idrar yolu enfeksiyonu

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve Elis tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Elis
  1. Elis

Elis Guest

arkadaslar iki gundur 7 yasindaki kizim cisini yaparken yandigini soyluyo galiba enfeksiyon oldu ilk defa basima geldi cocuklardada olurmus demek.....doktora goturmeden once size danisiyim dedim,doktor ne gibi bi tedavi uygular,ben neler yapmaliyim....

a.s.

2. 26 Eylül 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    canım ya bunun yaşla ilgisi yok...
    benim komşumun oğlu henüz 9 aylık ve bu idrar yolu enfeksiyonundan çekmedikleri kalmadı...
    bence ihmal etme Allah korusun böbreklerine zarar verebilir...
    geçmiş olsun...

4. 26 Eylül 2008
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    uff editleme kalkınca zor oluyo...
    mümkün olduğunca sıvı tüketmesini sağla...
    dr sanırım idrar ve kan tahlillerine bakarak anlayacaktır gerisi eğer varsa ilaçla tedavi...
    umarım çok ciddi değildir...

6. 26 Eylül 2008
  7. Elis

Elis Guest

cok sagol canim...zaten bu siralar sol koltuk altini sigil sardi cocugun onlari aldirdik gecen ama hala acisi var,,bi kac sigil hala duruyo almadi onlari iltihapli diye gecsin oyle alacakmis,,,o gecmeden simdide bu aciyorum valla kizima,,,,,,,,,,,,,iyisallah kotu bise yoktur,,,sagol canima.s.

8. 10 Ekim 2008
  9. AYÇXIXN&HATXIXCE

AYÇXIXN&HATXIXCE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım benim de bebeğim 2 aylıkken idrar yolu enfeksiyonu oldu hiç durmuyordu idrar tetkinde belli oldu antibiyotik tedavisinden sonra geçti çok şükür şuan problemyok

10. 12 Ekim 2008
  11. Elis

Elis Guest

sagol canim ilgilendigin icin ....bende doktora goturdum kizimi.........ilac vermedi...yanlizca cok su ic ,bakalim 1 hafta sonra gecmezse tekrar gel dedi.........ama 1 haftada kendiliginden gecti bidaha olursa gidecem umarim olmazda..........
    sanada gecmis olsun buaradaa.s.