ihtiyacı olana prematüre cicileri :)

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve pitos25 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : pitos25
  1. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar benim 1.5 ay kadar kullandığımız birkaç takım prematüre kıyafetmiz var gerçekten ihtiyacı olan birine kargo ile göndermek istiyorum en yakın zamanda temin etmeye çalışıcam hiçbir bebek zamanında önce doğmasın inşşşşş :ecrin_bebek:

2. 19 Ocak 2010
  3. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aranızda seçim yapmak benim için zor olur ilk yazana vermek istiyorum

4. 19 Ocak 2010
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım cok guzel bı fıkır ınşşş ıhtıyacı olana gıder valla bebek gıysılerı zaten hıç yıpranmıyo hele bızımkıler ........pıtos bı ay gıyermı cok almadım arkadas buyurler dedı.......cok tatlılar mınıcıkler bugun hemsıre getır dedı......zaten yıkamış utulemıştım.......dayanamıyorum alıyorum gecen gun yıne aldım ama almım artık bı ıkı ay sonra olmazlar sanırım.........mama ve bezlerı nerden alıyosun ........ben bı eczaneden depo fıyatına alıyorum bezlerı ama aslında toptancılarda verıyomuş yada bezın fabrıka satıs yerlerı varmı mama ıçınde öle......işimiz zor dımı ama cok guzel

6. 19 Ocak 2010
  7. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ben ılk yazdım ama benı gec........sadece..sana yorum yapmak ıstedım canım...opuyorumnanaktan................

8. 19 Ocak 2010
  9. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim muallimcim ne yalan söyliyim ilk aklıma sen geldin oyüzden senin tarafa prematüre kıyafeti aldınmı diye yazdım benim için okadar değerlilerki bazen çıkarıp öpüyorum kokluyorum onları minicikti kuzularım nasılda büyüdüler valla tatlım ben son çıkan oğluma direk yenidoğmuş şeyleri giydirdim ona olmadı mesela kızım ve diğer oğlum kullandılar ikibuçuk kilodan sonra oluyor ama çok alma derim biz bezleri mamayı tek tek alıyoruz toptan hiç almadım çünkü eymen bir anda kilo alıyor ve 9 12 kullanıyoruz ona diğerleri daha küçük bezlerin bazıları pişik yaptı yada bel kısımları oturmadı oyüzden önce dene bebeğine hangisi uygun ona göre al mamada öyle bebelac benimkiler yemedi mesela ççççoooook çooook güzel her yanımızııııı melekler sarmışşşş :asigim:

10. 19 Ocak 2010
  11. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım tamam haklısın ya dogur o zaman denıyeuyım sonra alayım ya .........olmazsa elımde kalırlar....premature bezler sanırım ıkı koıılodan sonra olmz.......canbebe nasıl prıma enıyısı sanırım.....mamayı dr tavsıye edr herlade ama dedıgın gıbı yemezlerse elımde kalmasın az alayım pekı tahmını ne kadar bez ve mama bı hafta gıdıyo..........enazında ıkı haftalık alıp kanara komak lazım ........canım benım cok sagol ........ınş hıç gıysı almamış bırılerı ugrar buraya.........hem bak ben o mınık gıysıleı elımden cıkarmıcamm ınş benım kızların oyuncak bebekklerı olucak onlara gıtdırır oynarlar .........cok guzeller ........tamm oyunluk

12. 19 Ocak 2010
  13. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ben üç kız olmasına cıok sevındım .......gecen hemsıre uzuldunuzmu duyunca dedı yok ya ne demek dedım cok sevındık ama yakınlarım ılla bırı erkek olsaydı dıyıp durdu hatta kayınvalıdem dr yanlış gormıuş bak bırı erkek dıyıp durdu ay sı nır oldum dr anlamadı yanı......neyse dogunca gıkları cıkmadı üç kız................sevındım cunku beraber oynarlar sıkılmazlar ınş oğlum tektı hep sıkıldı ........bırı erkek veya bırı kız olsa o tek olan sıkılacak bellı bı zaman sonra..........bu sızın ıçın geccerlı degıl nasılsa yıne denıcenız yasınız genc..........ınşşşş............

14. 20 Ocak 2010
  15. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    prematüre kıyafetleri ayrıca mı satılıyordu, benim kızım da pre doğdu da kıyafett bulmakta epey zorlanmıştık. çocuk 2 ay sonra kendine gelmişti

16. 20 Ocak 2010
  17. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    tabı ayrı ve cok mınık oluyolar

18. 20 Ocak 2010
  19. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    elmuallim canım bezi ilk zamnalar günde 8 defa değiştiryırdum bazen 10 oluyor..
    daha yeni günde 6 beze indik..,işte hesap et yani..günde 8 bezden..
    sen ataşehirde değilmiydin ??
    git metroya prematüre bazi al bir kaç koli...
    yani biz 1 paket bezi 1 haftada bitiryorduk...