iğneli epilasyonda anestezi ürünleri

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve midia tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : midia
  1. midia

midia Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar merhaba, ben iğneli epilasyon yaptırmaya yeni başladım ve gayet de memnunum. tüm vücut düşünüyorum, bacaklardan başladık şimdilik hihoyyyt

sizi bu acı yönünden hafifletecek 1-2 ürün tavsiye etmek istiyorum:

1- emla isimli krem
    2- vision isimli spray

emla, bildiğim kadarıyla daha kolay bulunabiliyor ama krem şeklinde olduğu için derinin emmesi ve etki etmesi biraz zaman alıyor.yani gitmeden ortalama yarım saat önce uygulanması gerekiyor. küçük tüplerden oluşuyor (6 adet kadar) ve fiyatı 35-36 tl. ben epilasyon için değil ama başka bir sorunum için kullanmıştım, üst tabakayı uyuşturduğu için, hissi azaltıyor yani işe yarıyor kaydirigubbakcemile2

vision spray ise, güzellik salonlarında kalıcı makyajda vs kullanılıyor anında etki ediyor. benim gittiğim epilasyoncu bunu tavsiye etti ben de siparişini verdim eczaneye, bugün alacağım, fiyatını ve etkisini ayrıca belirtirim.

tüm iğneli epilasyon yaptıran ve yaptırmayı düşünen arkadaşlara kolay gelsin kaydirigubbakcemile5

2. 9 Nisan 2009
  3. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    kızlaaar daha alamadım spreyimi, hem eczane gecikti getirmekte hem de ben uğrayamadım. bu hafta gidip alıcam ve sonra da epilasyona gidicem.

işe yarayıp yaramadığını hemmen yazarım hihoyyyt

4. 9 Nisan 2009
  5. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    canım ya şu spreyi yazsan iyi olur bnm de çok acıyo. fiyatınıda yaz olur mu? bide ben bıyık ve çenede kullanıcam bi sakıncası yoktur umarım

6. 9 Nisan 2009
  7. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    cnm benim gittiğim güzellik salonu zaten kalıcı makyajda kullanıyormuş aslında delikafadulden epilasyonda benim canım çok yandığı için tavsiye ettiler

son dakika gelişmesini aktarıyorum:

vision hiçbi yerde kalmamış, onun yerine xylocain sprey getirtmiş eczacı, şimdi konuştum. fiyatı da 18 tl imiş. akşam ürünü alabilirsem, yazarım tekrar kaydirigubbakcemile2

8. 9 Nisan 2009
  9. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    tamam cnm sen bi dene epilasyona git bakalım acıyo mu faydasını görcen mi bakalım hbr ver noluur :) bide kaç kullanımlık gider bu sprey

10. 9 Nisan 2009
  11. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    tamam cnm, akşam eve gidince ufak bi bölgede denerim hatta. hem bi reaksiyon vs var mı ona bakarım hem de uyuşturuo mu diye bakarım sırnaşık şey

umarım işe yarar yoksa ben sadece bacakları yaptırmakla kalıcam :1no2:

12. 9 Nisan 2009
  13. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    tmm cnm beni unutma noluuur :) çok canım yanıyo :) bide bıyıkların ortası varya orayı lazer kumrallaştırdı. bıyık kenarlarına zar zor dayanıorum ama o bölge beni öldürür hiç denetmedim korkumdan:) ayhan ışık gibi geziom valla :))))

Son düzenleme: 9 Nisan 2009
  14. 9 Nisan 2009
  15. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113
    :roflol::roflol::roflol: ilahi yaaa, koptum

ben hala bacaklardayım, zaten yeni başladım ama ben bacaklarımı uzun süre jiletle aldıımdan, kökler çok sertleşmiş, bana bir elektrik veriyorlar nerdeyse çarpcak :roflol::roflol:

sen vücudunu bitirdin mi yoksa yaptırmıcan mı?

16. 9 Nisan 2009
  17. midia

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    113

huuu kızlaaaar :sm_cool:

aldım denedim, hemen uyuşturuyor. avucuma ve koluma sıktım, baya uyuştu kaydirigubbakcemile2 umarım herkeste aynı etkiyi yaratır.

ürün, dişçilerde kullanılan spreylerden, görseniz hemen tanırsınız zaten sırnaşık şey 50 ml, kaç kere kullanılabilir bilemedim valla fisfisfis

başka sorunuz varsa aliim yerimseniben

18. 9 Nisan 2009
  19. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    yok canım ya o acıyı çekemem valla. lazerle bitecek deseler hani bacaklar koltuk altı falan giderdim ama sonumun iğneli olacağını bildiğim için gitmem valla.bnm tüylerim siyah değil kalında değil onun için lazerle bitmez. ztn bıyık ve çene içinde bilseydim iğneliye geçileceğini hayatta gitmezdim.
    canım çok sevindim bende alıcam kısa zamanda. ama önce sen epilasyona git de bi dene bakim acı var mı acı :)aayy çok sevindim valla delikafadulden
    bana hbr ver nolursuuuuun :))ne zaman gitcen iğneliye