İdrarımda aşırı yoğun bir koku ve akıntım da var

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve brdi tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mart 2010
    Konu Sahibi : brdi
  1. brdi

brdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktor hanım 23 yaşımdayım reglim bittikten bir gün sonra ilşkide bulundum korundum fakat emin olmak için 7saat sonra gibi norlevo kullandım sorum şu bu hapı kullandıktan 3gün sonra reglim yeni bitmiş olmasına rağmen 3 gün boyunca ilk gün koyu diğer günler kıpkırmızı kan geldi regl gibi fakat birden kesildi 2hafta olucak şu an kasıklarımda ağrı var acaba o kanama hamileliğin önlendiğinin göstergesi midir normal günümde regl olmam gerekiyor değil mi? lütfen cevap verin :KK43:

2. 4 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    adetin hemen bitiminde yumurtlama pratik olarak olmayacağından gebelik ihtimali zayıftır, yoka yakındır. düzensiz kanamanız ilaçtan dolayıdır. bir sonraki adetiniz düzensiz gelebilir, endişelenmeyin.

4. 4 Mart 2010
  5. brdi

brdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    idrarımda aşırı yoğun bir koku ve akıntım da var kasıklarımda hafif bir ağrıyla beraber bunlar beni korkuttu sizce bunlar hamilelik belirtisi midir daha önce regl olduğum dönemde ilşkiye girdiğim halde bir hamilelik yaşadım şu an çok tedirginim aynı semptomları görüyorum çünkü o zaman da böyle hafif kasılmalar ve akıntım olmuştu idrarda yoğun bir kokuyla beraber :KK43:

6. 5 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam eğer böyle bir korkunuz var ise kanda gebelik testi size net sonuç verecektir. idrardaki koku için de ya basit bir idrar testi ya da idrar kültürü yaptırmanızı öneririm. gerekli ilaçları kullanır rahatlarsınız.

8. 8 Mart 2010
  9. brdi

brdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederm doktor hanım sizin gibi doktorlara ihtiyacımız var sagolun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.