İhtiyacı olan birine....

Konusu 'Yardım Melekleri' forumundadır ve ALariSS tarafından 10 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ALariSS
  1. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bulunduğum yerde DURUMU ÇOK İYİ OLMAYAN ... ASGARİ ÜCRETLE Bİ TEKSİTİL FİRMASINDA ÇALIŞAN BİRİ VAR...AĞUSTOSUN SONLARINA DOĞRU DÜĞÜNÜ OLACAK... SADECE NİKAH.. AKŞAM KONUŞTUK EPEY SÜRE... AİLESİ 7 KARDEŞ.. HEPSİDE KÜÇÜK VE KIT KANAAT OKUMAYA ÇALIŞIYOR.. AÇIKCASI KIZIN HİÇ BİR EŞYASI YOK.. KENDİNCE OYASI-DANTELİ VAR AMA.. EŞYA OLARAK HİÇ BİR ŞEYİ YOK... EĞER YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ARKADAŞ OLURSA... ESKİ EŞYALARINI VERMEK İSTEYEN.. YADA BİR GÜN OLSUN SİGARA İÇENLER BİR PAKET SİGARA PARASINI VERSE.. YADA BİŞEYLERDEN KISSALAR.. BURADAN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLSAK...

2. 10 Haziran 2008
  3. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herkes sadece bakmakla yetiniyor anlaşılan...

4. 10 Haziran 2008
  5. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188

canım aynı senin gibi bir arkadaşımız sayesinde kimsesiz bir kıza çeyiz düzdük.Allah yüzümüzü kara çıkartmadı:sm_cool: onlarca kişi elinden geleni hatta fazlasını yapmaya çalıştı ama bu öle hemen olmaz.başlığı açıp aradan bir saat geçince sanki herkesin yardım etme zorunluluğu varmış gibi bakmakla yetiniyor demen benim açımdan sana puan kaybettirdi.durumu olan zaten yazar bende katkıda bulunmak istiyorum diye.olmayan napsın:sm_confused:.başlığı açmasınmı :çok üzgünüm:hayırlı bir şeye vesile olmaya çalışıyorsun çok güzel ama bu şekilde olmaz yerimseniben

milka84 bunu beğendi.
  6. 10 Haziran 2008
  7. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Prenses Peri... ben herkes yardım amacı ile birşey yapsın diye sitem etmedim... yanlış anlaşıldım ise özür.. ama en azından bir iki kelime... destek amaçlı bekledim.. yanlış anlaşıldım ise özür...

8. 10 Haziran 2008
  9. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188
    canım kimsesiz bir kıza çeyiz düzüyoruz başlığı var hemen senin topiğin üzerinde 9,758 kere ziyaret edilmiş 809 cevap yazılmış.toplamda sayıyı bilmiyorum 30-40 kişinin yardımı ile başarıya ulaşmak üzere.yani acele etme.senin topiğinede ilgi gösteren yardım etmek isteyen mutlaka çıkacaktır.şimdiden kolay gelsin.Allah yardımcın olsun.

Frzaumut bunu beğendi.
  10. 10 Haziran 2008
  11. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım...umarım işe yarar....

12. 10 Haziran 2008
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Kolay gelsin arkadaşım..yerimseniben
    Bence bu yardım işlerini ayarlayan arkadaşla görüş..
    O neler yapman gerektiğini söyler..
    Yönetimden izin mi alnıyor,eşya listesi,ulaşacak adres nasıl hazırlanıyor,evlenecek olan arkadaş ve ailesi hakkında bilgi nasıl veriliyor? Ve daha bir sürü bilgi vermen gerek. Bunları inan ben hiç bilmiyorum. :uhm:
    Bu işlere koşturan arkadaşla görüşürsen yardımcı olur,topiğini daha güzel açarsın,Allahın izni ile elinden gelen yardımcı olur elbet..yerimseniben

14. 10 Haziran 2008
  15. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kim ilgileniyor bilgim yok açıkcası...

16. 10 Haziran 2008
  17. SKartanesi

SKartanesi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    73
    özgürdü arkadaşımız vasıtasıyla kimsesiz bir kıza çeyiz düzüyoruz başlığı altında bi kızcağıza yardım edildi canım herkes elinden geldiğince yardım etti ve maşallah kızın pek bir ihtiyacı kalmadı sen de bulunduğun yer neresi nasıl ulaşılabilir bu tarz şeyleri yazarsan daha iyi olur.

18. 10 Haziran 2008
  19. ALariSS

ALariSS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    istanbul- çatalcanın- bir köyü
    valla arkadaşın internete girebilme gibi bir lüksü yok.evindede iş yerindede internet yok..zaten tekstil atölyesinde kalite kontrolde çalışıyor.. benimde buraya yazmak açıkcası bugün aklıma geldi.. boşuna umutlanmasın diye hiç bir şeyde söylemedim... umarım bir yararı dokunur ... ufakta olsa.. ben elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum.. çeyiz düzdüğünüz arkadaş için benim ceyizimde fazla olan şeyleri bende vermek istedim mesaj yazdım ama benden önce başka arkadaşlar zaten aynı teklifi yapmış.. bende zeynebe verdim onları... dediğim gibi benimde düğünüme bir buçuk ay kaldı.. benimde sıkıntım çok fazla ,ondanpek birşey yapamıyorum... ama hissettiklerini anlayabiliyorum.. çünkü herkes en azından kendine ait bir şeyler istiyor.. imkanı el verdiğince... arkadaşıma dediğim gibi internetten ulaşmak gibi bir imkan en azından hafta içi yok.. hafta sonu anca pazar günü internetcafeye getirebilirim,onun haricinde cebini verebilirim sadece...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.