İki arada bir derede:(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve emre_1907 tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : emre_1907
  1. emre_1907

emre_1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar ben yenı katıldım hemen sıze derdımı anlatmak ıstıorum 3 senedır guzel bı bırlıktelıgım var mutluyum erk arkadasımın durumu yerınde askerden gelelı 10 aay oldu ve bu bırlıktelıgımızı annem ve aılemden bı cok kısı bılıo ve sureklı benı sıkıstırıolar ne zaman gelcekler ıstemeye dıye erk arkadasımlada bu konuları cok fazla konusmuorum benı evlılık meraklısı olarak dusunmesın dıye ama onunda dusuncesı cıddı yonde annesıyle de tanıstık annesı kasımn gıbı gelceklerını soyledı kusura bakma kızım senı zor durumda bıraktık bı yerden yuklu bı para beklıoduk gelmedı dedı ama senı zorluolarsa mecbur gelcez dedı bende bısey dıyemedım kendınızı sıkmayın hersey zamanla olur dedım cevremdeıkılerde laf etmeye basladı benı oyaladıklarını dusunuolar aılem bı yandan ne dıcem benı ıstemeye gelın mı dıcem :KK43:(:-)çok üzgünüm:

2. 12 Ocak 2009
  3. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır sakın deme..hatta hiç o konulara girme bırak kendileri istedikleri zamanda gelsinler boşver ya hemen vermek istiyomuş gibi olmasın ailende zorlasın bence kız evi naz evidir

4. 12 Ocak 2009
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188

aynen katılıyorum kendini ne kadar agırdan satarsan o kadar degerin artar :içelim:

6. 12 Ocak 2009
  7. emre_1907

emre_1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ya anlamadıgım benımkının bu kadar uzatması benı hıcmı dusunmuo etrafın lafını dedıkodularını bı yuzuk takmak bu kadar zormu sankı cok modern aılelerımız var ne dusuncekler hakkımda bıktım artık milletın agzı torba deılkı buzesın ama bu yavaslılıgı agırdan alısı benı sınır edıyooo:eek:klava:

8. 12 Ocak 2009
  9. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    153
    aman seninde derdine bak..
    ne güsel işte keyfini ckart flörtün
    cok mu merakllısın camasırla bulasıkla bu kadar erken tanısmaaya??
    hem bak kocanın koca koca donları olurmus ona göre..:teselli:

10. 12 Ocak 2009
  11. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    çoğu erkek bu işlerden pek anlamıyo sanırım :1no2:
    çünkü birçok kızdan bu tarz yakınmalar gördüm
    ama seninkinin annesi akıl edebilmiş en azından :1hug:
    yeri geldiginde söyler ogluna oglum bak böyle böyle laf olur artık gidip isteyelim diyebilir yani
    :Saruboceq:

12. 12 Ocak 2009
  13. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim en buyuk yanlisi etrafa yayamakla yapmissin. Canim bir de Kasim gelecek kasim mi? yuh derim. daha 1 sene var. alti ustu bir soz. Ya direkt soylemezsin ama biraz kiskandirma yoluna gidebilirsin. Yani dalga gecer gibi, ayy bugun bir eglendim bir eglendim, gorucu gelmis bana bu devirde falan dersin. ben de bir guzel oturdum dalgami gectim. o kadar agizlarina tiktim lafi gene de ogullarini alip geleceklermis hay Allah im ya biraz da onla dalga gecelim bakalim falan dersin. ama sakin caktirma. o da nerden cikti falan der. aman hayatim takma bak ben takiyor muyum? Var boyle densizler, geliyorlar iste etrafta bekar kiz gordukleri zaman dersin. baktin ses yok. bugun ogullarini da getirmisler dersin. cocuk yok doktormus da yok ciddi dusunuyormus da yok bilmem ciddiymis de falan diye gulerek anlatirsin. ya isin kotusu de efendi cocuk, kulp takamiyorum dersin.

eee ailenin benden haberi var neden kestirip atmiyorsun derse de, canim yanlis anlama ama ailem senin ciddi oldugunu bilse de iste etraf ciddi olmadigimizi dusunuyor heralde dersin. ama sakin yuzuk taksak iyi olur vs deme. ondan gelsin bu sozler. sonra sen can attin evlenmeye olur.

14. 12 Ocak 2009
  15. emre_1907

emre_1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bahsettıgım gectıgımız kasım ayı ya bıde yay burcukı beyefendı korkuyo kesın sorumluluk almak ıstemıyo sankı bende ölüyorum evlenelım dıe ama az cok bılıosunuz cevre bole ılıskılerı kabullenemıyor

16. 12 Ocak 2009
  17. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence bi yüzügün cok bi maddi durumu yok senin ailenide düsünmek lazım bi defa etraf duymus bi yüzükle hiç olmasa herkesin lafı agzında kalır sende rahatlarsın ailende hem bu gidişle cok yıpranırsın canım konus sevgilinle bi sorumluluk alsın......

18. 13 Ocak 2009
  19. Bence sen agırdan al..sıkıştırma.bir arkadasım bu yüzden 2 erkek arkadasından ayrıldı hep ne zaman isteyeceksiniz sorusuyla sıktı onları..tas yerinde ağırdır ben olsam rahat takılırım ne zaman isterlerse o zaman buyursunlar derim..kime ne etrafı boşver etrafa göre hareket edecek olsak ooooooooo yandık.