idrar yolu iltihabı ve akıntı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve daisy66 tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : daisy66
  1. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar idrar yollarımda iltihap vardı hatta böbreğe vurmuştu iğne ve ilaçlarla geçti.yalnız bende sürekli beyaz akıntı oluyor ilişki esnasında da normalde de oluyor.bu herkeste olurmu yada ne sıklıkla oluyor bu durumda olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

2. 29 Ağustos 2008
  3. bayan_66

bayan_66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BENdede beyaz akinti geliyor surekli ic camasiri deyistirmek zorunda kaliyorum... bana soylenen dogurgan kadinlarda oyle akintinin gelmesi normalmis.... ama yinede icinin rahat etmesi icin doktorada gidebilirsin :1no2:

4. 29 Ağustos 2008
  5. EU2

EU2 Guest

büyük ihtimalle mantar olmuşsun

6. 29 Ağustos 2008
  7. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bir jınekoloğa gitmende fayda var benımde aynı senin gibi böbreklerime vurmuştu sürekli bir akıntım vardı vajinal yara çıktı bendede dondurdum şimdilik

8. 29 Ağustos 2008
  9. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sürekli vajinal akıntı yara yapıyormuş bendede var:KK43:(
    daisy66 idrar yolu iltihabı(sistit)ben tam 4 yıldır bu illetle boğuşuyorum ama bir netice alamadım şuanda yazarken bile canım çok yanıyor.iğne ilaç ne verdilerse kullandım geçiyor sonra tekrar başlıyor kronikleşti artık bunun bir çaresi varmı bilmiyorum.ayrıca beyaz akıntı bendede hep var bekarkende vardı.bir arkadaş mantar olabilir demiş ama mantar akıntısı kesik kesik çökelek kıvamında oluyor onu ayırdetmek lazım onun dışında beyaz olan akıntı bir normal her kadında olağan şekilde var birde vajinit vs. sebepleri olabilir hekime başvurmanı tavsiye ederim geçmiş olsun canım

10. 29 Ağustos 2008
  11. cigdemnaz

cigdemnaz Her Günüm Ayrı Bir Zehir! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bir ara idrar yolu enfeksiyonu olmuştu iğrenç birşey... Dr gittigimde ilaç tedavisi vermişti bana kısa bir süre sonra geçti ve gerçekten sürekli akıntı yaraya dönüşebiliyor ve doktorun söyledigi en büyük sebebin su içmememdn kaynaklandıgnı söylemişti.. Günde en az 2 litre su içmeliymişm

12. 29 Ağustos 2008
  13. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet su idrar yollarını temizlediği için çok yararlı ama evlilikte tek başına koruma sağlamıyor sürekli mikroba açık oluyoruz ben bugün genital bölge için likid temizleyici aldım mikropların üremesini engelliyormuş birde bu şekilde deniycem inş. işe yarar

14. 29 Ağustos 2008
  15. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler kızlar doktora gittiğimde iltihabın geçtiğini söylemişti 1 ay oldu gideli,dün başka bir doktora gittim o hala var olduğunu ama 1 ay öncce çok güçlü iğne ve antibiyotik kullandığım için şuan bi ilaç veremeyeceğini söyledi,bilmiyorum işte ne yapsam,hepinize teşekkürler

16. 29 Ağustos 2008
  17. lalsuu

lalsuu lalsu Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    113
    bende evlenleğim günden beri bunu cekiyorum dün yine gittim dr ye antibiyotik başladi geçmek bilmedi bir aydır..herkese acil şifalar..

18. 29 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Bende de idrar yolu enfoksiyonu oldu hatta bu kis hastanede yattim,simdilik bir sorunum yok belki de hastanede yattigim icin tedavim dogru yapilmistir bilmiyorum ama bildigim birsey var ki o da usutmek bu hastalik icin tehlikeli yani tekrarlayabilir bunun akintiyla bir ilgisi oldugunu dusunmuyorum cunku bende boyle bir sorum olmadi,fakat ayaklardan soguk alinca biraz yanma hissim oluyor hepimize gecmis olsun..