iki ara bi dere

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ebrumelis tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ebrumelis
  1. ebrumelis

ebrumelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar, hikayem baya karışık ama tecrübeli insanlardan fikir almadan da çözemiycem gibi. benim yaklaşık 6 ay süren ilişkim bikaç gün önce bitti. ama zaten çok sorunlu ve yıpratıcı bi ilişkiydi. ilk 3 ayımız sorunsuz gibi geçmiş bi dönem ayrılmış sonra tekrar barışmıştık. ne olduysa o arada oldu. okulda senenin başında tanıştığım bi arkadaşım bana beni çok sevdiğini ve okulun ilk günü gördüğünden beri böyle olduğunu söyledi, açıldı anlıycağınız. bende onu kırmamak adına olamaz demedim sadece uzun bi süre hayatımda birini istemediğimi belirttim hatta ben hala eski sevgilimi seviyorum unutamıyorumda dedim. ama o boşluk dönemimde bana o kdar yakın sıcak davrandı ve karşılık beklemeden yanımda oldu ki.. en yakın dostum haline dönüştü üstelik onla oturup eski sevgilimi konuşuyorduk.. derken aradan 1 ay geçti ve ben eski sevgilimle barıştım. ilişkimizdeki sorunlar patlak vermeye başladı bana yalanlar söyledi ki küçük yalanlar değildi. bende ona sürekli ters davranmaya hiç bi dediğine inanmamaya başladım ve en ufak tartışmamız bile ayrılalıma dönüyordu. bana beni çok sevdiğini söylüyordu ve yaptığı örneğin: sabahına össye giricek olmasına rağmen gece 3e kadar kapımda beklemesi vs. beni ona inandırdı. aramızdaki cinsel çekim de haddinden fazlaydı. kör topal ilerliyordu derken bi gün tartıştık ve ben tüm köprüleri attım hattımı değiştirdim vs. bana ulaşmaması için elimden geleni yaptım derken aradan iki gün geçmeden ona mail attım özledim diyerek.. bu süre içerisinde bana aşık olan arkadaşımla da görüşüyo ve ona eski sevgilimle aramdaki her şeyin bittiğini söylüyordum. onla da yakınlaşıyor gibiydik. eski sevgilimle mailleşmeye devam ettik buarada beni aldattığından şüphelendiğimi düşündüm bana facebook şifresini verdi ve gerekirse al hattım sende kalsın 1 ay dedi. bende facebook hesabına girdim ve biçok kıza mesaj attığını gördüm biçoğunu tanıyodum lise arkadaşı vs.di. hepsiyle de mesafeli konuşmuştu. ben yine de açtım ağzımı yumdum gözümü beni aldattığını söyledim ve kapadım. ertesi gece okul şenliklerine de bana aşık olan arkadaşımla gittim ve olan oldu alkolün etkisi vs. gecenin sonunda biz sarmaş dolaştık. sabahına da sevgi dolu sözlerle uyandım. eski sevgilimde durumu anlamış içine mi doğmuş nedir birsürü mesaj atmış sabah uyandığımda gördüm ve sadece hoşçakal diyebildim. bikaç gündür eski dostumla sevgiliyiz bana çok iyi ve sevecen davranıyor aslında bende ellerini tuttuğumda huzurluyum. ama nedense onu opmek ya da daha fazla yakın olmak içimden gelmiyor. eski sevgilimi düşlüyorum bazen ve çok utanıyorum. bugün dayanamadım ona mail attım. benden nefret ettiğini söyledi. şimdi napmalıyım bilmiyorum bi tarafta huzur diğer tarafta tutku.. eski sevgilime dönersem en yakın dostumdan da olmuş olucam. çok kararsızım.. zamanla ısınabilir ve yeni sevgilime de dokunmak isteyebilir miyim?

