idrarla gebelik testi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve usle tarafından 15 Kasım 2007 başlatılmıştır.

15 Kasım 2007
    Konu Sahibi : usle
  1. usle

usle Guest

arkadaşlar adet gununu kac gun gecmesılazım testte cıkması icin bilen varmı kanda ilişkiden 10gun sonra ama idrar testi icin her kafadan birses cıkıyor evde var test ama cesaret edip yapamıyorum herdefasında zatende hep hastalanıyorum bugün yarın yapıyım derken bilen varsa yardımcı olurmu bari boşuna yapmıyayım

2. 15 Kasım 2007
  3. EU1

EU1 Guest

hayatım öncelikle inşaallah hamişsindir diyeyim gelelim soruna kan testinde bir kere döllenme olduktan sonra çok daha kısa bir süre içinde çıkıyor yani 10 günd edegil ama idrar testin de kimisinin ki adet öncesinde bile belli ediyor kendisini ben inatla test yapmadıgım için ancak test yaptıgımda adetimin 8 ci ya da 9 cu günüydü gecikmesinin yaptıgımdada çok net kırmızı çizgi çıkmıştı yani bazı testler çok duyarlı oluyor benim aldıgım test 1o saniye de yanıt verenlerdendi ve 8 ci saniyede hemen çıkmıştı sadece cesaret hayatım o kadar

4. 15 Kasım 2007
  5. usle

usle Guest

saol canım ilgine ama daha benim tam 30.gun yarın 1gun gecmıs olucak hastalanmazsam dedigin gibi kimisinin adetten önce bile cıkıyomus belki yaparım bicesaretle yarın pek sanmıyorum ama allahtan umut kesılmez haberverırım

6. 15 Kasım 2007
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    hadi bakalaım inşallah canım hbrlerini beklioruz kan testi kesin sonuç bencede ama idrar testi yanıltıyor ben tam 3 kere aynı yanılgıya düştüm ozamandan beride idrar testi yapmıorum kan testi de yaptırmıyorum.akışına bıraktım artık bu ay çatlatma mı yaptırdık bakalım ne olacak?

8. 15 Kasım 2007
  9. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    inşallah hamilesindir......Allah gönlüne göre versin.................................

10. 15 Kasım 2007
  11. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Hayırlısı olsun usle inşallah güzel haberler verirsin.Bende eşime sipariş verdim test için haftaya adet günüm ama ben aceleciyim biraz da.

12. 16 Kasım 2007
  13. usle

usle Guest

kızlar sağolun ama gene aksam uzerı akıntım koyu gelmeye basladı sızdede oluyomu 3gun falan bulasıyo sonra şarıl şarıl geliyo hatta arkadasım üstune görüyosundur dedi bikac defa ama hep sonunda hastalandım nasıl bişeybu bilmiyorum düzenim degişti son zamanlarda hep böyle oluyo

14. 16 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

canım mutlaka bir dr a görün eger hep böyle akıntı gibi leke leke gelip sonra bastırıyorsa mutlaka bir hekime görünmen lazım canım

16. 16 Kasım 2007
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    İnşallah önemli bişey değildir.
    Gelmeden kan testi yaptırırsan düşük yapıp yapmadığını anlarsın.Belki tutunsammı tutunmasammı diye kararsız kalıyordur!
    Olur mu olur yani belli mi olur.

18. 6 Ocak 2009
  19. yekbun

yekbun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kızlar ben 2 yıllık evliyim.Adetime 3 gün kala 2 defa idrar testi yaptırdım ikiside pozitif çıktı.Sizce ben hamilemiyim