iğneli mi lazer mi dersenizz....

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve petite35 tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : petite35
  1. petite35

petite35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

lazere baslamıstım bir arkadasımın tavsiyesi üzerine , o nişantaşındaki epiderm'e gitmişti, saglık ve estetik konusunda hep tavsiye üzerine hareket etmeyi hep tercih ettiği için bende oraya gittim ancak hiç memnun kalmadım, 7-8 seans gittim evet tüylerim cok inceldi ancak bundan sonrasını makinalarımız görmez deyip beni sepetlediler

sonrasında iğneliye basladım, hala suruyor ve 2007 'den beri sadece koltuk altı bolgemle ugrasıyorum ( lazer süreci dahil) ve hala bitmedi , cok azalsa da hala var.

bu arada iğneli epilasyon için tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? istanbula yeni geldiğim için iyi bir yere baslamak istiyorum

bu arada koltuk altımı bitirdikten sonra diğer bölgeler için yaptırmayı düşünmüyorum, eski usule devam ( sir adga)

iğneli için tavsiyeleriniz için şimdiden teşkkürler

2. 18 Ağustos 2010
  3. drbeauty06

drbeauty06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    RİSALEBAL nickli kullanıcı umarım bu yazdıklarınızı okumuştur:-)bu klinikle ilgili olumsuz görüş yazdığım için inanılmaz tepki göstermişti hatta çalışanlardan biri olabileceği bile akla geliyor:)
    iğneli epilasyon bu işte altın standarttır! yani iyi bir uygulamacının elinde en iyi yöntemdir,alex tecrubeme dayanarak malesef alexin sonunda pek çok hasta bu sorunu yaşıyor yani incelmiş açık renkli uzun tüyler,onedenledirki tecrubeler yazılan makalelerden daha önemli ve onedenledirki iğneli dışında ilk tercihim güçlü nd/yag lazer...

4. 18 Ağustos 2010
  5. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    İğneli epilasyon uygulamasının, iyi bir uygulayıcı ile en iyi yöntem olduğunu bir doktordan duymak ne büyük mutluluk. Teşekkürler.

6. 19 Ağustos 2010
  7. drbeauty06

drbeauty06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    gerçek olan bu:-)ben teşekkür ederim

8. 20 Ağustos 2010
  9. girls06

girls06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de lazer yaptırmayı düşünüyorum fakat rahime zararı olur diye duydum. acaba bilgisi olan var mı kızlarmirmirmirmir

Son düzenleme: 20 Ağustos 2010
  10. 20 Ağustos 2010
  11. girls06

girls06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de lazer yaptırmayı düşünüyorum fakat rahime zararı olur diye duydum. acaba bilgisi olan var mı kızlar

12. 20 Ağustos 2010
  13. drbeauty06

drbeauty06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    lazer epilasyonda kullanılan ışık partikül dolayısı ile radyasyon içermez ayrıca bu ışığın cilt altında ılaşabileceği derinlik 1cm civarında bahsettiğiniz organ ve organeller ise çok daha derinde yer almakta,lazer 1960 yılından bu güne kullanılan bir teknoloji ve bahsettiğiniz tarzda sonuçlara rastlanmadı bu anlamda güvenle yaptırabilirsiniz,şunuda ilave edeyim bir çok hastam lazer işlemi yapılırken seans arasında hamile kaldı ve işleme hamilelik sonrası devam edildi:-)

14. 23 Ağustos 2010
  15. paprikan

paprikan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gül abbasoğlunu tavsiye edebilirim size googleden bulabilirsiniz bilgilerini ismini yazınca çıkıyor çok memnunum iğnelide denemenizi öneririm.

16. 23 Ağustos 2010
  17. petite35

petite35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim netten bakacagım:)

18. 29 Ağustos 2010
  19. darkcashmere

darkcashmere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Profesyonel ellerde ise kesinlikle iğneli.