IGIA INSTANT COVER mankenlerin cilt kremi

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve cemrem_78 tarafından 6 Nisan 2008 başlatılmıştır.

  6 Nisan 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 1. cemrem_78

  cemrem_78 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  51
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  bu ürün hakında bilgisi olan varmı acaba
  Amerika da üretilen ve Dünyada 100 ülkede 5 sene gibi uzun bir süreden beri pazarda olan bu ürün TV24SHOP sayesinde Türkiye Pazarına girmiştir. Avrupa da her geçen gün zirvede olmuş ve yalnız Avrupa da aylık satış miktarı 150.000 binden fazladır. Bayanların bu ürünü tercih etmesi, Ürünün ne kadar kaliteli ve güvenirli olduğunun bir göstergesidir. Bu harika kapatıcı (gizleyici ) her türlü olasılıklı cildinizi hemen sevgiyle sarar.
  Artık sıkıntılarınızı, utangaçlığınızı ve mahcubiyetinizi saniyeler içinde ortadan kaldırmak sizin elinizde.
  Bu ‘HARİKA ÜRÜN ‘ sivilce, yaşlılık lekeleri, Doğum lekelerini, normal lekeleri, çillerinizi, göz altı torbalarındaki siyahlıkları, Siyatik damarlarınızı ve bir çok lekeyi kapatır.
  Günümüzde kullanılan hiçbir şey cildimizdeki belirgin lekeleri gizlemeye ortadan kaybetmeye yeterli gelmemektedir. Ama şimdi şaheser bir gizleyici var. Şimdi en zor ve korkunç lekeleri ve güzelliğinizi etkileyen lekeleri bile ve daha bir çok benzerleri normale yani doğal görünümünüze dönüştürmek için Bu harika ürün IGIA Instant Cover artık her derdinizi çözümler.
  Yaşlılık lekeleri, Noktalar, Sivilceler saniyeler içinde ve yüzünüzdeki solgun görünümü hemen kapatır ve alışıla gelmiş diğer kozmetik kapatıcı ürünlerden çok farklıdır bunu hemen hissedersiniz. IGIA Instant Cover size hemen kapatma özelliği sunuyor, sivilcelerinizi, morlukları, Güneş lekelerini, yaşlılık lekelerini, Normal lekeleri, kızarıkları ve bir çok şeyleri ortadan nasıl kaldırdığını keşfedin.
  KOKUSUZ
  ALERJİ YAPMAZ
  SUYA DAYANIKLI
  UZUN SÜRE CİLDDEN ÇIKMAZ, SİZ ÇIKARMAK İSTEMEDİĞİNİZ SÜRECE KALICI
  GÖRÜNÜŞÜNÜZ ÇOK DOĞAL
  AKMA YAPMAZ
  TÜM CİLT LERE UYGUN
  KURUMA YAPMAZ

  Sizler IGIA Instant Cover kapatıcıyı çok seveceksiniz.

  IGIA INSTANT COVER
  IGIA INSTANT COVER : Değişik 3 ayrı renk tonunda bulunmaktadır ( LIGHT – MEDIUM - DARK ) bu tonlar günümüzde kullanılan en yoğun tonlardır, Rötuş Nokta kapatıcı ve bir Kırışıklık önleyici nemlendirici serumdan oluşmaktadır.

  Bu kapatıcı içerdiği zengin A ve E Vitamini sayesinde cildi besler, cildiniz de kuruma yapmaz nem ihtiyacını karşılar ve kırışıklıkları önler.
  Yanında hediyesi olan IGIA FACE LİFT serum içerdiği A ve E vitamini ve Co Q10 formüllü yani Sarı sabır , Yeşil çay ve Üzüm tohumu özü oluşumudur. Bu oluşum cildi dinlendirir ve Üzüm tohumu özü sayesinde iyileştirir ve cilt deki kırışıklıkları giderir.

  Kullanımı çok kolay ve basittir çok kısa zamanda Makyajınızı tamamlama imkanı sunar. Saatlerce uğraştırmaz , her türlü Cilt tonuna uygundur ve hiçbir yan etkisi yoktur.

