iğneli epilasyon sonrası makyaj?

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve dygduru tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : dygduru
  1. dygduru

dygduru Guest

iğneli epilasyondan kaç gün sonra makyaj yapılabilir ?

2. 16 Ekim 2009
  3. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben aynı gün yapıyorum zaten yapıldıktan sonra bir şey kalmıyor yüzde 2 saat sonra makyajımı yapabiliyorum

4. 16 Ekim 2009
  5. dygduru

dygduru Guest

leke yada kabuklanma olmadımı hiç. ben dün yaptırdım fakat mikrop kapar diye korkuyorum açıkcası

6. 16 Ekim 2009
  7. dygduru

dygduru Guest

leke yada kabuklanma olmadımı hiç. ben dün yaptırdım fakat mikrop kapar diye korkuyorum açıkcası

8. 16 Ekim 2009
  9. kabakulak

kabakulak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç bir kabuklanma kızarma olmasa bile ben şahsen hemen yapmazdım makyajı
    çünkü sonuçta iğneli epilasyon yaptırmadan bile cilde zarar verebilen şeyler o makyaj malzemeleri bi de epilasyon yaptırılıp hassaslaşmış bölgeye sürmek benim için pek doğru değil ama sen bilirsin tabi

10. 16 Ekim 2009
  11. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende kızarma oluyor sadece ve 2 saat sonra geçiyor kabuklanma olmuyor dezenfekte ediliyor iyice mikrop kapma olasılığı olmuyor 2 saat sonra kızarma geçiyor eğer gerekirse aynı gün makyaj yapabiliyorum eğer kabuklanma olmuyorsa makyaj yapılabilir bence hiç zararını görmedim şimdiye kadar kullandığınız ürünlerde iyiyse hiç bir şey olmaz

12. 19 Ekim 2009
  13. turkce_ogrt

turkce_ogrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kabuklanma olmaması biraz tuhafıma gitti ya ben de hep kabuklanıyo die biliyorum ve ben yaptırdığımda hep kabuklanıyo 10 güne falan anca dökülüyo!!bunun doğrusunu nerden öğrenebiliriz ki kabuklanma olması gerekio mu olması mı normal olmaması mı??ben kötü görünen yerlere kapatıcı sürüyorum biraz çünkü çalışıyorum mecburum.bi zararını görmedim şimdiye kadar.ama emin değilim bi zararı var mı yok mu!!

14. 19 Ekim 2009
  15. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki kabuklanma olmaması gerekiyor sonuçtanda memnunum sorun kabuk niye olmuyor diyemi düşünücem

16. 19 Ekim 2009
  17. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    turkce_ogrt, forumdaki paylaşımları okursanız nerdeyse tamamında hafif kabuklanmalardan söz edilmektedir. Ben de farklı uzmanlara uygulama yaptırdım bunlardan 2 tanesi 20 senelik uzmanlardı,minik çok göze batmayan kabuklar oluyor ve dökülüyor. Benim ve çoğunluğun deneyimi bu yönde paylaşmak istedim ben de :)

18. 19 Ekim 2009
  19. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar alışmışki insanlar kabuk olmasına olmayınca tuhaflarına gidiyor demekki olmayanlarda varmış arkadaşımız braisede gitmiş olmamış demekki olmayabiliyor iyi yapan uzmana taş atmak adet demekki kınamamak lazım ne diyeyim uzmanına rastlamayınca böyle denir.