idrar yollarında enfeksiyon

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve demirim tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : demirim
  1. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bnm bebeğim haftaya 6 aylık olacak ve yaklaşık 1 ay önce idrar yollarında enfeksiyon çıktı şurup antibiyotik kullandık kültürü yaptırdığımızda yeniden aynı değerler çıktı şimdi 10 gün boyunca 20 tane iğne olacak çok üzülüyorum evet sonuçta sağlığı için ama yinede iğne olurken ağlaması içimi parçalıyo 10 günün sonunda da enfeksiyonun yeniden tekrarlanmaması için sünnet olması gerekmiş size sormak istediğim bebğinin durumu böyle olupta tedaviden sonuç alan var mı sonrasında da sünnet olan var mı yani sünnet olsun mu olmasın mı muallakta kaldık

2. 10 Ekim 2009
  3. peda

peda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    demirim önce geçmiş olsun diyeyim.iğnelere gelince ah o yürek parçalayan duruma bende dayanamıyorum ama bu sonuçta daha kötü durumların olmaması için rahat ol çocuğunda hissetmesin senin gerginliğini.sünnete gelince bizde geçengün cocuk doktorumuza sorduk 5 yaşına kadar artık önerilmiyor dedi.araştırmanızı tavsiye ederim.

4. 11 Ekim 2009
  5. demirim

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    tşkler peda
    bnm bildiğimde ya çocuğun aklı ermicek hissettirmeden yappıcaksın
    ya da ergin yaşta olacakki anlattığın zmn anlasın
    diorum ya muallakta kaldm 1-2 dr.a daha gitmek istiyorum bakalım onlar ne dicek

6. 11 Ekim 2009
  7. ruel

ruel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    demirim benim oğlum 10,5 aylık bizde 5. ayında idrar yollarında enfeksiyon yaşadık doktor antibiyoik şurup verdi(zinnat Fort) Allaha şükür gçtü bizimki iğne falan kullanmadık.bizede doktor sünnet ettirirseniz iyi olur,erkek çocukları bir kere enfeksiyon geçirirse sünneti öneriyoruz tekrarlamasın diye dedi.ama biz yaptırmadık.bir daha tekrarlamadı.umarım tekrarlamöazda.geçmiş olsun

8. 12 Ekim 2009
  9. demirim

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ruel bizde aynı şurubu kullandık ama geçmedi vücut direnç kazandığı için bu seferde 20 tane iğne olmak zorunda kaldık inş. böyle geçer geçmezse napıcaz bilmiorum dr. 10 da 1 geçmeme ihtimali var dedi o da bize rastlamaz inş. yaaa çok üzülüorum valla sabah akşam kahroluyorum bide geceleri ağlama krizleri geçiriyo sanırım iltihap kurumadığı için sancı yapıyo

10. 13 Ekim 2009
  11. demirim

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ruel sünneti yaptırmamak için nasıl cesaret eetiniz
    bi daha olur diye korkmadınızmı
    sizinde gece ağlama krizleriniz oluyomuydu