Iğrenç biriyim :(

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve deryali8381 tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : deryali8381
  1. deryali8381

deryali8381 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam hanımlar ben hep dert okurum ve arada yorum yaparım şimdi de sizden yardım istiycem...ben 1 ay sonra nişanlanıyorum.6 yıldır birlikteyiz okulda tanıştık 1,65 boyundayım,tanıştığımızda 58 kg idim,şuan 80 kg yum :KK43: 22 kg fazlam var...Erkek arkadaşım şehir dışında 2-3 ayda bir gelir eskiden gelmesini çok isterdim iple çekerdim ama şimdi beni böyle görmesin diye gelmesini istemiyorum :KK43:( nasıl oldu anlamadım 3 yılda 22 kg aldım...yediğime içtiğime dikkat ediyorum ama sporsuz olmuyor olmuyor,bütün gün oturuyorum işim gereği...

Spora gidemiyorum sabah 10 akşam 8 cumartesi dahil çalışıyorum çok yoruluyorum kafa olarak.pazar pertim çıkmış şekilde ancak dinlenebiliyorum...belki bahar yaz gelse yürüyüşlere çıkarım falan ama 22 kg nasıl vericem...1 ay sonra nasıl bir elbisenin içine giricem...

O fıstık gibi kız gitti yerine şişko,selülitli,belinde bacaklarında yer yer çatlaklar olan,tombul yüzlü,incecik belden kalın bir bele bürünmüş,75 den 90 a çıkmış göğüs ölçülü bir kız geldi :KK43: hiçbir gömleğin önü kapanmıyo :roflol: töbe töbe ağlanacak halime gülüyorum...ona diyorum bazen şakayla ''çok şişkoyum dimi diyorum yada şişman bir kadın görsem bunun kadar şişmanmıyım sence diye geçiyo günümüz o da değilsin aşkım dayak yiceksin sinirlendiriyosun ben seni her halinle seviyorum diyo ama bu böyle gitmez....Yarın birgün evlendiğimde ona çekici bile gelmem hele bide çocuk doğurursam al sana 100 kg :KK43:

OOOOOOOF OF...

2. 2 Mart 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

sevgılının sorun yapmaması guzel bırsey ama senın rahat olman en onemlısı
    umarım baharla beraber yuruyuse baslar verırsın kıloları

4. 2 Mart 2009
  5. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    netten sunna dumankaya nın bitkisel zayıflama çaylarına bakabilirsin yada diğer doğal yöntemlerine... onun dışında K.K dada diyet bölümü var ordanda araştırma yapabilirsin yerimseniben iğrenç biriyim başlığını görünce bende kötü bişey yaptın sandım :eek:klava:

6. 2 Mart 2009
  7. birsam

birsam Guest

bana o kadar yakın geldi ki sorunun:)evlendim 6 ay oldu ve ben 3 ay da 10 kg aldım.daha çocuk yok ortada napcam bilmiyom.üstelik benim eşim bir erkeği baz alırsak baya bi zayıf sayılır.biz tanıştığımız da ben 68 kg dum evlenirken 71 dim evlendim 6 ay oldu şimdi ise 81 kg napcam bilmiyorum.bende spor yapamayanalardanım.benimkisi sıkılmaktan,tembellikten.bu hafta hiç yapmadığım bişeyi yapıcam.daha önce diyet destek ürünlerinden hiç birini kullanmamıştım.elma-krom die bişi çıktı ya. seda sayan da tavsiye etmiş programın da.bir arkadaşıma da diyetisyeni kullanabilirsin die önermiş.onu kullancam bakalım nolcak.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mart 2009
  8. 2 Mart 2009
  9. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kışın gerçekten kilo çok zor veriliyo,yürüyüş,dikkat derken atarsın sende kiloları.

10. 2 Mart 2009
  11. akpak

akpak maşallah kızıma Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    öyle bir yzmışsın ki gülüyüm mü üzülüyüm mü bilemedim

12. 2 Mart 2009
  13. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hey Allah'ım bu başlığıda görünce aha cinayet filan işledi herhalde dedim:mymeka:

Şu başlıkları biraz konuyla alakalı koyun anlayalım derdi başlıktan:bbo:

Ayrıca bu bir dert evet ama siz isterseniz dert olmaz.

Kilo vermenin yolu bellidir spor ve sağlıklı beslenme.

Sabır ve itina ile verilmeyecek kilo yoktur der ve başka başlıkları da yanlış anlayıp içine dalmaya giderim:eek:

14. 2 Mart 2009
  15. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım nişanlın seni olduğun gibi kabul ederse ve ya seni her halinle beğenirse sorun yok demektir, hem seninle güzelliğin için mi beraber? güzellik dediğin şey uçuğ gidecek günün birinde.
    Ama gerçekten seni seviyorsa sen nasıl görünürsen görün hoşuna gidersin çünkü erkekler biz kadınların dert ettikleri şeyleri görmezler. Örneğin selülitlerini sen söyleyene kadar farketmez, ya da başka kusurlarını gözüne sokmassan vücudunda rahatsız olduğun taraflar hakkında konuşmassan o da konuşmaz yani kilo mu aldın diyebilir ama tutup ta kalçaların kocaman olmuş demez çünkü görmez. Biz bayanlar aslında bu konuda dikkatli olmalıyız, onların yanında kusurlarımızdan bahsetmemeliyiz.

Gelgelelim kilolar sağlığın için zararlı bu yüzden bir şekilde kilo vermen lazım, ufak tefek düzenlemeler yapabilir misin? örneğin asansörü kullanmak yerine merdiveni kullanmak, taksiye binmek yerine kısa mesafeleri yürümek, bir durak önde inip hergün eve ve ya işe yürümek, öğlenleri yemeğe dışarı çıkmak gibi... ya da çalıştığın yerde arada molalar verme imkanın varsa biraz ayağa kalkıp dolaş, azıcık gerin esne, sen kendi düzenine göre daha iyi bulursun. Bahar gelsin demişsin ama zaten sadece pazar günleri yürüyüş yapmak kilo vermeye tek başına yardımcı olmaz ama mümkün olduğunca hareket edebilirsen ufak ufak bir de yediklerine dikkat edersen bence yavaş yavaş kilolarından kurtulursun canım.

İnşallah çok mutlu olursun. Ama ne olur iğrenç olduğunu düşünme olur mu :)

16. 2 Mart 2009
  17. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    sağlığınız yerinde olsun en önemlisi bu a.s
    yavaş yavaş yediklerinize dikkat edin
    bol bol meyve çayları için şeker katmayın vs.
    üzülmeyin :1hug:a.s.

18. 2 Mart 2009
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    benim okuldan bir arkadaşım var kız sabahları pilates yapıyomuş saat 7 de uyanıp ordan duş alıp okula geliyomuş. fix her sabah. ama vücudu görsen mükemmel. çok şekilli bir karın kalçalar filan. bana çooook zor geldi doğrusu. ben yapamam. ama istedikten sonra yapılmayack hiç birşey yok o da ayrı. benim işime gelmiyo.