İdrar yolu iltihabı olanlar yardım lütfen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Merhaba arkadaşlar.Çok uzun zamandır idrar yollarımda iltihap var iğne,ilaç herşey denendi ama çözüm olmadı.İyi geldiğini duyduğum maydonoz,ayva yaprağı,böğürtlen yaprağı gibi bitkileri de denedim.Acaba aranızda bu rahatsızlığı olup ta bitkisel tedaviyle kurtulan var mı?Paylaşımda bulunacak arkadaşlara şimdiden gönül dolusu şükranlarımı yoluyorum.

2. 28 Temmuz 2008
  3. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    canim bende de dogustan var idrar yollari iltihabi, hastanelik olacak kadar hemde. misir püskülünü kaynatip suyunu ictim sip diye kesti bi dene istersen hemde mevsimi:KK66:

4. 28 Temmuz 2008
  5. egeli..

egeli.. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    benimde proplemim var yillardir cekerim bende b ende kurtulamadim bu hastaliktan ben de ciplak ayakla tasin ustune basayim ondakiaka felan hemen usuturum rtesi sabah doktora giderim anti biyotik verir gecer ama kokten iyilesmiyor ben bbilmiyorum nasil iyilessek
    alahim daha buyuk derdt vermesin

6. 28 Temmuz 2008
  7. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben ayı üzümü denedim ama hamile kaldıgımda bırakmak zorunda kaldım.. bunuda alman sitesinden okumustum.. birde bagışıklık sistemini geliştirmelisin vitamın falan almayı dene cnm

8. 1 Mayıs 2009
  9. schni

schni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu idraryolu enfeksıyonundan bende 15 yıldır muzdaribim ne yapsam gecmıyor yanımdan gecen insanın yelınden bile yeniliyor valla ayaklarım buz gıbı hıc yere basamıyorum yazın bile bende bıtkısel çözumler arıyorum.

bir ara kiraz sapı duymustum kiraz saplarını suda kaynatıp suunu iciyorsun bıraz faydası oldu ama kesın değil

10. 1 Mayıs 2009
  11. sivata

sivata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadşlar ben çişimi bile yapmakta zorlanıyodumm mide bulantıs ve kaırn aglrsla acillik oldum..nette dolaşrken soğan suyu kürünü okudum..sabahları ve akşamları ac karnına orta boy beyaz soğanı 5 6 dk haşlıyorum suyunu içiyorumm..koku yapmıyo korkmayın. onun içinde karafil kurusunu haşlayıp şişye koydum onuda üsütne içiyorum kokmasın diye...oda etkli baş agrısan iyi geliyo

12. 1 Mayıs 2009
  13. sivata

sivata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    taze olarak yapılması gerekiyo

14. 1 Mayıs 2009
  15. EU2

EU2 Guest

bende bu konuda cekenlerdenim evlendikten sonra oldu bende kac defa acillik oldum usumeden oldugunu bilmiyordum son hastalandigimda anladim simdi her zaman corapli ve atletli geziyorum ve gunde 2 litre su iciyorum maden suyuda iyi geliyormus kizlar allaha sukur bir yildir yok bakalim cunku cok dikkatliyim

16. 2 Mayıs 2009
  17. diligence

diligence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar bende evlenene kadar idrar yollarindan hic rahatsiz olmamistim ama evliligimin 2.gununde acillik olunca tanistim maalesef.Doktorun verdigi antibiyotigi ( cok igrenc bir tadi oldugu icin tamamlamamistim ve haliyle o da tekrarladi .Ama simdi ara ara kizilcik yapip iciyorum, gunde bol bol su iciyorum ve bogurtlen kaynadip iciyorum 5 aydir hic bir siKIntim yok.

18. 7 Mayıs 2009
  19. _baby_

_baby_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bendede vardı ben soğan suyu içmiştim sabah ve akşam herşeye devaymış tv. dr.da söylemişti yarım soğanı kaynatıp bir su bardağı akşam diğer yarısıda akşama kaynatıp iç yararını göreceksin tazen yapman daha iyi...şimdiden geçmiş olsun