ihanetin sebepleri

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU3 tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  29 Haziran 2009
  Konu Sahibi : EU3
 1. EU3

  EU3 Guest

  1. Hem yakışıklı hemde çekici görünen sadece erkekler mi?
  2. Yeni bir heyecan yaşamak isteyen sadece erkek mi?
  3. Bakımsız ilgisiz davranan sadece kadın mı?
  4. Erkek karısını elinin altında görürken, öte yanda kendisini tapulanmış gören kadın için durum nedir?
  5. “Elini sallasa 50'si”ni bulan kadınlar mıdır, erkekler mi?


  Gerçek şu ki, eğer potansiyel olarak aldatan erken sayısı % 90 ise, bu erkeklere cevap veren bir % 90 kadın da vardır.

  Birçok kadın çekici, seksi, bakımlı ve güzel o zaman bizlerde vakit kaybetmeden aldatmalı mıyız?

  Hangi kadın sevgilisinin yada eşinin haricinde bir erkeğin (yani bu aldatan ve yakışıklı ve çekici olduğu söylenen erkekler tarafından!!) kendisine dokunduğunda yada baktığında heycanlanmaz yada onu arzu etmez?

  Evdeki sorunların açıklaması da şudur;  Eşi kuaföre gitse “ne oluyoruz?”,
  Ayakkabı, nemlendirici alınsa “bu kadar para nasıl verilir (ayakkabının yırtılmasını beklerler, nemlendiriciye gerek yok en doğalı su sabun..)?
  Mini etek giyme, göbeğini açma, göğüs dekoltesi olmaz..vb. (çünkü ben giyenleri görünce tahrik olup sevişmeyi düşünürüm.. başkaları da senin için öyle düşünür, ben dışarııdada tahrik olurum ama sen olma, oldurma!)


  Ama erkek kendi karısına-kız arkadaşına, bütün bu yapma dediklerini yapan bakımlı kadınlarla birlikte olmayı ister. Üstelik onlara bunları yapması (nemlendirici alması vs) için madd anlamda yardım eder, bunları alması, yapması için para verir!  En basiti kadın evde eşini makyaj yapıp karşılasa “ne gerek var” der
  (içinden muhtemelen “yoksa beni aldatıyor mu?” diye düşünüyordur?)


  Kadınlar evlenince bakımlı, şık ve seksi olmuyorlar mı ? yoksa buna izin mi verilmiyor?  Kadın ev işlerini yapmayıp aldattıkları kadınlar gibi kendilerini
  bakıma adayıp barlarda cazlarda seksi kıyafetlerle dolaşsalar ortalık cinayete bulanır.

  Karısını tapulanmış bir hizmetçi olarak gören ve asla eşini yatakta memnun etmeyi düşünmeyen erkek, diğer kadınlara nedense orgazm yaşatmak için çırpınıp durur, “her türlü orgazm yaşatılır” ayaklarıyla dolaşırlar!!


  Şimdi soruyu yeniden soralım… kadınlar neden aldatıyor ya da aldatmıyor?  1. Para ile ya da pahalı bir kaç hediye için satın alınan kadınlar, yaşı küçük kızlar bunu hep yapıyor. Ne yazık ki alan razı veren razı oluyor!!  2. Erkekler yakışıklıysa tipine, zenginse parasına güveniyor, en yakışıklısı bulsun birkaç kadın, oysa “kadınlar elini sallarsa 50'si”
  bunu unutmasınlar!!  3. Kadınlara 30'u geçince evde kalmış yada yaşlanmış gözüyle bakılıyor. Peki 40 ,50 yaşındaki viagralarla ayakta kalan yaşlı amcalara ne demeli siz de onlara asla bakmayın ki çifte standart yaşanmasın!  4. Erkeğin en kültürlüsünden, eğitimlisine hatta yurt dışında master yapmış olanı bile “çok fazla dekolte”, ya da “aşırı düşük belli pantalon”, “mini etek” giyenleri sadece yatılacak kadın olarak ya da yatmak için birilerini arayan kadın olarak görüyor ve tavlayıp yatıyor.

  Hem mini etek hem göbeği açık hem de göğüs dekoltesinin hiç bir anlamı yok! Tek bir dekolte ve ölçülü olanı makbul. Yani heryerini açan kadınlar yüzünden de erkekler evdeki eşlerini beğenmemeye başlıyor.  Üzücü olan asıl durum insanların çok büyük acılar yaşamasına neden olan aldatılma olayını gerçekleştirenler “kadınlar!”. Çünkü eşlerinden sevgililerinden yeteri kadar ilgi sevgi ve şevkat görmedikleri için başkalarının erkeklerini kapmaya çalışıyorlar.

  Aldatan erkeğin de söylediği gibi ilgiye sevgiye ve şevkata ihtiyaçları var bu kadınların, bunları göremedikleri için de aldatıyor kadınlar!!  Aldatarak kendi eşinizi ve de başkalarının eşini aldattırıp aldanılmayınız. Bunun yerine konuşmaya çalışınız.
   
 2. 29 Haziran 2009
  Konu Sahibi : EU3
 3. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  aldatanların yanına kalmıyor :eek:lmaz:tecrübeyle sabittir:Saruboceq:


  paylaşım için teşekkürlera.s.
   
 4. 30 Haziran 2009
  Konu Sahibi : EU3
 5. MaviEge

  MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.533
  Beğenildi:
  28
  Ödül Puanları:
  148
  paylaşımın için teşekkürler.keşke herkse elindekinin kıymetini bilse ve dürüst olsa daima ....