idrar yolları

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve lilom tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lilom
  1. lilom

lilom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ŞenizŞenizbenim idrar yolu ile ilgili sorunum var her türlü ilac kullandım ama gecmiyor bu sorun ile şikayeti olan varmı

2. 14 Nisan 2009
  3. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Sorun tam olarak nedir canım.İdrar yollarınızda yanmamı var?Daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz!!

4. 14 Nisan 2009
  5. erva15

erva15 Guest

canım tam olarak sorunun ne olduğunu anlamadım ama özellıkle ayaklarını üşütmemeye karını ve bobreklerını sıcak tutmaya özen goster

6. 14 Nisan 2009
  7. ç i d o

ç i d o M U C İ Z E M... Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    idrar yollarında iltihap vardı bende doğal olarak yaparken aşırı yanma ve sancı doktorum hap verdi .
    halen kullanıyorum geçti. bencede ayağını sıcak tut. bi doktora git tahlil yaptır. ben tahlil yaptırdım doktor öyle hap verdi.

8. 14 Nisan 2009
  9. ecek83

ecek83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eğer geçmiyorise idrar kesesine bi bakteri yerleşmiş olabilir,o zaman devamlı olarak tekrarlar..Kapsamlı bi idrar tahlili yaptırıp ona göre ilaç kullanmanda fayda var...

10. 14 Nisan 2009
  11. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım basa bır dr git anbıoık ve pürinol dıye suda eriyen gazoz gibi
    biteral antibotik sabah akşam 1000mg içtim 10 gun boyunca iç eger sana bunları anlatmadıysa iyi bir dr degıl

1) günde 3 sefe çamasır değişirdim baz pamuklu wc den sonra buyuk tuvaletini yapınca önce idrar yaptığın yeri temizleyeceksın sonra arkanı
    arkası bakteri oluşumuna musait sen oradaki mikropu öne surukluyorsun elini ne kadar yıkarsn yıka!
    su butun bateleri oldumez.
    sen ilaç içersin iyleşir dedım gibi yapmazan terarlar.
    bana bunları kadın dğm dr anlattı
    hem vajınal enf olur hemde idrar yolları enf olur dedı wc de sadece su kullan2 tane peçete kullan 2 yeri 2) ayrı ayrı kurula
    ilaç kullanırken bunlara dıkkat et