ıdrarda hamılelık en reken ne zaman cıkaaar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve konya tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : konya
  1. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaaar slm bu ay adetım 6 gun gecıktı test yaptım ama negatıf cıktıı.acaba tekrar yapsammı bılmıyorum yaa ufff sınır olduum

2. 6 Aralık 2008
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım slm.bende aynı durumdayım.adetim 8 gün gecikti dün test yaptım ama negatif çıktı.benim bildigim 10 günden önce belli olmuyor.yani en az 10 günlük hamile olmamız gerekiyor ki çıksın.1 haftalık falansa çıkmaz.ama bu benim bildigim.ben tekrardan yapacagım bayramın 1.gününün sabahı yapmak istiyorum.bence sende yap.yine çıkmazsa kan testi yaptıralım.hayırlısı olsun inş.bu arada bir arkadasımda aynı durumdaydı.1 hafta gecikmiş ve test yapmıştı çıkmadı.10 gün sonra yine yaptı ve çıktı.

4. 8 Aralık 2008
  5. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaayyy canım ınsallah yaaa artık her ay aynı seyı yasamaktan sıkıldııım senınde ınsallah pozıtıf cıkar

6. 8 Aralık 2008
  7. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deasıy sana bısey sorcam canım yaaa ınsallah bılgın vardıır benıkm akıntım falan yok ama tuvalete gıdıncee sankı yumurtlama donemındeymısım gıbı akıntı oluyoo hanı bole seffaf uzayan bı akıntı olur yaaa sendede varmıı

8. 8 Aralık 2008
  9. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    eveeeeetttttt! aynen canım yaa bende de akıntı çok yogun ve afedersin kokulu yaa sinir oluyorum valla.adetim gelecekmiş gibi bir belirti de yok karnım davul gibi oldu gören hamiş misin yoksa diyor.bu arada senden ne haber?adet olmamışsındır umarım.ben haala olmadım bakalım yarın ecz açık olursa aa.s.lcagım 1 test daha.haberlesiriz.öptüm.

10. 9 Aralık 2008
  11. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınsallah hayırlı haberlerını verırsın canım haber ver hemen merak ettım bakalım bende beklıyorum yapcam bayramdan sonra

12. 9 Aralık 2008
  13. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deasıy naptın kıııız merak ettım yaptınmı test ben bayramdan sonra yapcaaam

14. 9 Aralık 2008
  15. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım herkeste farklı oluyor ben bikaç gün önce yaptım adetten ama çıktı silik de olsa...ama bazılarında çıkayabiliyor hemen.

16. 9 Aralık 2008
  17. _davidof_

_davidof_ ღ♥...pяєиsєsiM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Walla ben adetimden 3 gün önce yaptım silik çıktı adet olacağım gün tekrar yaptım bariz bi şekilde belirdi ikinci çizgi .. Dilerim isteyen herkes görsün ikinci çizgiyi :lepi:

18. 10 Aralık 2008
  19. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ben daha yapamadım canım eczaneler kapalı oldugu için test alamıyorum malesef.benimde bayramdan sonraya kaldı.ama benim hiç ümidim yok çünkü normalde de hep gecikiyor uzun süre hemde.hayırlısı artık.zaten benim adet düzensizligine baglı yumurtlama sorunum var.ikimiz için de hayırlısı .