedim bu ay doğal yollarla yai yanılma payı nedir?veya hiç böle bişeyle karşılaşan oldumu?

2. 20 Nisan 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım pozitfi mi çıktı hemen kan testi yaptır.doktorum bana idrarda pozitif çıkıp,hamile olmama olsaılığı yok demişti.sen gene de hemen kan testi yaptır ayy çok sevindim canım bak sıra sendeymiş.

4. 20 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

cnm çok saol valla sana ayrıca teşşekkür etmek istiyorum bugün seninlekonuştuktan sonra test yaptırmaya karra verdim eşim işten geldi 6 da hemen çıktık test aldık daha ilk dakikasında ikinci çizgi çıktı çok korkuyordum iykide yapmışız çok mutluyuz ama hala kan testi yaptırmadğım için azda olsa bir korku var ALLAH utandırmasın inşallah benimde hesabıma göre seninle aynıyz artık beişlerimizle ilgili bol bol sohbet ederiz:)öpüyorum seni ve bebeğini:) sevgiler

6. 20 Nisan 2009
  7. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim inan çok sevindim.rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.ümidini yitirme bak ben sana yap dedim.şimdi kan yaptır bir de.çizgi silikmiydi netmiydi.kan testi yaptır da daha rahat edersin canım.

8. 20 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Amin canım çok saol çizgi netti hatta idrarı damlattığım ilk dakikasında çıktı hemn çığlık çığlığa eşimi çağırdım inanamadım çizgi çok net eşimle az önce konuştuk senden bahsettim yaın kan tahliline gidiyorum:)peki netleirse hemen doktoragidiyimmi sence ?

10. 20 Nisan 2009
  11. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canm sana özelden msj attım bir bak istersen.çok sevindim senin adına inan.kadın doğuma git canm.ultrasonda keseye bakıcaklar.inşallah her şey yolunda gider.

12. 20 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

inşallah cnm saol desteğin için özelde teklifi kabul edemedim pek beceremiyorum öle şeyleri amasana teklif yolladım sen kabul et istersen ordan haberleiriz öpüyorum eni iyi geceler:)

14. 20 Nisan 2009
  15. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    tmm cn sen kabul etmişsin zaten bana gerek kalmadı.sevgiler.kan testi yaptırırsan bana hbr et mutlaka.bak buralardan duymıyayım. :))

16. 21 Nisan 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım eğer idrar tesitin pozitifse kandada çıkar bakalım bebişin kaç haftalıkmış bizede haber ver

18. 21 Nisan 2009
  19. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    kaç günlük gecikmen var cnm,şöyle 5-6 haftalık falan olunca dr.a git,hem keseyi görürsünüz hemde kapl atışlarını duyarsınız
    tebrik ederim güzelim