İki aydır bekliyorum, artık boşanmayı kabül mü etmeliyim ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevran tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sevran
  1. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar lutfen bana bı akıl verın daha oncede anlatmıstım sıkıntılarımı.15 aylık evlıyız.fakat bu evlılık suresınce ortak bı evımız olmadı .neden olmadı dıceksınız ıkımızde ogretmenız anlıcanız es durumundan yenı bı araya geldık.yazın yasıdıgımız sorunlar yuzunden belkıde bırıkımler yuzunden bosanmaya karar verdık.yalnız ben evlılıgımıze bı sans vermek bırbıkte aynı evde hıc yasayamamıs oldugumuz evlılıgımızı yasamak ıstıyorum.fakat esım bosanmakta ısrar edııyor.benı artık ısstemedıgını benden bıktıgını soyluyor.evlılıgımız suresınce bendede hatalar vardı ıkıde bır valızımı hazırlayıp gıtmeye kalktım.evlılıge adepte olamadım.cunku farklı yerlerde yasıyoduk.sımdı ısın cıddıyetını anladım.oda aklınca bunları affedemıyo.yazın da benım aılemın yanında yasadıgımız sorun yuzunden annemlerde kaldım.bunları affedemıyo.bana guvenmedıgını soyluyo.artık cok bunalmıs.evlılıkten sogumus.bana bunları soyledı.alında bendede vardı sorunlar.soz verıyorum kendısıne degısceme daır ama ınanmıyo.tabı aılesının etkısıde var onlarında baskısı var.bana soyledıgı en ılgınc seyse bı bosanalım dıyo bı ıkı ay kendıne gelcekmıs sonra olursa yıne evlencekmıs benle...bu ne demek anlamadım.ne yapmalıyım.bende dedımkı bana boyle bı teklıf yaptıgın ıcın anlasmalı bosanmayı kabul etmıyorum dedım.sımdı aynı sehırde kucucuk bı yerde ayrı yasıyoruz...ne yaapcam hayatıma nerden devam edıcem bılemıyorum.

2. 3 Ekim 2010
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :KK43: çok üzüldüm, Allah yardımcınız olsun... belki eşiniz de bi şans verir evliliğinize...

4. 3 Ekim 2010
  5. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Seni istemiyor.
    Daha uzatmanın manası var mı?
    Seni istemiyorum diyen bir adama devam etmek için yalvaracakmısın?

Eşim de bana istemiyorum dedi zamanında.
    Beni mi istemiyorsun dediğim de hayır seni değil bu durumda bunları yasamayı ıstemıyorum demişti.
    Cevabı seni istemiyorum olsaydı biterdi.

6. 3 Ekim 2010
  7. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım cok guzel bı sey soylemıssın .benımı ıstemıyo bu sartlarda yasamayımı ıste benımde ıcıme sındıremedıgım aradıgım cevaap bu.esımın bunları ınanarak soyledıgıne ınanamıyorum tanıdıgım kocam yok karsımda..aklımda hep bu var.ınanamıyorum.kendısı cok fazla gurur yapıyo.sımdı herkes ogrendı falan bunlardan vazgecemıyo kı bana once bı bosanalım belkı bı ıkı ay sonra olursa yenıden evlenırmıs....o yuzden arada kaldım.benı ıstemedıgını soyluyor evt.ben kendımede ınanamıyorum bana buu soylyen ınsana nası bı sans daha ver dıyebılıyorum ya...kendımı de tanımıyorum artık...

8. 3 Ekim 2010
  9. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Eşinizle aranızda geçenleri siz daha iyi bilirsiniz, şayet aile baskısı bile olsa beni istemeyeni ben asla istemem sonu ne olursa olsun...

10. 3 Ekim 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Bak canım benim..

Adam bosanmak mı istiyor.
    Seni istemiyorum mu diyor.
    Vereceksin eline mahkeme celbini hadi bakalım kim kimi istemiyor.
    Eger seni seviyorsa o anda seni kaybedecegini anlar.
    Seni kazanmak ister.
    Bitirmeyelim der.
    İçin yanıyordur su an cok iyi anlıyorum.
    Allah yardımcın olsun

12. 3 Ekim 2010
  13. DELYA

DELYA S&A Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    308

Kovalanan kacar tatlim birak gitsin...bulunmaz hint kumasi degiller...üzüldügünle kalirsin:kahve:

14. 3 Ekim 2010
  15. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kesınlıkte tatlım kovalanan kacıyo ,kacanda kovalanıyo...

16. 3 Ekim 2010
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Açıkçası her tartışmada valizini toplayıp gitmeye kalkan birine benim de inancım ve sevgim kalmazdı.
    Pişman olmuşsun ama aynı şeyleri tekrar yapmayacağının garantisi yok.
    Bu konu da eşini haklı oluyorum.
    Arkadaşların da dediği gibi kaçan kovalanır.
    Boşanmayı kabul et bakalım, ne olacak.
    Bir söz vardır ya "Sevdiğini bırak gitsin, geri dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır" diye.
    O hesap!

18. 3 Ekim 2010
  19. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.389
    Ödül Puanları:
    238

seven insanlar bu gibi sözler ve hareketler yapmaz aşk sözcüğü hiç yok mantık ayrı kalb ayrı ikiniz mantıklı olunca boşanmada tez olur duygularınız karşılıklı yoğun ise birleşme gerçekleşir herşeyde af edilir ,yeter ki siz matematik sorusu gibi problemleri çözmeye kalkışmayın!