İgne tedavisiyle hamile kalan var mı ?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve aynurlar tarafından 13 Ocak 2011 başlatılmıştır.

13 Ocak 2011
    Konu Sahibi : aynurlar
  1. aynurlar

aynurlar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    igne tedavisiyle hamile kalanlar varmiii... arkadarlar 10 gün boyunca kendi kendine igne yapiyorsun hamile kalmak icin bu tedaviyi gören varmi?? sonuc basarilimi hamile kalan varmi aranizda.

2. 14 Ocak 2011
  3. tume

tume geldim anne de Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    sanırım aşılama olacaksın ya da doğal yolla yumurta takibi yapılarak hamile kalmaya çalışacaksın

ben hiç iğne kullnmadım ama hap kullanarak 2. aşılamayla hamile kaldım

4. 14 Ocak 2011
  5. aynurlar

aynurlar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm bugun ilk ignemi vurdum toz ve siviyi enjekte ediyorsun. 8. gün ultrasona cagirdi ve ona göre gün söyliycek ama asilama yapmiycak asilama olsa daha olumlu demekki. seni tebrik ederim anne olucaksin:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:

Son düzenleme: 14 Ocak 2011
  6. 17 Ocak 2011
  7. kadersizmiyim

kadersizmiyim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm canım..bende bu ay iğnelere başlıycam..Geçen bi tanıdığımdan duydum ki oğlu benle yaşıt...o İğnelerle oğluna hamile kalmış.doktor sana ne verdi?ben gonal f 450 lik le başlıyorum...:KK50:

8. 17 Ocak 2011
  9. tiin

tiin Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba arkadaşlar.bende iğneye başladım.gonal f 450.75 mm lik dozla başaldım.yjmurta 14 mm oldu ama doktor dedi gelecek ay biraz dozu artıcaz dedi adetimi bekliorum şimdi.inş hayırlısıyla emeklerimiz boşa gitmez.
    aynur sen ne zaman başladın iğneye.

10. 17 Ocak 2011
  11. tiin

tiin Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhab sende sanırım yeni başladın iğneye bende bu ay ilk iğnemi kullandım ama yumurta küçük kaldı adetimi bekliorum.iğne kullanan az yada hamile kalan mı az anlamıyorum çok yazan yok bu konuda.ama burdan iğneyle hamile kalanlar olarak inş biz yazmaya devam ederiz inş.

12. 18 Ocak 2011
  13. kadersizmiyim

kadersizmiyim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah canım iğneler olumlu olur bizim için...İğnenin yanında başka bir ilaç felan verdimi doktorun.Bana getirtici verdi 1 hafta-10 gün sonra başlıcam ilaca adetin 2. veya 3. günü üğneyle ultrason çekilmeye gitcem..Valla çevremde o kdr çok varki artık doğal yolla hamile kalamayan..İnsan şaşıyo.Başka forumlarda var iğne ile hamile kalan..Umarım bizim için de hayırlısı olan sağlıklı bebeklerimizi bir an önce kucağımıza alırız..

14. 18 Ocak 2011
  15. aynurlar

aynurlar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm bende cok üzülüyorum herkes baska baska seyler söylüyor cevremde kimi igne tedavisini biraktikdan sonra hamile kalmis kimi artik ümidini kestikten sonra Allah hakkimizda hayirlisini versin arkadaslar... yarin 6. ignemi vurduktan sonra aksam ultrasonla bakicak doktor bakalim yumurtaliklarim nasil, clomenle sadece 1 tane büyüyordu pek olumlu degildi. ilk defa igne kullandigim icin heyacanliyim.. igne tedavisiyle hamile kalan 2 tanidik var ama 1 sene igne vurmuslar ve yaninda seker hapi kullanmislar benim doktor hic birsey demedi prolaktin hormonlarimada bakkmadi. hayirlisi.

16. 19 Ocak 2011
  17. aynurlar

aynurlar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah canim ben MENEGON; MENOTROPIN diye bir igneyle basladim ama düsük dozla baslamisim, kutuda iki ismi var, piyasa degeri cok pahaliymis eczaciyla konustum sigorta 40 yasin üstündekileri ödemiyormus onlar 375 euro ödeyip aliyorlarmis.

18. 19 Ocak 2011
  19. aynurlar

aynurlar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim getirtici ne? anlamadim