idrar testleri hakkında yardım lütfen...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU2 tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Arkadaşlar merhaba,

Ben akşamüstü 2 tane aynı marka test yaptım..Birini içimden 5 e dek sayarak idrara daldırdım..Diğerini de içimden 15 e dek sayarak idrara daldırdım..:eek: :eek:

Çok az tuttuğumda 2.çizgi çıkmadı,ama daha uzun süre tuttuğumda karşıdan bakıldığında da kolayca seçilebilcek çok silik pembe-gri gibi bir çizgi çıktı...

Diğer test kitini atım..2.çizginin çıkmasını beklemeden..

Saçmalıyormuyum bilmiyorum ama çok fazla bekletmek yanlış sonucumu gösterir yoksa uzun süre tutulması da sonucu değiştiren bir durum değil midir ?benneyaptımki:bbo:

2. 25 Mayıs 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Eklemeyi unutmuşum..Gebelik testlerinden bahsediyordum...:eek:

4. 25 Mayıs 2009
  5. yaren35

yaren35 YAĞIZ'IM&YAREN'ÍM.. Üye

Beğenildi:
    1.614
    Ödül Puanları:
    188
    ne kadar bekletirsen beklte eger hamilelik yoksa ikinci çizgi kesinlikle belirmez bendede öyle olmuştu çünkü.hatta bi gün sonra arkadaşımın ısrarıyla bigün sonra çöpten çıkarıp baktım o yüzden 3test daha yaptım hamile oldugumu ögrendim.inşallah sende hamilesindir.bence öyle.hayırlısı olsun inşallah

6. 25 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

badem nıye idrara daldırıyosun.
    3 4 damla idrar damlatsana ustune daha kesın sonuç çıkar hadı abklım inş senden guzel hebrı alırız

8. 25 Mayıs 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Tatlım kullandığım test idrara batırılarak sonuç alınan test kitlerinden...

10. 25 Mayıs 2009
  11. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım idrar testlerinin yarım saate kadar yolu var en fazla...ben bi testte öyle okumuştum.
    yanii senin daha çok tuttugumda çıktı dediginn 1 dakika bile degil sanırım..ayyyy inşallah bademim yaaaaaaaaaaaŞeniz:sm_cool:

12. 25 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

idrarın içinde bekletmeyi kastetmiştim canım :eek:

14. 25 Mayıs 2009
  15. yaren35

yaren35 YAĞIZ'IM&YAREN'ÍM.. Üye

Beğenildi:
    1.614
    Ödül Puanları:
    188
    valla yardımcı olmaya çalıştım inşallah faydası olur.bence hamilelik yoksa istersen 10 gün bekle silik falan çıkmaz

16. 25 Mayıs 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldım..Benim kullandığım test kitleri idrarın içine daldırılarak sonuç alınan cinsten yani bir kaç sn ye idrar yaptığınız bardağa daldırıp öyle 5 dak bekletip sonuç alınıyor...ben idrarda bekletme süresi için sormak istemiştim...

18. 25 Mayıs 2009
  19. dilem

dilem tuna pasa sen cok yasa ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bademim hangisi dogru bilmiyorum ama eger hamilelik yoksa istersen bi saat beklet yinede bisey çikmaz, bence hamilesin canim,yarin kanda baktir insallah guzel haberler verirsin bizlere