  IGIA INSTANT COVER gizleme görevini yerine getirdiği esnada cildinizi besler krema formülündeki bu ürün içeriği yüz ve vücunuzdaki rahatsızlık duyduğunuz lekelerinizin en büyüğünden en küçüğüne kadar derhal kapatır. Değişik Cilt rengine, yüz çizgilerine, ufak kusurlar, Doğum lekeleri, Dövmekler, göz altı torbalarındaki siyah daireler, varis izleri, çatlamış kılcal damar izlerine ve daha bir çok kapatmak istediğiniz lekeleri kapatmak için mükemmel bir üründür.Suya ve bulaşmaya karşı dayanıklı ve dirençlidir, gün içerisinde sürekli taze görünümde kalırsınız.Karışımında önemli ölçüde zengin Vitamin içerdiğinden cildinizin yaşlanmasını önler.Üç değişik renkte yüksek pigmentli ustalıkla geliştirilmiş en çok mevcut cilt tonlarını kapsamaktadır.
  LIGHT- AÇIK CİLT RENGİ
  MEDIUM- ORTA DERECEDE CİLT RENGİ
  DARK- KOYU CİLT RENGİ
  Artık istediğiniz arzu ettiğiniz herhangi bir bakışı uygulamak veya kusurları gizlemek çok kolay. Cildinizde kullanımı mükemmeldir. Teninizin rengine ne uygun olanı seçin veya diğer tonlarla en uygun duruma getirmeniz mümkün.

  ARTIK CİLD PROBLEMİNİZİ ORTADAN KALDIRIN
  Gençliğin 85 ‘i ve bir çok yetişkin sivilcelerden ızdırap çekiyor ve rahatsızlık duyuyor, sivilceler kıl fasiküllerin den oluşur, Doğal yağ miktarının cilde salgılanmasından gözeneğin onu hapsetmesinden kaynaklanır.
  Hapsedilmiş Yağlı hücreler Bakteriler için besin kaynağıdır. Bu bakteriler cilde tahrişe, kabarıklığa sebep olur.

