idrar testleri hep negatif cikan ama hamile olan arkadaslar varmi?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve cokolino tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : cokolino
  1. cokolino

cokolino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar,oncelikle benim adetim 1 afta gecikti eskiden hep vaktinde adet gorurdum amaa bu ay kahverengi lekentem de var 1 haftadir,idrar testi yaptim sonuc negativ,hamile olabilirmiyim arkadaslar,ve eger aranizda tesleri negatif cikan arkadaslar varsa lutfen yazin bana umut verin,,,,simdiden hepinize tesekur ederim

2. 6 Nisan 2009
  3. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    idrar testi bennde negatif çıktığı halde hamileydim...
    yalnız benim adetlerim çok düzensizdi, adetim 18 gün geçince idrar testinde negatif çıktı, bi 10 gün daha bekledim ve bu seferki idrar testinde pozitif çıktı...
    adetlerin düzenliyse bence kan testi yaptır, bende düzensizlik olduğu için o kadar beklemiştim...

4. 7 Nisan 2009
  5. NPSL

NPSL ZEHRA ¬ EREN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ben krunurken hamile kaldim hapim bitti o dor bes gun icinde korunmadim sonra test aldim bisey yok bi gun sonra kanama oldu,,ertesi gun kesildi,,4 bes gun yine test yaptim yok,belirtilerim ayni adet olcakmisim gibi gunlerce pedle dolastim hatta oturdugum yerde tamam simdi geldi diyodum bi gidiyodum tuvalete akinti ,doktora gittim kese yok ..kan testi degerleri dusuk,,doktor degilsin ama haftaya gel dedi yine bisey yok o ara kanamdan 25 gun sonra ben ultrasonda bebegimi gordum su an 11 aylik bi kizim var,,umidinizi kesmeyin herseyin hayirlisi ben 4 dusukten sonra vazgecmistim allah hic ummadigim zaman da nasip etti ..allah dualarinizi kabul etsin sevgiler

6. 7 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde yaklaşık 20 gün geçmesine rağmen idrar testim negatifti bende hamile değilimdir diye doktora gittim ama şimdi 24. haftamızdayız bence en kısa zamanda bir kan testi yaptır canım

8. 17 Nisan 2009
  9. mylife35

mylife35 Artık herşey tam Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar benimde reglim her ay düzenli olurdu. bu ay gecikme yaşadım 8 günlük gecikmeden sonra idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı. bugün 11. gün ve hala regl olmadım. ve bugün mide bulantısı yaşıyorum...kan testi iiçin biraz daha mı beklesem yoksa hemen yaptırayım... sizce hamilemiyim :KK43:

10. 17 Nisan 2009
  11. deryyy

deryyy wait wait nereye kadar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beta hcg testi (kan testi) ilişkiden iki güz sonra bile sonuç verebilio bildiğim kadarıyla. kan tahlili için beklemeyin derim ben. belirtileriniz hamilelik yönünde ,inşallah hamilesinizdir. benim de 2 gün geçtii inşallah hamileyizdirr:dance::dance:

12. 18 Nisan 2009
  13. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende hamiş değilim ama.arkadaşın 5.haftasına kadar idrarda çıkmadı..yani kan en garantisi

14. 18 Nisan 2009
  15. EU2

EU2 Guest

cnm bişi sormak istiyorum benim normalde dün adet görmm gerekiyordu ama olmadım aslında çok geçmedi heran olabilriim ama adet belirtim yok beim asıl merak ettiğim seinde yzdığın gibi akıntı bendeadet oldum sanıyorum bi bakıyorum akıntı normalde hiç bu kadar çok gelmezdi limon sarısı renginde bazende pembeye çalıyo gibi çok net değil rengi ama hamilelik belirtisi olabilirmi yani senin akıtındamı öle olmştu?

16. 22 Nisan 2009
  17. NPSL

NPSL ZEHRA ¬ EREN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim akintim beyaz ve cok suluydu ayni adet olcakmisim gibi belirtilerim vardi akintim iki hafta surdu iki hafta hergun ped koydum bisey hissediyodum tamam bu sefer kesin hastalandim diyodum bi bakiyodum yok bisey.. o kadar cok akintim vardi.. benim gec dollenme olmustu 1 agustos son adet tarihimdi 24 aylulde gordum ultrasonda daha 4 haftalikti..hamile kaldiktan sonrada bi kanamam oldu o da yerlesme kanamasiymis,,once cok acik kirmizi geldi..sonra biraz koyulasti ve ertesi gun gecti..insallah yardimci olabilmisimdir..

18. 24 Nisan 2009
  19. CANANSEN

CANANSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar benim reglde 12 gün gecikti.test yaptım 2 defa negatif çıktı.benim gibi olan var mı diye mrk ediyodum.başka konular altın yazmışım hep.
    ben doktora da gittim .bekleyelim dedi.kan testi yapmak için bi hafta daha beklicez.:KK46:
    cokolino bebiş varmıymış sende

tazemuallime77 bunu beğendi.