İhaneti itiraf etmek 'Dürüstlük' mü oldu şimdi? Sizce Kızlar ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ah_bu_ben tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : ah_bu_ben
  1. ah_bu_ben

ah_bu_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar sizce bir erkeğin aldattığını itiraf etmesi dürüstlük mü , yoksa yaptığı adiliği pişkin pişkin anlatması mı?
    Bilenler bilir , erkek arkadaşım tarafından aldatıldım... ve hala bana bir şekilde maille falan ulaşıp bunun dürüstlük olduğunu,konuya ihanet değil (çünkü diğer kadınla hiçbirşey yaşamamışmışmış) dürüstlük penceresinden bakmam gerektiğini,bana söylemese hiçbirşeyden habersiz onu enayi gibi sevmeye devam edeceğimi ve daha bir sürü kafa karıştırıcı şey söyleyip beynimi bulandırıyor pislik adam...
    Bende sizlerin fikrini almak istiyorum sadece.. çok merak ediyorum cidden,sizce bu dürüstlük mü?

2. 4 Mart 2010
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Aldatan adamın aldattığını itiraf etmesi dürüstlük değildir...
    Ayrılmak için sana attığı pastır.. Seni aldattım hadi ayrıl benden demektir....
    Dürüst olsaydı önce ayrılır sonra kimle istiyorsa onla gezer tozardı....

4. 4 Mart 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463
    niyeti barışmaksa barışma, ama bi taraftanda doğru söylemiş, genelde aldatan erkek sonuna kadar inkar eder, bu tip erkeklerin bakış açıcına göre seninki aptallık etmiş oluyor, sana söylemeseydi, yıllarını boşa harcıcaktın belkide
    ayrıca bu itirafı durup dururken mi yaptı merak ettim, kimse durup dururken seni aldatım şimdide itiraf ediyorum çünkü vicdanım elvermedi demez bence
    belkide, kapana kısılmış, basılmış hissedip öyle itiraf etmiştir, sonrada bunu dürüstlüğe vurdurmuştur

Son düzenleme: 4 Mart 2010
  6. 4 Mart 2010
  7. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    dürüst olan adam ben yaptım bak gelip de söylüyorum demezdi...
    ben yaptım seni haketmiyorum ve bunu bilmen gerektiğini düşündüm der gitmek isterdi... gerisine sen karar vermelisin... ama o bu yaptığı yanlışın cezasını çekmeye razı olmalı... kararın ne olursa olsun...

yok ben yaptım ama sana da söyledim ; dürüstüm demek açıkçası pişkinlik olur...

8. 4 Mart 2010
  9. ah_bu_ben

ah_bu_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu itirafı durup dururken yapmadı,bu sebeple zaten ben onu terkettim,bana bunu açıkladığı an terkettim onu.ama sanırım beni kaybettiğini anlamaya yeni başladı ve geri dönüş turları yapıyor.. Yol yapıyor bana. Yeminler ediyor yatmadım kadınla diye,sadece evimde kaldı diyor.Ama ben kesinlikle inanmadığım için affetmedim.Çok pişmanım diyor ve birsürü şeyler işte... Ama sonuçta sana bunları gelip anlattım dürüstüm ben diyor...
    Ya bu adam evet cidden çok ama çok çok çok dürüst (okadar dürüst ki,benden hiçbişeyini saklamaz .öle bi dürüst yani :1rolleyes:),yada bildiğin gerizekalı galiba .

10. 4 Mart 2010
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.691
    Ödül Puanları:
    463
    valla o zaman son söylediğim seçenek, zaten herşey ortaya çıkmış, bu da inkar edeceğime dürüstlükten dem vurayımda puan kazanayım demiş,
    dürüst adam aldatır mı canım
    :hulya:

12. 4 Mart 2010
  13. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Nerden kıvırısam diye son çalışmalar..

14. 4 Mart 2010
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bence dürüstlük yapmış..
    işte bundan sonra seçim sana kalmış.
    ya kabul edecektin yada bye diyecektin.
    ben 2ciyi seçerdim.
    bunu söylediğinde zaten başına gelecekleri az çok tahmin ediyordu.
    ayrıca ihaneti göz ardı edip dürüstlük penceresinden bakmak çok saçma..
    dürüstçe anlatması ,yaptığı pisliği düzeltmez ki.
    elma ile armutu kıyaslamak ve aynı kefeye koymak olmaz.
    dürüstsün ,ok.
    açıkladın.
    ama aldattın. çünkü bu konuda ahlaksızsın.

16. 4 Mart 2010
  17. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    çok sinir bir durum.yemişsin bir halt anlatma bari.ben aldatmaya kesinlikle karşıyım.ilişkisi olan insanlar kesinlikle sadık kalmalı.bizi hayvanlardan ayıran özellik,isteklerimizi bastırabilmek ve iradeli davranabilmektir.
    hadi diyelim ki bir kere sarhoştun,bilmem neydi bir hata yaptın.kişi bunu kesinlikle anlatmamalı.bu aldatmadan daha büyük terbiyesizlik.bir daha asla yapmamalı ve kendine söz vermeli ve bunu kendine saklamalı diye düşünüyorum.anlatsa ne olacak ki ya ayrılacak ya da kadın onu affedecek diyelim gerçekten affedebilecek mi peki, onunla sevişirken aklına gelmiyecek mi,tiksinmiyecek mi ondan.

yalnız bir de şu durum var.sevgilinle cinsel hayatın ne düzeyde bunu bilmiyoruz.erkek arkadaşın bunu çok farklı niyetle anlatmış da olabilir.mesela ilişki yaşamıyorsanız "bak senle yapamadığım için mecbur başkalarına gidiyorum" intibası yaratmak istemiş olabilir.belki de onunla beraber olmuyorsunuz diye "sen benle olmuyorsun madem başka kadınlarla ihtiyacıma gidermeme izin ver" mesajı vermek istemiş olabilir.hatta bu söylediği seni denemek amaçlı bir yalan bile olabilir.

18. 4 Mart 2010
  19. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Yap sonra inkar et tipik erkek modeli.