iki adet dönemi arasında kanama

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve incir tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : incir
  1. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşlar benim adetlerim çok düzenliydi bu zamana kadar. Hep 28 günde bir olurdu. Ancak geçen ay 21.gününde oldu. Bu gün adetimden sonraki 17. gün ve kasıklarımda çok şiddetli ağrı vardı tuvalet kağıdında kan gördüm çok sinirlerim bozuldu. Daha önceki yıllarda da bi kaç kez olmuştu ama önemsememiştim. Şİmdi korkmaya başladım. Böyle sorunu olan varsa düşüncelerini almak istedim. Daha önce hiç kadın doğuma gitmedim çekiniyorum biraz ama biliyorumki korkunun ecele faydası yok senağlama

2. 2 Temmuz 2008
  3. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    önemli bişey de olabilir yumurtlama dönemi kanaması da olabilir açık pembe ve çok az sa kasıklarında da ağrı varsa yum dön kanaması olabilir bazen benim de olur ama bu kadar düzenliyken erken adet olman normal değil sen mutlaka git önemli bişeyse geç kalma derim geçmiş olsun

4. 2 Temmuz 2008
  5. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    Evet kasıklarımda ve böbreklerimde çok ağrı vardı. Devam eden bi kanama değil ama bi defalık oluyor. İlginiz için teşekkür ederim..