  USA da 17 milyon insanda sivilce artık bir deri hastalığı olarak belirlenmiştir. Ne kadarda sivilce bir sağlık problemi değilse bile, cilt de görülen sık bir sivilce kalıcı bir tahrişe sebep olur.
  IGIA Instant Cover sivilceleri, kızarıkları siyah lekeleri hem kapatır ve onları iyileşmesini içerdiği vitaminlerle çok kısa sürede kurtulmanızı sağlar.
  YAŞLILIK LEKELERİ
  Çoğu Güneş noktalarından oluşan veya bunlara yaşlılık noktaları diye adlandırdığımız güneş yansımalarından meydana gelir.Küçük, Kahverengi renkli ve yumurta gibi yassı olurlar, bunlar yüzde, omuzda ve kollar ile elde oluşur. IGIA Instant Cover kapatıcı size bir çözüm sunuyor anında IGIA örtüsü bu pigmentli noktaları gizler ve bu yerlerde diğer noktaların belirmesini engeller.
  DOĞUM LEKELERİ
  Doğum lekeleri deride doğumdan itibaren görülen çeşitli renklerde fark edilir izleridir, veya bir dalga gibi çoğunlukla bir nevusun sonucu veya bir hemangioma yani küçük kasların bir kümesidir, çoğu genellikle acısızdır. Utanma duygusunu sizden bunu anında IGIA örtüsü görünmez olarak çözer kapatır.
  LEKELER
  Bu lekeler sizin güzelliğinizi güzellikten düşüren veya bozan lekelerdir.Bunlar herhangi bir yaş döneminde meydana çıkar, çoğunlukla yüz ve vücutta belirirler ve büyüklükleri değişken ve kötü zor ve korkunç olurlar.IGIA aynı orantıyla onlarda örter ve eski güzelliğinizi geri getirir.
  LEKELİLİK LEKELERİ
  Solgun ciltlerin düzensiz yamalarıdır onlar güneşe maruz kalma veya hastalık ile sebep olmuş olabilir.IGIA örtüsü ile anında düzenli bu sert lekeleri örter ve onların kaybolmasını sağlar.
  ÇÜRÜKLER
  Yumuşak dokularda bulunan alyuvarların kan toplamasıdır. Onlar kırmızı ve sonra mor gibi gözükürler. Vücudun kan Hücrelerini içine emdiği zaman yeşil ve Kahverengiye döndüğü zaman kurumaya başladığı zamandır ve Bunlardan kurtulmak veya doğal bir güzellik olarak kabul etmek IGIA örtüsü ile mümkündür. Yüz, Bacaklar,Vücut, Kollardaki bu gibi çürükleri gizler.
  DOĞUM LEKESİ VEYA (ŞARAP LEKESİ) BÜYÜK BEN İZLERİ
  Derinin solgun görünmesi ve hücrelerin kırmızımsı madde üretmesinden ve bu sayede deride alerjik bir renklenme meydana gelmesini sağlar. Bu lekeler içerden bir tehlike yaşatmazlar ama bunlar utanma ve duygusal acıya sebep olurlar .IGIA örtüsü tamamen ve belli olmayacak şekilde sizin cildinizi sarar.
  SEDEF HASTALIĞI
  Sedef hastalığı kronik bir deri hastalığıdır, pullu yama şeklindeki bu hastalık genellikle yüz ,dizler, dirsekler,ellerde ve ayaklarda rastlanır.IGIA örtüsü gözlerinizin önünde bu gibi lekeleri nasıl kaybettiğini göreceksiniz.
  YARALAR (AMELİYAT İZİ )
  Yara izi iyileşen kesikler veya deride bırakılan izlerdir.Derinin ameliyat yaraları çoğu zaman iz bırakır cerrahlar bu izleri en aza indirmekte ustadır ama bazıları buna rağmen hala görülebilir ve görünüşünüzü bozar. IGIA anında gizleme örtüsü büyük ve küçük veya çirkin yara izlerini gizler.
  ESNEME İZLERİ
  Derinin hızlı gerilmesinden meydana gelir özellikle gebelikte izlerin en yoğun olduğu bölgeler göğüsler , kalçalar, uyluklar, basen ve karında bulunur.Bu çizgiler deri üzerinde paralel çizgi gibi görünürler soluk ve kesik izi gibi olan bu izleri IGIA örtüsü anında gizler.
  GÜNEŞ YANIĞI
  Deriye zararlıdır, kırmızılık, ağrılı şişlikler, kabarmalar ve soyulmalar güneş ışığı ve süzülmemiş mor ötesi ışınlara çok fazla maruz kalmaktan oluşur. Hatta deri iyileştikten sonra bile çirkin izler ve düzensiz tonları bırakabilir.IGIA örtüsü ile bu izleri anında örter ve sizi kemersiz bir elbise giysi gibi sarar.
  DÖVME
  Çoğu insan artık dövmeleri çıkarmak istiyor yok etmek istiyor en azından bazen profesyonel sebeplerden veya basitçe kişisel tercih olduğu içindir. Dövmeye sahip olmak şu anda değişebilir veya sizi akraktiv göstermek ve bu size utanma duygusu verebilir. IGIA örtüsü sizi istenmeyen dövmelerinizden geçici olarak kaybolmasını sağlar ve sizi utanma duygusundan kurtarır.
  GÖZ ALTI SİYAHLIKLAR
  Bu genellikle bir aileden gelme olaydır yani irsidir ve yaşlılıkla beraber de meydana gelir. Göz etrafındaki derinin incelmesinde deride siyahlık çemberi oluşturur, hangi bir ürün bu hassas olan göz çevresini örtmeyi başarabilir ki IGIA örtüsü ile bütün bu hassas yerlerdeki lekeleri örte bilirsiniz ve göz kapaklarınıza bile hiçbir zarar vermeyecek kadar naziktir.
  VARİSLİ DAMARLAR
  Varisli damarların derinin yüzeyine yakın genişlemesinden meydana gelir ve kıvrık bir görünümü vardır. Varis sözcüğü ‘ KIVRILAN’ demektir ve Latince den gelir. Bacaklar ve ayaklarda yürümek ve ayakta durmaktan dolayı artan basınçtan belirginleşir. Ağrısız olsalar bile çekici değil itici kötü bir görünümü vardır. IGIA örtüsü sizlerin bu örümcek Ağı gibi görünen Damarların çirkin görünüşünden gizler ve Bacaklarınızda değişikliğe bakmaya Doyamayacak ve inanamayacaksınız
   
