iğrencimmm biliyorum

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve efor tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

6 Mart 2008
    Konu Sahibi : efor
  1. efor

efor Guest

Lise yıllarımda kantinden bisküvi alıp derste yemeye bayılırdık sıra arkadaşımla önümüzde de fatih diye bir çocuk vardı ne çekti bizden hep kulağı bizdeydi ne konuşuyoz diye bizi dinlerdi lafa atlardı sinir oluyoduk.Dersteyiz ve biz bisküvi yiyoruz bizim fatih kaşındı döndü arkasını kızlar ne yiyoz dedi bisküvi dedik bize yokmu dedi dön önüne hoca görcek vercem ben sana bisküvi dedim o sırada saçlarımı topluyodum elime 1 tutam saç geldi şeytan bu yaa aklıma bi pislik geldi marka vermeyim şimdi kremalı bi bisküviydi arkadaşıma aç şunu dedim bisküviyi ayırdık o bir tutam saçıda içine koyduk güzelce kıvırıp kıvırıp kenarlardan taşmaması için baya bi uğraştık ve bisküvi hazır:dance: Fatih al dedik hoca görmeden bisküviyi verdik gerisini siz düşünün artık ben bakamadım da arkadaşım anlatıyo saçlarla bayağı bi demelleşmiş ben sıranın altında krizi girmiştim

2. 6 Mart 2008
  3. Barbie

Barbie Guest

offff offff gerçekten delilik seninki.nasıl bi işkencedir allahım bu:))ben olsam kesinlikle arkama döner ve yüzüne kusardım.kız miden de mi bulanmadı.benim okurken kusasım geldi:))))alınma ama gerçekten iğrenç bir şaka.ama şeytan işte gıdıklıyor:roflol:

4. 6 Mart 2008
  5. efor

efor Guest

Ama çok bunaltmıştı ya o kadar şey yapıyodum yok akıllanmıyodu çok çekti benden kravat yerine kurdele bağlıyoduk biz kurdelemi o kadar uzun alıyodumki sıranın altından onun kemer yerinden kurdeleyi masanın bacağına bağlıyodum teneffüs zili çaldığında bi hışımla kalkıyodu bizim masada beraberinde kalkıyodu ALLAH ALLAH noluyo diyoduk sırnaşık şey onca şeye rağmen akıllanmıyodu

6. 6 Mart 2008
  7. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Fatih seni şimdi görmesin :) fena intikam alabilir:)

8. 6 Mart 2008
  9. fatto

fatto DÜNYAYI KURTARAN KIZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    itiraf et bacım rahatla fatih seni burda bulamaz... :roflol:

10. 7 Mart 2008
  11. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    ayy hakkaten irençlikmiş bacım senin kisırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

12. 10 Mart 2008
  13. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyy allah iyiliğini versin. Başkasına yapmak güzel olurdu ama bana yapılsa idi böööğğğyyykkkk çok kötüüüü. Çok özledim ya lise yıllarımı.Dertsiz kedersiz.

14. 14 Mart 2008
  15. Esmer Gxuxlcin

Esmer Gxuxlcin ♥αℓуα ∂υ&#9 Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bende cok özledim o yillarimi off offff.. Hala görusuyorum bazi arkadaslarimla ama iste keske giden yillar geri gelse, giden yil demisken cok da gecmedi aslinda 2005 mezunuyum da:KK70::KK70: Keske kendi el emegimiz ile, geriye dönusum makinasi yapsak ahh ahh ne guzel olurdu demi?

16. 14 Mart 2008
  17. Esmer Gxuxlcin

Esmer Gxuxlcin ♥αℓуα ∂υ&#9 Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yandin Efor kac:eek:klava:

18. 14 Mart 2008
  19. efor

efor Guest

kafamçokkarıştı kardeşi varmıydı onun yaa abine söylemezsen sanada yaparım o bisküviden