idrarın sonunda acı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve mona_roza tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : mona_roza
  1. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, vajinismusu daha yeni yendim. eşimle tam olarak bir birlikteliği geçen hafta sağladım. ondan önce idrar yaparken yanma şikayetim vardı.önemsememiştim.ama bu hafta 2.birleşmeden sonra idrar yaparken sonuna doğru acayip bir acı hissediyorum içeriye doğru. tam biterken. sizce eşimle birlikte olmam mı neden oldu buna,balayı sistiti filan diyorlar ya, ya da zarar mı gördü orası anlayamadım.

kadın dogum doktoruna gittim,antibiyotik verdi sadece.regl oldugum için kontrol yaptıramadım.eczaneden purinol aldım ben de antibiyotigin yanında kullanmak için.

böyle birşeyi yaşamış olan var mı,neden olabilir sizce?

2. 12 Ağustos 2010
  3. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada, sürekli idrarım varmış gibi hissediyorum ve o bölgem acıyor. :KK43:

4. 12 Ağustos 2010
  5. combine

combine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    271
    Ödül Puanları:
    153
    idrar yolu enfeksiyonu olmuşsundur...Bende kışın olmuşttum çok illet bir rahatsızlık idrar tahlili yapmadan mı antibiyotik verdi doktorun...Bana monural diye tek içimlik suda eriyen antibiyotik vermişti ve hemen de kesmişti yanmayı...geçmişler olsun canım...

6. 12 Ağustos 2010
  7. SELMAT

SELMAT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    idrar yolu enfeksiyonu canım bendede oluyo bazen ben monurol şase kullanıyorum öyle durumda tek içimlik suya atılan bir toz ertesi güne geçiyor tavsiyem bol su içmen ve hissettiğin her an wc gitmen ve pamuklu çamaşır giymen

8. 12 Ağustos 2010
  9. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aksef 500 mg verdi. idrar tahlilini geçen hafta yaptırmıştım. adetli oldugum için tekrar veremedim. o tahlilde iltihap çıkmıştı zaten.

çok fena bir şey ya,oturamıyorum sürekli idrarımı yapıcam sanki :KK43:

önerileriniz için teşekkür ederim. pzt. kontrole gidicem, verdigi ilacı kullanayım bakalım geçmezse ne yapacak.

10. 12 Ağustos 2010
  11. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım sistit olmuşsun.ben bu hastalıktan illallah ettim.ilişkiden sonra hemen wc ye git.bunu dr um söyledi bana.birde sıcak su torbası yoksa kavanoza kaynar su doldur.bacaklarının arasına koy.wc ye gitme isteğin azalacak bana dua edeceksin :)

12. 15 Ağustos 2010
  13. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun ilçalrınız başlanmış zaten kullanın mutlaka küçük bir öneri antibiyortik daha sonra mantar enfeksiyonuna neden olabilir tek doz 150mg flucan da yutunuz. bol su içmeli ve her ilişki sonrası idrarınızı yapmanızı neriririm.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.