idrarda az bakteri(enfeksiyon)

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cananfs tarafından 31 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : cananfs
  1. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar dun yaptırdıgım ıkılı test sonucunda az enfeksıyon goruldu(ıdrarda9dr.um bunun için bır antıbıyotık(largopen)bırde suda erıtılen(nutreone)verdi.ancak bu ilaçların prospektusunde bırı c grubu dıyor dıgerıde gebelıkte yeterlı guvenılır bılgı yoktur dıyor.ya kızlar bu ilaçları içmeye çok çekiniyorum.ama içmessemde ilerleyebılır daha zararlı hale gelebılır.aranızda bu sorunu yasamış olnalar var mı?sızce ne yapmalıyım?ya da alternatıf yontemler var mıdır?

2. 31 Mayıs 2007
  3. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    doktorun Vermiş Sonuçta Ilaci Korkma Bende Antibiyotik Kullandim Hemde 3 Ay Bişe Olmaz Için Rahat Olsun

4. 31 Mayıs 2007
  5. EU1

EU1 Guest

cnm ebeye sorabilirsin bu konuyu.biraz da netten araştırabilirsin böle her konuya açmayalım topik lütfen.iletişimi kaybediyoruz

6. 31 Mayıs 2007
  7. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    egemen bu OYLE HER KONU degıl guzelım.ıdrar yolu enfeksıyonu hamılelıkte gorulen onemlı bır konu.bu cevabı farkında olmadan yazmış varsayıyorum senı.kelımelerımıze daha dıkkat etmelıyız.

8. 31 Mayıs 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Canim Evet çok Sik Görülen Bi Hastalik Mantar Da Oluyo Bazen .çok Normal Yani...en Sik Da Hamilelelikte Görülüyo Ve Bunla Ilgili Bilgi Dolu Bilgi Var...nette...yani Kesin Ve Net Bilgiler Alabilirsin O Açidan Söylüyorum.ayrica Ben Bunla Ilgili Bi Başlik Da Okumuştum Cnm Benim...

10. 31 Mayıs 2007
  11. belmakyuz

belmakyuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar hepimiz çok hassasız birbirimize söylediğimiz kelimelerde tansiyon yükseltici birşey yok aslında daha dikkatli okursak hem havalarda etkiliyor bizi ne gerek var dimi bebişleride üzmeyelim

12. 31 Mayıs 2007
  13. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benımde ıdarımda yuksek bakterı cıkmıstı oktor 2 kutu hemde 1000 mg lığından amoklavın vermıstı.allaha sukur bebeğımde turp gıbı.korkma doktor vermezdı bı zarar verseydı.

14. 13 Temmuz 2007
  15. didemdemir

didemdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 15 gün hemde yüksek dozda antibiyotik kullandım hamileyken ama bişey olmadı şimdi kızım 1 yaşında