Ihlamurun faydaları

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve dertlikxixz tarafından 10 Eylül 2007 başlatılmıştır.

10 Eylül 2007
    Konu Sahibi : dertlikxixz
  1. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cildi derinlemesine temizler,yumuşatır. cildiniz hassassa ılık kompres olarak uygulayın. soğuk olarak sürdüğünüzde cilde parlaklık verir,cildin rengini açar. çilleri köreltir,kırışıklıkları geciktirir. dipnot:annemin eski bi kitabından yazıorm bunları ben de lekelerim için denicem soğuk olarakyerimseniben

2. 10 Eylül 2007
  3. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    acaba kırmızı küçük sivilce izlerine iyi gelir mi canım sence? bi de nasıl uygulicaz bilgin varsa?a.s.

4. 10 Eylül 2007
  5. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Önerin için teşekkürler basitmiş hemen mutlaka deniycema.s.

6. 10 Eylül 2007
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben uygulamak istiyorum ama cildin rengini açar demişsin ne ölçüde açıyor..yani çok fazla açacağını sanmıyorum fakat yine de ne gibi etkisi olur cilt rengine..yani kullanıcam fakat cilt rengimin açılmasını filan istemiyorum yeterince açık olduğunu düşünüyorum...

8. 10 Eylül 2007
  9. dertlikxixz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ona bakarsan ben de beyaz tenli bi hatunum ama hani mesela sizin kullandığınız yoğurt karışımı cildi nasıl açıosa onun gibi bişeydir herhalde gidip de soluk beyaz yapmaz kendisi zaten sarı bi ot çilleri açıodur leke mahiyetinde ben de denemedim daha işte

10. 10 Eylül 2007
  11. boshluk

boshluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıslar bend ıhlamuru buhar banyosu olarak kullanıodum bi ara ve cok faydasını gördüm cildini gercekten temizlio ve rahatlatıo haberiniz olsun..ıhlamuru kaynatın soora da 5 dk gafanızı havuyla kapatıp buhara tutun..bi de ben haftada 1 ya da 2 kez yapıodum..bir de her yapışınızda yeni ıhlamur kaynatmanıza gerek yok bi kere kaynattııığınızı 3 4 kez kullanıodum ben..:içelim:

12. 10 Eylül 2007
  13. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar şimdi sıcak mı daha iyi soğukmu? birde sivilce ve siyah noktalara iyi geliyormu peki?

14. 10 Eylül 2007
  15. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bacım ne güzel yapmışsın yeni bi bilgiyi bizimle paylaşmışsın ama bunun nasıl kullanıldığını da açıklamalıydın,sorduğumuzda cevap alabilmeliydik...bu kadarına cevap veremiceksen konuyu da açmamalıydın başka bir konunun içinde yazmalıydın kanımca...yine de sağolasına.s.

16. 11 Eylül 2007
  17. dertlikxixz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl kullanılcağını ii okursan anlarsın soğuk kompres ne demek ıhlamuru kaynatcan çay olcak sonra da soğuk olarak pamukla ıslatıp sürcen ayrıca ben sadece önerdim ve dediğim gibi kendime daha uygulamadım da dedim üstüme gelmene bi anlam veremedim

18. 11 Eylül 2007
  19. dertlikxixz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kardeşim oyun oynuo E haliyle ben de mesajları genelde sabah kaçak kaçak okuorm öle işte Arada beyfendinin rızası olursa anca pc bana kalıo AFBUYURUN