2. 18 Mayıs 2010
  3. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bu ne yahu kafam karıştı son cümlede eski sevgilime dönersem en yakın dostumdan da olmuş olucam. çok kararsızım.. zamanla ısınabilir ve yeni sevgilime de dokunmak isteyebilir miyim?/B]dostunla beraber oluyosun ama eski sevgilini istiyosun sevgilini istiyosun ama dosttunda da vaz geçemiyosun
    sen ne istediğini bilmiyosun yanlış üstünede yanlış yapmışsın ben işin içinden çıkadım

4. 18 Mayıs 2010
  5. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Sen hala eski sevgilini seviyorsun ama o senden nefret ettiğini söylemiş, geri dönsen de bu ilişkinin geleceği parlak değil birbirinizi yıpratmaya devam edersiniz. Diğerine gelince onun hala dostun olduğunu söylüyorsun ve sırf seni sevdiği için, ona karşı duygusal birşey hissetmemene rağmen birliktesin ki bu ilişkinden de hayır gelmez sana. Onunlayken eski sevgilini düşünmen de bir çeşit aldatmadır zaten...
    Kendini boşlukta hissedip dostunla farklı bir ilişki boyutuna geçmişsiniz, sırf onu kaybetmemek adına onunla birlikte olman da doğru değil.Konuş onunla ve yanlış yaptığını anlat. Kendine düşünmek için zaman ayır, emin ol daha uygun bir ilişkiye ihtiyacın olduğuna karar vereceksin...

6. 18 Mayıs 2010
  7. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    sen eski sevgilini seviyosun CADIARZU
    dostun seni seviyo kafamçokkarıştı
    eski sevgilin senden nefret ediyo:1ninca:
    ama sen onu seviyosun :bbo:
    dostuna dokunamiyosunsempatiksalakcinni
    ama dostun sana dokunuyoakannehir
    ben bi b.............. anlamadimfisfisfis

Son düzenleme: 18 Mayıs 2010
  8. 18 Mayıs 2010
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.133
    Ödül Puanları:
    488

eski sevgiliden sana bi cacık olmaz
    ilişkide ilk 6 ay cicim ayları olur sizde başka aylar olu vermiş
    zıt kutupların birbirini cekmesi gibi:hulya:

bence dostunlada mesafeni koru
    yüreğinde biri varken ona bu denli yaklaşman ilerde bazı sorunları tetikliyebilir..
    ve malum erkekler kavgada en sondaki sözü en önce söyleyebilen tipler:nazar:

10. 18 Mayıs 2010
  11. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    seviyo sevmiyo papatya falı gibi.ne çıkarsa bahtına!gamyoncuiremsu

12. 18 Mayıs 2010
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bitmiş bir ilişkiyi düşünmenin anlamı yok. hayat devam ediyor giden gitmiştir. hayatta en önemli şey huzur bence. adı üzerinde eski sevgili... bence geçmişi unut ve hayatına devam etmeye bak. bizde eşimle çok iyi arkadaştık sırdaştık resmen. ama günler geçtikçe bir baktık aşık olmuşuz birbirimize analdığımızda ikimizde kendimizi çektik ya olmazsa ya en iyi dostumu kaybedersem korkusuyla. ama yapamadık 8 senedir beraberiz ve çok mutluyuz. hayatı yaşamaya bakın geçmiş geçmişte kalmıştır bunu asla unutma...

14. 18 Mayıs 2010
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    ıkisini de bırak bence, çünkü ikisini sevmediğini düşünüyorum.
    Sadece seni çeken, sana cazip gelen taraflarından hoşlanıyorsun o kadar.
    Sevgi böyle değil malum, insan sevdi mi eksiğiyle, hatasıyla sever...

16. 18 Mayıs 2010
  17. cemilee

cemilee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vay beeeeeeeeeeeeeeeeeeeekimin eli kimin cebinde :)

18. 18 Mayıs 2010
  19. son_hece

son_hece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    bu ne ya dallas gibi bide dizilere şaşırırız gerçek hayatta dizi oldu .....