İdrar testinde belli belirsiz bir çizgi ama kan testi negatif

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve buse_1 tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : buse_1
  1. buse_1

buse_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar neredeyse 22 gün oldu adetim gecikeli. iki kere test yaptım kendım negatif çıktı. dayanamadım bu gün de bir test daha yaptım, ilk başta birşey çıkmadı ama bir iki saat sonra hafif bi çizgi çıkmış. bu bir iki saat içinde bende kan testi vermeye gittim. sonucu az önce öğrendim, negatif çıktı. şaşkınım. Allah hayırlısını nasip etsin hepimiz için. ama merak ediyorum böyle bir durum yaşayan varsa yazsın lütfen. yani hamile olupta idrar testinde çıkan kanda çıkmayan varmıdır acaba?

2. 11 Ocak 2010
  3. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Cnm testlerde 5 dk dan sonrakı sonuclar degerlendırılmez bnce bı doktora gıt 22 cok fazla belkı de kıst vardır bnm basıma geldı ordan bılıyom 6 gÜn gecktı gıttım kıst :KK43:

4. 11 Ocak 2010
  5. buse_1

buse_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım gittim dr muayene etti bi problem gözükmüyo dedi, kan testi yaptırdı negatif çıktı işte. Anlayamadım ki ya...

6. 11 Ocak 2010
  7. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende geçen ay yaptığım testlerde senin gibi yarım saat,bir saat sonra hafif bir çizgi çıkıyodu acaba hamilemiyim falan derken 3-4 gün sonra adet oldum ktg'ninde dediği gibi 5 dk. sonra geçersiz canım.

8. 12 Ocak 2010
  9. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    canım kan testin kaç çıktı ki acaba,ben de ilk kan testi yaptırdığımda değerim çok ama çok düşüktü,5,41'di(bu arada sınır 5 miş,yukarısı pozitif kabul ediliyor ama kesin değil tabii)doktor negatif gibi konuştu ama ben 2 günde bir kan testime baktırdım ve hep yükseldi,hamileymişim ama idrar testim 3.haftam da pozitif çıktı,idrar testine güvenme ama kan testi sonucun sınırlardaysa takip et.

10. 13 Ocak 2010
  11. buse_1

buse_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kan testim sınırda değil sersez, sonucu 2 çıktı. ben hamile olduğumu sanıyodum kendimce. ama değilmişim Allah hayırlısını nasip etsin, evlat isteyen herkes için. iadrar testide yaptım kandan önce 3.haftamda bende ilk önce birşey çıkmadı ama bir iki saat sonra hafif pembe bir çizgi çıkmış. kızlar da ilk 5 dakkadan sonra ciddiye alınmamlı idrar testi diye yazmışlar zaten. yani anlıyacağın sesezciğim hamile değilim ama hala adet de olamadım bu arada. dr muayene etti bir terslikte yok çok şükür hani kist gibi falan ama olmadım işte bekliyorum. hayırlısı olsun, senin içinde çok sevindim. Rabbim sağlıcakla kucağınada versin inşallah.

12. 13 Ocak 2010
  13. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    yanlış bilgi

Son düzenleme: 13 Ocak 2010
  14. 13 Ocak 2010
  15. pembehera

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada 22 gün adet gecikmesi çok ciddi bir rakam, bu süreç sonunda ultrasonla bile gebelik kesesi gözlenilebilir hale gelirdi gebelik var ise şayet...
    ben kendi adıma 22 günlük gecikme sonucu ultrasona da girerdim... sağlıklar dilerim arkadaşım, hakkında hayırlısı olsun inş.:Saruboceq:

16. 14 Ocak 2010
  17. buse_1

buse_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canımm ultrasona girdim ben zaten bi sorun yok ama gebelikte yok gibi dedi dr. kan testiylede gebe olmadığım anlaşıldı zaten.

18. 14 Ocak 2010
  19. pembehera

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım neden 22 gün geçti günün? umarım jinekolojik bir rahatsızllığın yoktur, doktor gereken bilgiyi ve tedaviyi söylemiştir zaten muhakkak. sağlıklar dilerim cnm