İdrarda gebelik testi

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Lolo tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Lolo
  1. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    10 unda olmam gereken adetim gelmedi bu rada gribim ilaç kullanmam gerekiyo az önce hastaneye gittim idrarda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı şimdi antibiyotiğe başlıcam bu sonuç kesindir dimi kızlar sonradan pozitif olabilirmi böyle bi durumla karşılaşan varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

2. 12 Aralık 2008
  3. Nesheli

Nesheli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ya bence bekle hemen antibiyotiğe başlama.. adetin henüz 2 gün geçmiş bence 3-4 gün daha bekle.. Sadece bir gripse bu antibiyotiği bi kaç gün ertelemekte bi zarar olmaz heralde.. Ben olsam öle yapardım yani ne olur noolmaz onun yerine vitamin al bitki çayı falan iç gribin için :-) Portakal falan..

4. 12 Aralık 2008
  5. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kan testi yapmıyolarmış bu yüzden

6. 12 Aralık 2008
  7. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hastanedeki testler evlerde yapılandan daha hassas değilmiki yarın eczaneler açıksa bide evde yapim bakalım nolcak

8. 12 Aralık 2008
  9. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Lolo canım kullanma ilaç bekle canım benim 3 gün geçmişti adetim hastanede yapıldı idrar testi negatifdi bende üzüldüm gittim saçlarımı röfle yaptırdım ha geldi gelecek derken 6 günde çıktı gebelik canım ama bende hastaydım ilaç içmedim geç döllenme olunca idrarda çıkmıyor adetten en az 10 gün sonra çıkıyor imiş canım inşallah güzel haberini alırız bence bekle canım

10. 12 Aralık 2008
  11. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bencede bekle kesin emin olmadan ilaç falan kullanma

12. 12 Aralık 2008
  13. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    başak sen hastanedemi yaptırmıştın testi negatif çıkmıştı hastanede ya yanlış çıkmaz diye düşündüm ama dediğiniz gibi 2 ilaç içtim başka içmicem beklicem biraz daha

14. 12 Aralık 2008
  15. Fisse

Fisse Guest

canım bencede bekle benim ilk gebeligimde 6 gün geçmişti ve hastanede yaptırmıştım yinede negatif çıkmıştı...sonra ertesi gün kanda pozitif çıkmıştı.

16. 13 Aralık 2008
  17. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım korkma iki laç içmekle bebeğine hemen birşey olmaz. ama sen yinede bundan sonra içme ..Ben her ay bu mesele yüzünden diken üstünde yaşıyordum ama bıraktım artık. Bir gece kas gevşetici içtim. Sonra bütün gece uyumadım. Ya hamileysem bebeğime bişey olursa diye. Dişlerimden röntgen çekildi öncesinde beta hcg yaptırdım. sürekli böyle..İnsanın sürekli bu konuda düşünmesine ve takılıp kalmasına neden oluyor. Geçen ay kadın doğum doktoru idrar yolları enfeksiyonu nedeniyle bir ton ilaç verdi. içinde antibiyotikte vardı. Doktor bey test yaptırıp öyle içeyim değil mi dedim. Yoo gerek yok dedi. Hamile olsanız bile çok erken dönemdir bişey olmaz dedi. Doktora danışmakta fayda var tabi...

18. 17 Aralık 2008
  19. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar benımde adetım 17 gun gecıktı ama hala adet olmadım 4 gun once ıdrar testı yaptırdım ama negatıf cıktı acaba yınede hamıle olma ıhtımalı varmııı noolur cevap yazın bole olanlar varmı yada yakınlarınızda