iki aydır burnum tıkalı

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve serapkayra tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : serapkayra
  1. serapkayra

serapkayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    88
    offf arkadaşlar iki ay oldu burnum tıkalı, spreyde kullandım tık yok açılmıyor deniz suyuda denedim.. odamıda nemlendiriyorum peteğin üzerinde su kabı var.. deliricem yaaa.. çok kötü etkiliyor beni insan içine çıkma istemiyorum konuşamaz hala geldim şu son günlerde iyice tıkandım.. kbb ye gidicem antibiyotik vericek çünkü spreyler bir işe yaramadı ve ben ısrarla hamileyken antibiyotik kullanmak istemiyorum .. başka bir çaresi bildiğiniz bir şey varsa yardımcı olurmusunuzzzz.... senağlama

2. 23 Nisan 2009
  3. ARZUM44

ARZUM44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    88
    viks kullana bilirsin,kaynar suya çin yağı damlatıp onu teneffüs edebilirsin.

4. 23 Nisan 2009
  5. serapkayra

serapkayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    88
    bunları hiç denememiştim çok teşekkür ederimmm a.s.

6. 24 Nisan 2009
  7. zuzuuum

zuzuuum ZUZUMUNNN MINIK KELEBEGII Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Serapcımmm burnun tıkalı muhtemelen sinüzit olmus sendeki 2 aydır geçmedigine göre ki nerde biliyosun diceksin bendede kronik sinüzit ve faranjit var ameliyat bile oldum ama gecmedi mi gecmiyo meret iste... Antibiyotige gelince korkma bence cunku doktorun mutlaka gebelikte kullanılabilcek bisi onerir bende suan kullanıyorum mesela idrar yollarım için... Onemli olan senin sıkıntının giderilmesi saglıklı nefes alamıyosunnn, ve burnundaki de iltihapp... Cok cok gecmis olsun cnmm

8. 24 Nisan 2009
  9. serapkayra

serapkayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    88
    evet canımm çok teşekkürler ilgin için... bende zaten sinüzit var malesef geçen yıl tedavi görmüştüm hamileliğime kadar çıkmamıştı bir daha şimdi tekrar dan çıktı malesef hamilelikte hormonlarda tetikliyormuş. dediğin gibi antibiyotik kullanmadan olmayacak malesef... kbb ye gidicem haftaiçi..

10. 27 Nisan 2009
  11. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar bendede aynı sorun var 6 aylık hamileyim ve yaklaşık 2 aydır burnumda tıkanıklık var ve sıcakda başım ağrıyor ağrı alnımdan başlıyor klima veya elektrikli ısıtıcılarda çok başım ağrıyor bende sinüzitten şüpheleniyorum hamilelikten önce böyle bir sorunum yoktu hamilelikte sinüzit problemi çıkan varmı acaba