 2. 6 Nisan 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 3. bride_

  bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

  Katılım:
  20 Ocak 2008
  Mesajlar:
  2.246
  Beğenildi:
  17
  Ödül Puanları:
  106
  Siz mi getiriyorsunuz bu kremi?
   
 4. 6 Nisan 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 5. cemrem_78

  cemrem_78 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  51
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  yok canım tv24 diye bir site var tesadüfen orda gördüm paylaşmak istedim ben sivilce lekeleri için krem arıyorum onun yerine böle şeyler çıkıyo karşıma
   
 6. 6 Nisan 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 7. tılsım33

  tılsım33 Guest

  kapadıcı özelligi olamsı çok ii ya bende ilk defa duydum
   
 8. 7 Nisan 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 9. cemrem_78

  cemrem_78 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  51
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  ama işte yinede insan kullanan birinden yorum duymak istiyor sanırım pek kullanan yok
   
 10. 4 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 11. handeucar

  handeucar Aktif Üye Üye

  Katılım:
  21 Mart 2008
  Mesajlar:
  281
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  ya arkadaşlar evet bunu kullanan warsa yorum yapsın iyi yada kötü .. ona göre alıcam bende .. ama galiba kullanan yok
   
 12. 4 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 13. ozicelcius

  ozicelcius üçüzlerime kavuştum.:) Üye

  Katılım:
  3 Aralık 2007
  Mesajlar:
  999
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  86
  ya bende baska bi sitede true cover diye bi ürün gördüm hemen hemen aynı özellikteler,görünüşe göre işe yarıyo ama kullanan birilerinden duyarsak iyi olur...
   
 14. 6 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 15. aynuxsxxsx

  aynuxsxxsx Aktif Üye Üye

  Katılım:
  26 Ocak 2008
  Mesajlar:
  18
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  valla igia instant kullanan bilmiyom ama bundan 1 yıl önce bu ürünün alıcı yorumunda şikayetleri okumuştum..bende true covere merak ediyom,vichynin aldım güzel gösteriyor, hemde derin kapatıcısı ,ama bişey kaptığı yok maalesef ,,coverdem veya true cover alan varsa bende alıcamda sölerseniz sevinirim
   
 16. 7 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 17. ruby81

  ruby81 Guest

  Selam Kızlarr
  Ben bundan 2 yıl önce bacaklarımda özellikle ağdadan sora oluşan kızarıklık ve kabarıklıkları kapatmak için Coverderm almıştım, kapatıcısını tavsiye etmiyorum, kapatmasına kapatıyor fakat ;
  1- Kapattığı belli oluyyor, doğal durmuyor
  2- Kıyafetlere bulaşıyor, kesinlikle bulaşıyorr, ve iğrenç bir durum buuu...
  Sadece aynı markanın pudrasını almıştım, parlamayı önlüyor..Ama diğer pudralara göre öle aman aman farklı değil, para tuzağı.
  True Cover ı bilmiyorum fakat iddaalar aynı, belki formül biraz daha gelişmiştir, onu bilemiycemmm:))
   
 18. 7 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : cemrem_78
 19. crazy

  crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  18 Nisan 2007
  Mesajlar:
  623
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  igia instant kullandım hiçbir özelliği yok bildiğiniz fondoten ve kıyafetlere bulaşıyor sakın almayın derim ama diğer ürünleri bilmiyorum şöyle doğal duran güzel kpatan ve kıyafete bulaşmayan bi ürün yokmu arkadaşlar?