İğneli epilasyonla yüzdeki tüylerden kurtulan var mı?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kelam tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kelam
  1. kelam

kelam Bebeğim bekliyorum gellll Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ben yüzümdek,i yani favorilerimden kurtulmak istiyorum normalden biraz fazlalar ve dikkat çekiyo. benim gibi olupta iğneli epilasyona baş vuranınız oldumu? etkisi nasıl oluyor gerçekten bir daha çıkmamak üzere yok oluyorlar mı? fiyatı falan bu konuda bildiklerinizi deneyimlerinizi paylaşırmısınız.. teşekkürler. şutarafagitti

2. 15 Haziran 2010
  3. kelam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Hiç kimse yokmu bu konuda bana yardım edebilecek, öneride bulunbilecek.

4. 28 Haziran 2010
  5. sequin

sequin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben yüzüm için henüz gerek duymuyorum ama bir arkadaşımla dün konuşmuştuk kaşlarını öyle aldırıyormuş. açıkçası bana saçma geldi henüz 16 yaşında sonuçta, ileride sıkılıp değiştirme şansı da çok az. herneyse, iğneyle tek tek her kıl köküne inip elektrik veriyor ve inceltiyorlarmış olay budur yani. her seansta gittikçe inceliyormuş, kılın yapısına göre seans sayısı değişir tabi. bir de uygulamadan sonra 2 saat su değmemeliymiş malum bölgeye. lazerden daha ekonomik ama tabi daha acılı bir yöntem. nasıl ki bazılarında lazer tatmin edici sonuçlar vermiyorsa, bu da herkese tam garanti veremez tabi. ama genel anlamda yarıyotmuş işe. inceledim kaşlarının altlarını, cidden incelmişti kaşındaki kıllara göre. fiyat da gideceğin yere ve istediğin bölgeye göre değişir.

6. 4 Temmuz 2010
  7. mine_22

mine_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    93
    ya arkdslar bılen varmı ıgnelı epilsyn yaptıktan sora ne kdr sure banyo yapamıcaz su degmıcek yuzum ıcın soruyorumda??

8. 6 Temmuz 2010
  9. casulet

casulet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben de çene bölgesi için düşünüyorum... nasıl olur acaba?? yazın da pek tavsiye etmiyorlarmış ama...

10. 9 Temmuz 2010
  11. basbelasi__

basbelasi__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar.. bn sanırım 2 yıldan beri gidiyorum..ama ancak işte azalma oldu hemde bayağı..fiyat dediğiniz gibi yere göre değişiyor..dakkası 0,50 krşdan yaptırıyorum bn ve ilk basladıgımda 25lira verdiğimi hatırlıyorum yani bi 50 dk sürüyormus..vay bee boyle hesaplamamıstım hiç:) neyse şimdi ise 5-10 dk fln suruyor ve 3-5 lira fln verioyrm artık...tüyler çıktıpta bnı rahatsız edecek kadar oldugunda gidiyorum...ve artık nerdeyse 2 haaftada bir fln gidiyorum!! su sürme sorununa gelince normalde 1 gun boyunca sürmemek gerekiyormus ama mecbur kalınca bu pek umrumda olmuyor.. rahatsız edici bi iz fln yok bnde su an ama artık özellikle sağ tarafımda biraz ağrı var!!! yaniiiiiiii arkadaslar düzenli yaptırdıgınız zaman uzun fakat kesın çözüm ağrısıda cabası!!...

12. 15 Temmuz 2010
  13. mine_22

mine_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    93
    selam canım senın 2 yılda ancak yenı yenı mı azaldı bı de nerde yaptırıyorsun?? ya benım normalde yuzum agdayla 11.gunde cıkardı sımdı belırlı bölümlerde de öle 11.günde cıkmaya basladı..acaba dıyorum elektrık akımını ıyı veremeyıp cımbızla felan mı cektı de aynen eskısı gıbı bazı bolumler ağdayla almısım gıbı 11.gunde cıktı bi bilen cvp verırse cok sevınırım..

14. 19 Temmuz 2010
  15. gumushumm

gumushumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım meraba.. bende o dertten muzdariptim yıllarca hemde nerden baksan 5-6 yıl onları almak için uğraştım durdum ve psikolojim çok bozulmuştu bi tavsiye üzerine iğneliye başladım ve biraz sancılı bi süreç oldu benim için ama çok ama çooooooooooook rahatladım.eskiden saçlarımı toplayamazdım onlar görüncek diye.şimdi allaha bin şükür rahatım.iz filan da kalmadı.sormak istedğin sorular varsa yardımcı olabilirim.

16. 19 Temmuz 2010
  17. kelam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    yaaaa ne güzel bu ne kadar sürede tam anlamıyla bitti

18. 19 Temmuz 2010
  19. kelam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bende çok istiyorum nasıl nereden başlamlıyım karar veremedim. tereddütlerim var korkuyorum iz leke kalır diye bi de sonuç alamamaktan.