idrar yolu enfeksiyonu

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve muslukum tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : muslukum
  1. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kızım 13 aylık ve idrar yolu enfeksiyonu oluştu. böyle bi durumla karşılaşanlar var mı? doktorumuz tedavisini verdi, antibiyotik iğne oluyoruz :KK43:( çok moralim bozuk. senağlama

2. 12 Aralık 2009
  3. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım,en kısa zamanda iyileşir inşallah.kız bebekleri maalesef daha hassas bu konuda çünkü idrar çıkışı makata yakınmış kızlarda.13.ayda bize de tahlil yapacak doktor.

4. 13 Aralık 2009
  5. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk canım, inşallah tahlilleri iyi çıkar. biz zaten yüksek ateş şikayeti ile gitmiştik, daha önce yapılan tahlillerinde değerleri maşallah iyi çıkmıştı. hastalıklar bebişlerimizden uzak olsun.

6. 13 Aralık 2009
  7. yagmur77

yagmur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmıs olsun.moralını bozma canım senı cok ıyı anlıyorum ama sen ıyı olacaksın kı ona ıyı bakabılesın.sen uzulırsen o da etkılenır.benım de oglum sıvasa geldıgımızden berı yemıyor ıcmıyor.bayagı zayıfladı.bırde oksuruk var dolu dolu.benım de canım sıkılıyor ınsallah en kısa zamanda toparlanır tum bebisler.

8. 14 Aralık 2009
  9. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım. görünürde artık keyfi yerinde çok şükür ateşimiz de yok. ama tahlillerdeki değerleri çok yüksek çıktı o yüzden çok endişelendim. bakalım yarın öğlen kontrolümüz var. sizede geçmiş olsun.

10. 14 Aralık 2009
  11. mart09

mart09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    226
    Ödül Puanları:
    113
    Benim kızım henüz 55 günlük ve 2 kez antibiyotik tedavisi oldu ilki 20 günlükkendi 3 adet iğne oldu, test yapıldı düzelmiş dendi. Bir hafta sonra yine basladı üstüne 14 günlük antibiyotik içirdim. ılaç dün bitti, testini carsamba yaptırıcaz, sonrasındada voiding yapılacak Dr belki idrar yollarında sızıntı vardır diyo.
    Allah meleğine acil şifalar versin inşallah. Benim kızıma baktıkca içim parcalanıyor tadını aldığı ilk sey ilaçlar oldu yavrumun, umarım düzelmiştir ve bidaha tekrarlamaz:KK43:

12. 14 Aralık 2009
  13. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inan çok ama çok üzüldüm, neler hissetiğini çok iyi anlıyorum. bizde bugün kontrole gittik ve böbrek ultrasonu çektirdik, çarşamba günü de idrar tetkiki yapılacak tedavi sonucunu görmek için ve ultrasonun sonucunu doktorumuzla görüşücez, sol böbrekte sanırım kanalda bi daralma olma ihtimali var ve ultrason takibi yapılabilir,a ayrıca 2 ay idrar tahlili yaptırıcaz tekrar edip etmediğini anlamak için,henüz bişey konuşmadık belki doktorumuz iyice netleştirmek için voiding isteyebilir bizden de çok endişeliyim bununla ilgili. aman takibini çok çok iyi yapmamız gerekiyor Allah korusun ileride problemler oluşmasın. inan kafam karma karışık. Allah yardımıcımız olsun. çok çok geçmiş olsun.

14. 16 Aralık 2009
  15. busefurkan

busefurkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  16. 16 Aralık 2009
  17. EU3

EU3 Guest