İdrardan sonra gelen minik kahverengi parçacıklar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve MyFairyDaphne tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : MyFairyDaphne
  1. MyFairyDaphne

MyFairyDaphne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar öncelikle herkese günaydın ve hayırlı cumalar,
    Ben 14+6 günlük hamileyim yani yarın 15. haftamı dolduruyorum.
    İlk üç ay içerisinde iç çamaşırımda ara ara kahverengi mini parçacıklar oluyordu veya küçük abdestimi yaptıktan sonra tuvalet kağıdına bu parçalardan geliyordu az bir miktarda.
    Ama ilk üç ay içerisinde olduğundan pek önemsemiyordum sonuçta bebek yerleşiyordu ve böyle şeylerin normal olduğunu duymuştum. Son bir kaç gecedir taşınmak için ev topluyoruz sanırım kendimi de biraz yordum her ne kadar ağır kaldırmasamda biryerlere uzanmasam da... Bu sabah küçük abdestimi yaptıktan sonra peçetede yine o parçacıklardan gördüm ama az önce tuvalete çıktığımda böyle bir durum yaşamadım.
    Doktorumu aradım ama öğleden sonra müsait olacakmış ona da soramadım bilen varsa lütfen bana yardım edin. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için...

2. 13 Mart 2009
  3. Elis

Elis Guest

idrar yolu enfeksiyonu gibi geldi bana,gecmis olsun canim,,,,bol su icmani tavsiye ederim,vede kolla kendini,

Berenebru bunu beğendi.
  4. 13 Mart 2009
  5. MyFairyDaphne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Olabilir tatlım umarım söylediğin gibidir bebeğimle ilgili bir durum değildir.

6. 13 Mart 2009
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bencede idrarla ilgili bişeydir.bi üroloğa git bence..

8. 13 Mart 2009
  9. MyFairyDaphne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olabilir canım 15. dk sonra doktorumu arayıp soracağım muhtemelen beni yönlendirecektir.

10. 13 Mart 2009
  11. sunahatun

sunahatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Canim,öncelikle bebisin hayirli olsun,saglikla dünyaya getirmeyi nasip etsin Allahim insallah( bana ve tüm anne adaylarina :)
    Ben 17+1 günlük hamileyim,1 bucuk ay önce is yerinde kahverengimsi kan geldi ve korktum tabiki,benimde dr um hemen gel dedi,istirahat yazdi ama 1 hafta sonra evde dinlenmeme ragmen siddetli bir kanamam oldu,hastanede kaldim 3 gün.Tekrar eve yolladilar,kahverengi lekeler devam ediyordu tabi,yine siddetli bir kanamam oldu ve 1 hafta hastanede kaldim,simdi evdeyim,lekeler yok denecek kadar azaldi,tabiki korkuyla yasiyorum :KK43:
    Neyse canim diyecegim su,lütfen kendini yorma,esinden ya da cevrende yakinlarin varsa( ki benim kimsem yok bu ülkede) yardim iste,umarim benimki gibi degildir senin,sadece bir enfeksiyondur ama lütfen riziko etme ve bol bol dinlen....
    ok
    saglicakla kalin bebisinle4,sevgiler

12. 13 Mart 2009
  13. MyFairyDaphne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim çok geçmiş olsun yaaa , çok üzüldüm Allah tekrar öyle zor günler yaşatmasın. Tebrik ederim bebeğini. Allah hepimize sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah. Bende bugüne kadar hiç kanama veya lekelenme olmadı. Akıntı oluyordu ama normal hamilelik akıntısı yani. Normalde gün içinde hiç yorulmuyorum zaten işim hep masa başında ve hiç yorucu değil. Ama son bir kaç gündür işte biraz yordum kendimi galiba. Eşim ve ailem hep yanımda, her zaman destekler. Ama senin durumun gerçekten zormuş yanında yakınından kimsenin olmaması Allah kolaylık versin. Dikkat et kendine ve bebişine canım...

14. 13 Mart 2009
  15. sunahatun

sunahatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tskler canim benim,insallah bir daha o korkulari yasamam,Allahim hicbir anne adayina yasatmasin o korkuyu :KK43: evet yalnizim ama gelecek ay kiz kardesim gelecek insallah,insallah diyorum daha davetiyeyi yeni cikariyoruz,bakalim hayirlisi.

sevgilerimle

16. 13 Mart 2009
  17. MyFairyDaphne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Amin canım.. Allah kavuştursun tez zamanda. Bu arada ne operatörüsün?

18. 13 Mart 2009
  19. sunahatun

sunahatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aminnnn,sagol canim,allahim hicbir anne adayina yasatmasin o korkuyu cok kötü ya :KK43:
    kiz kardesimin gelecek ay buraya gelme durumu var,insallah diyorum,bakalim hayirlisi.
    sevgilerimi yolluyorum sana ve bebisine...