İki ara da bir deredeyim, yardım!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Mariye_ tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Mariye_
  1. Mariye_

Mariye_ Guest

Arkadaşlar benim derdimi dinledikten sonra beni kınayabilirsiniz! kızabilirsiniz! çünkü bunları hakediyorum..Ama lütfen çözümde yardımcı da olun bana

M. makine muhendisliği okuyor aile yapısı aılemle uyuşuyor ve kendisi gercekten güzel yaradılışlı 2 senedir ileriye yönelik konuştugum biri..Yalnız nedense hep bi fikir ayrılıgımız olur ve ruhu beni tatmin etmez A. ile tanısmadan önce M.den başkasına ilgi duyamam derdim ama çok üzgünüm..:KK43: bir yanda huyunu suyunu bildigim mantıklı bir aday duruyor diğer yanda ise onunla konustugumda aynaya bakıyor gibiyim dediğim biri..

A. doğuda yaşıyor ve malumunuz etnik kökenimiz farklı daha da tuhafı benden bir yaş küçük...çok büyük konuşmuştum akranımla çıkmam diye...ve ayrıca bir meslegi yok..

ama tüm bu olumsuzluklar onu istememem için sebep olmuyor.. şimdi her ikisinden de vazgeçemiyorum ama bu süreçte kendimi iki kişiyi idare ediyor gibi hissediyorum bunalıma giriyorum, ben böyle biri değildim :KK43:
    ileride pişman olmaktan çok korkuyorum ya mantıklı bir kararla M. diyicem ya da....
    :çok üzgünüm:

bu iş bu hafta bitecek kendimi suçlamaktan bıktım lütfen yardım edin nasıl çözülür bu iki bilinmeyenli denklem?

2. 10 Eylül 2009
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    secım yapmanız gerekıyo..
    boyle bısı yasıyosunuz dıye kımsenın sızı kınamaya hakkı yokdur..
    cozum yolu olarak hangısıylen daha ıyı bı gelecek dusunuyosun yada ıcınden hangısı gecıyosa o dıceksınız..bı kagıt kalem alıpda ıkısınınde artılarını eksılerını yazın ama kalben ve durustce..
    ıkısıylen gecırdgnız gunlerın hesabını yapın hangısı daha agır gelıurse onu secebılırsınız..
    emınım suan ıkısıylende gorusmenın ne kadar hata oldugunun farkındasınızdır..
    sızı kırmak rencıde etmek ıstemeden anca bu sekılde yorum yapabılırım..
    secımınızı yaparken ailelerıde on planda tutursanız sızın ıcın ıyı olcakdır cunku ailenlende evlenıyosunuz unutmayın..A adlı arkadasın iş sorunuda var bu suan toz pembe gelebılır ama ılerde bu sekılde devam etmıycekdır..ınsan bazen gonlune kalbıne engel olamayabılır ama onemlı olan dogru secımı yapmak olsun sonucda..bugun yanında mutlu oldugunuz kısıyle yarın olamayabılırsınızde dılerım sızı kırmadan cevaplamısımdır sevgılerle..

4. 10 Eylül 2009
  5. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki A yı düşünme bile..insan olarak iyi olabilir ama herkes dengi dengine.
    sonradan pişman olacağın şeyler yapma.ha Myi de sevemiyorum diyorsan o zaman ayrıl illa biriyle bi ilişki yaşamak zorunda değilsin.mutlaka sana uygun sevebileceğin biri çıkar karşına..

6. 10 Eylül 2009
  7. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    tabiki mantıklı hareket etmen gerek...

8. 10 Eylül 2009
  9. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben fazla hayalperest ve romantik biri olarak her zaman AŞK'ın peşinden koş derim.

Ama görüyorum ki aslında ikisine de aşık değilsin.
    M. iyi biri, sana uygun vs. ama sen aşk ve heyecan arıyorsun.
    A. da özünde iyi biridir bilemem ama diğer şartlardan uymadığı için ikilemdesin ve aslında ona da aşık değilsin. Sadece hoşlanma, yasak olanı isteme vs. gibi bir durum var.
    Çünkü gerçekten aşık olsan bu soruyu sormazdın bile.

Bence ikisi de değil. Gerçek Aşk'ı bekle...

10. 10 Eylül 2009
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    A ile olamayacğınız açıksa ve M ile de aklınızda soru işretleri varsa ikinden de ayrılın.
    hayatta sadece A ve M yok.
    illa ki C, S veya L çıkacaktır karşınıza..
    ama sonuçta mutlaka bir karar verin.
    sürekli iki kişi arasında git-gel yapamazsınız sonuçta..

12. 10 Eylül 2009
  13. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kızacağımızı tahmin etmişsin.
    Buradaki hatan bir başkasına gönlün kayabiliyorsa önce mevcut ilişkini bitirmemen..
    Yokda A imiş B imiş kime ne..
    ışin komiği iki,siyle de olamayacağını ihtimaller arasına koymaman.
    Eğer bir başkasını seviyorsan bir kere M atıldı çöpe..Elde kaldı A..
    E kendin demişsin zaten defektlerini..Olmaz o da.
    Özetle önce ilişki nedir öğren,bu konuda gelişimini tamamla,sonra evlenmeye kalkış.
    Sanırım evlilik sana henüz bir kaç beden büyük kaçıyor..:nazar:

14. 10 Eylül 2009
  15. Mariye_

Mariye_ Guest

Şu yanlış anlaşılmasın bir başka kişinin gönlüme girmesine bile isteye izin vermedim yani bir arayış içinde değildim kimse aldatılmayı haketmez. A. ile de aramızda sanıldıgı gibi birşey yok yani ondan bana ilgi var benden bişey görmüş değil kesinlikle..belki de onu güçlü bir hisle begeniyorum yaptıgı işleri takdir ediyorum çünkü bizim misyonumuz yolumuz felsefemiz aynı,belki bu sebeple cazibeli görünüyor..ve bunu aşk sanıyorum bilmiyorum

M. ile ilgili şunu soyleyebılırım kendisi cok cekingen biri oldugundan bana s.s dememiştir bugüne kadar,hep ben soyletırım yani normal bir ilişki gibi değil zaten..
    off yorumlarınız için varolun
    kimseye gücenmiyorum

16. 10 Eylül 2009
  17. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    ama birini seçmen lazım....en iyisi zaman bence brz zamaan bırak....

18. 10 Eylül 2009
  19. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevmediğin birinle nekadar uyumluda olsan yapamazsın..
    ama sevdiğin birinle uyumsuzsan onunlada yapamazsın..